Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Supernatural' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 26, 2013 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Sõbra soovitusel hakkasin umbes kolm kuud tagasi ka seda sarja vaatama ja just lõpetasin esimese hooaja.

Kui aus olla, siis algusepisoodidel jättis küllaltki nõrga mulje. Isegi tagasi vaadates võib öelda, et esimesed episoodid kuigi head polnud. Kõige jubedam (halvas mõttes) oli see teine episood, kus nad metsas Wendigot taga ajasid. See oli nagu odav B-filmi käkk. Õnneks sarja edenedes episoodide keskmine kvaliteet tõusis ja lõpuosade puhul pürgis see tase juba tõsiselt heani.

Milles sarja süüdistada ei saa, on halb tegelasarendus. Vendadest jääb esimese episoodiga sümpaatne mulje. Sarja formaat on üldiselt episoodiline, aga igas osas leidus midagi, mis peategelaste taustale rohkem valgust heidaks või siis lükkas pealiini pisut edasi.

Üldiselt: meeldis.

Lõpposa cliffhanger jättis pisut kohatu mulje samas. Kuna hetkel on juba teine hooaeg saadaval, siis ma niiväga seda ei kiru, aga see pauk tuli küll nagu välk selgest taevast.

Jätkan vaatamist (küll mitte kohe), aga loodan, et edasistes hooaegades ja episoodides keskendudakse aina enam kogu hooaega hõlmavale arc'ile.

Üks tähelepanek ka: alati oli mingi seksikas või muidu ilus tütarlaps/naine, kes Sami ja Deani abi vajas. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 28, 2013 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mul pole võrreldes oma eelmise postitusega kahjuks siia teemasse midagi eriti lisada. Supernatural on üks paljudest sarjadest, mille vaatamine mul kunagi ajapuudusel katki jäi ja nüüdseks on vahelt nägemata jäänud juba 5 hooaega, lisaks veel käimas oleva üheksanda hooaja osad. Igatahes arvestasin, et kokku peaks seda olema umbes 70 tunni jagu materjali, mis kasvab järjest. Very Happy Seejuures ei ole ma siiski lootust kaotanud see sari kunagi uuesti käsile võtta ning sel põhjusel olen ma erinevalt paljudest teistest sarjadest vältinud Supernatural osas spoilerite lugemist, nii et ma tegelikult ei teagi, kuhu sari oma sisuga praegusel hetkel jõudnud on. Aga kuna seda on erinevalt väga paljudest teistest sarjadest korduvalt uuendatud (minu mäletamist mööda oli tegijatel alguses plaanis Supernatural kas nelja või viie hooajaga lõpetada), siis loodetavasti tähendab see, et sari on endiselt kvaliteetne ega pole liigselt ennast kordavaks muutunud.

Ütleks vastusena veel seda, et ka minule meeldis sari eeskätt just vendadest peategelaste Sami ja Deani tõttu. Sellised müstikasarjad ei olnud mulle varem eriti huvi pakkunud, kuid Supernatural suutis just tänu tegelastele ennast minu jaoks väga söödavaks teha.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group