Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Fantaasiaülesanne - kelleks saaksid/kes sooviksid olla ....?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 2:44 pm    Teema: Fantaasiaülesanne - kelleks saaksid/kes sooviksid olla ....? Vasta viitega

Ühesõnaga, lugu selline: ootamatult leiad ennast trekiuniversumist ja tagasiteed enam ei ole, pead sinna jääma ja uue olukorraga kohanema.
Kes sinust saaks? Millega tegeleksid?

Mina igatahes oleksin täiesti kindel, et kui juba nii suured võimalused, siis neist tuleks ka viimane välja võtta. Paigale istuma jääda ei kavatse, kindlasti teeks kõik selle nimel, et laevale pääseda.
Ilmselt siis pühenduks teadusele, käiksin uurimisretkedel ja elaksin võimalikult ohtlikku elu Cool
Kui see juhtub olema TOSi ajastu, siis oleksin täiesti üllatuslikult tugeva karakteriga naistegelane, kes kunagi ei halise, et kardab, ei räägi tööpostil kuujutte, ei kaldu hüsteeriasse ega lase oma kommunikaatorit mingi hinna eest ära varastada Mr. Green
NB: vulcanite vaimset distsipliini tahaks õppida.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mina satuksin Star Trek'i universumisse, siis ma otsiks samuti kiire võimaluse kuidas kadettiks õppida ja võimalikult kiiresti Starfleet'iga liituda. Mr. Green

Tahaks tõesti näha, millised on teised maailmad ja teised eluvormid, Starfleet'is olemata see ilmselt ei õnnestuks. Smile
Iseasi on muidugi see, kas ma saaksin akadeemiasse sisse, sest ma olen päris kindel, et minu aju on oluliselt vähem arenenud, kui selle aja inimestel. Mr. Green

Kui see trikk peaks õnnestuma, tahaks kindlasti saada kõrgemaks ohvitseriks, sest ainult nemad võivad tihti planeete külastada. Smile

Selline on siis minu nägemus. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Oijah..palu ma sellise asja peale mõelnud olen. Ütleme nii, et 1,2,3,4,...no ühesõnaga hästi palju kordi. Ilmselt liituks SF-iga ja läheks SFA-sse õppima..kas navigatsiooni või taktikat. Lõpetaks ää ja läheks kuhugile laevale tööle. Hea meelega muidugi Enterprice peale..kuna ma lihtsalt oleks nii kõva kutt seal Razz Siis mängiks kindlasti mõne ferengi rahast lagedaks, kurameeriks mõne vulkanlasest naisohvitseriga (icic..ei tea mis sellekst küll välja tuleks), telliks replikaatorist endale igasugu põnevat süüa juua ja ägiseks täis kõhu käes, progeks mõne androidi ümber eesti keelseid roppusi/nõmedusi ütlema ("Vaata..Ruootsi kunn tuleb"). Ok.ok. SFA-sse läheks jah kindlasti.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

vähemalt Equ teab täpselt, mida ta teeb Mr. Green
Btw, milised on SFi akadeemia sisseastumistingimused? Ma unustasin vist mainida, et ma loomulikult astuks ka sinna.
Oh ja kui ma laevale pääseks, siis läheks seal elu huvitavaks - tuleks palju säravaid dialooge, sest mul on eluline vajadus kogu aeg kedagi/midagi nöökida, norida, lolli nalja visata ja vaielda. Ma ei tea, kui hea meeskonnaliige ma oleks Mr. Green
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2004 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

No tahaks sattuda kuskile 24. sajandi esimesse poolde, see selline suht vähekaetud ajajärk ja pealegi olid neil sel ajal Tähelaevastikus normaalsed mundrid Very Happy . Kindlasti läheks Tähelaevastiku Akadeemiasse ja üritaks kunagi mõneks teadusohvitseriks saada, ja kui väga veab, siis ka mõnda väiksemat uurimislaeva juhtida. Razz Elada tahakski pmst kuskil kosmoselaeval....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 10:24 am    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin tükk aega, kes ma võiks olla sellises ajastus. Momendil vast pakub kõige rohkem huvi amet nimega terraformer (loodan, et kirjapilt sai õige) ehk siis inimene, kes võiks jõumeetoditega plaanete M-klassi sisse suruda Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

kui mina sinna satuksin, siis ma tahaksin enterprise juhiks hakata....
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mis asi see Enterprise juht veel on?! Sajandi nali Very Happy! Naera või laua alla Very Happy! Mõtlesid vast Kaptenit, aga kapteniks on väga raske saada. Eriti veel Galaxy klassi laeva, Enteprise. Väga raske oleks saada isegi Starfleet Academy'sse.

Ise pühendaks paar aastat õppimisele ning siis proovi Akadeemiasse astuda. Kui tähelaevas oleks tööl tahaks olla sillal, ning Away Team'is.(Sest nemad saavad külastada planeete).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Püh Mai 22, 2005 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ajaksin kokku ühe ilgelt suure kamba. Tasapisi vallutan ma ühte planeeti. Igast linnast saaksin endale uusi liikmeid. varsti on kogu planeet minu ja nii vallutan ma järgmised planeedid ja varsti teeksin ma selle impeeriumi. Mina valitsen seda ja selle impeeriumi nimi on "Galactic Empire."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group