Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 1x01 "Encounter at Farpoint, Part I"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
7%
 7%  [ 1 ]
9
23%
 23%  [ 3 ]
8
38%
 38%  [ 5 ]
7
23%
 23%  [ 3 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 7:28 pm    Teema: TNG - 1x01 "Encounter at Farpoint, Part I" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 22. mail 2006 kell 23:20 ETV's

"Vastasseis Farpointis, I osa"
Laev saadetakse uurima planeedile Deneb IV rajatud Farpointi tähejaama müsteeriumi ja läbirääkimisi pidama. Teel kohtuvad nad esimest korda salapärase Q-ga, kes esitab inimestele väljakutse. Kui inimesed ei suuda tõestada, et nad pole barbarid, mõistetakse nad surma. Peagi pärast Q kadumist tabab laeva ere välgatus ja Enterprise D juhid leiavad end 21. sajandi Maa kohtus, mille eesistujaks ei ole keegi muu kui Q.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 11:15 pm    Teema: Re: 1x01 "Encounter at Farpoint, Part I" Vasta viitega

Tre,

Egas midagi. Tere tulemast trekkerid uude ajastusse. Alustan julgelt ja lootusrikkalt. 8 punkti. Olen meeldivalt joovastunud. Ning tunnen uuesti kuidas aasta oli 90, mil esimest korda õnnestus seda sarja vaadata. Emotsioonid, emotsioonid. Julge väljakäik Treki tegijate poolt. Q. Kes nad on , mis nad on, mida nad tahavad?. Nagu teame siis hilisemates osades see ka selgub. Ei oskagi pikemalt millegil peatuda, lihtsalt , nostalgia võtab maad. Isekeskis kindlasti kena sissejuhtus uuele sarjale. Kapteni test FO (first officer) osas oli meeldiv. Data lapsik/koomiline käitumine, õppimine oli meile selgesti mõistetavaks tehtud. Worf oma karmis ja tagasihoidlikus vormis - vägagi karastav. Wesley-st ma parem ei räägi Razz
Igatahes taaskohtumisrõõm on suur ja tugev. Hoogu tiibatesse. Lennakem.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 8 punkti. Mul on natuke kahju, et ETV pilootosa täispikkuses ära ei näidanud, vaid selle pooleks tegi. Lisaks oli mingi jama värvidega, kuigi see võis ka minu teleka viga olla.

Nuh, igatahes. Fänkond on jõudnud üksmeelele, et TNG kaks esimest hooaega on tunduvalt nõrgemad, kui ülejäänud. Samas on hooajad 3-7 väga-väga head ja siinkohal tahakski kõigile, kes ehk eriti vaimustatud polnud, mitte alla anda ja edasi vaadata, sest sari on seda väärt.

Kõigepealt siis miinustest: Üsna selgelt oli aru saada, et tegelaskujud ja laeva (eriti kaptenisilla) toimimine polnud veel selgelt läbi mõeldud. Üsna arusaamatuks jäi, mis olid erinevate ohvitseride ülesanded, näiteks korra raporteeris Troi kaptenile, et kõik on valmis, mis aga muidu tema ülesannete hulka ei kuulu. Võib-olla lippan siin aga sündmustest ette, sest olen seda sarja siiski enne piisavalt palju näinud.
Troi oli kõige häirivam tegelane, esiteks oli nõme tema äärmiselt lühike kleit/seelik/munder/mis iganes, mis ei jätnud eriti reaalset muljet ning muidugi tema käitumine, kui ta üldiselt mainis ainult seda, mis niigi kõigile selge oli, nagu see "He's frozen!". Daaaa.... keegi ei oskaks arvata ju.

No siis muidugi pöörati himus palju tähelepanu taldriksektsiooni eraldamisele, mis on muidugi põhjendatav sellega, et 1987. aastal oli see televaatajatele väga lahe ja sai eriefekte näidata. Praegu mõjus ülepingutatult pikalevenitatuna. Samuti oli kerge vastuolu sellege, et visuaalselt järgnes Q Enterprise'ile peaaegu koheselt, aga järele jõudmine võttis väga palju aega, kuigi ta tippkiirus oli suurem.

Nagu ka Troi, pingutas Tasha kohturuumis oma vastuastumisega natuke üle, pean just silmas seda sõnavalingut Tähelaevastiku üllusest. Tashal oli küll raske nooruspõlv, nagu hiljem täpsemalt selgub, kuid ometi jättis see võltsi mulje.
Picardi suhtumine oli samuti huvitav, mõnes mõttes mulle meeldis see, kuidas ta alguses Rikerit ignoreeris ja teda proovile panna üritas, kuigi minu meelest oli see ka natuke ebaaus. Razz Nu vähemalt oli esimene ohvitser oma ülesannete kõrgusel. Picardi puhulgi esines üleingutatust, pean silmas stseeni, kus ta Rikerile oma suhtumisest lastesse rääkis.

Episoodi kõige meeldejäävam ja südantsoojendavam koht oli 137-aastase McCoy külaskäik laevale - see piisavalt lühike ning ei mainitud ka tema nime, mistõttu ei jäänud sellist sunnitud muljet, nagu oleks tegijad vanadele fännidele seda näkku visata tahtnud.

Eriefektid näevad muuseas telekas paremad välja kui arvutiekraanil. Smile

Jääme ootama järgmist osa, ehk siis selle loo lõpplahendust.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Panin siis 9/10. Paraku jah on need esimesed hooajad veits igavad. Minu arvamus on, et tegijad üritasid jäljendada algul TOS-i stiili. Sellest ka need Troi ülinapid kleidikesed, veidi veniv sisu ja tobedad missioonid, mis edaspidi järgnevad. Alguses on ikka suht tõsiselt järgitud TOS-i, aga mida aeg edasi, seda rohkem nad jõuavad nn.uude ajastusse... Very Happy Q on minu meelest super, tema äraspidine huumor ja hilisem "kiindumine"inimestesse on nauditavad. Väga õnnestunud tegelane. Mis mulle selle sarja juures närvidele käib, on see, et Rikerist on tehtud Kirki kloon: igas sadamas on tal naisuke... Very Happy Noh ja siis need lahingustseenid: kas tõesti sellise laeva kapten, kelle vastutusel on üle tuhande inimese, laseb oma laeva peaaegu ribadeks tulistada enne, kui tulele vastab? Või siis lahingus olles tulistatakse a la 1x 5minuti jooksul? No kuulge, ma arvan, et sellises lahingus antakse ikka nii kiiresti ja tihedalt tuld, kui suudetakse...Ja üks asi veel: need stsenaristid, kes neid Treki sarju ja filme teevad, võiksid ikka omavahel konsulteerida, kes kellega abiellub... Rolling Eyes Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Andsin 8 punkti.

Paistis päris kobe sari, aga mingipärast valutas mu süda, mis mõistis, et see ikka ei ole TOS - vana, hea ja igatpidi naljakas. TOSi võis vaadata kui klassikat, hoolimata tihti ebaõnnestunud sü¾eedest ja halvast näitlejatööst (ärgu keegi nüüd solvugu, oli ka väga kvaliteetseid episoode). TNG-d vaadates tahan näha aga põnevust ja draamat, sest kui Spocki võis lihtsalt lõpmatuseni vaadata, siis näiteks TNG "kollist" pole ma kuulnudki (mõtlen Worfi).

Esimene osa ei valmistanud sugugi pettumust, isegi hea oli. Põnev tegevusliin ja huvitavad tegelased. Salapärane Q ja Farpoint. Viimane oli minu arust väga huvitav idee, kuigi ma ei tea veel, mis sellest kujuneb ja kuidas tegijad oskasid seda ära kasutada.

Oleks täiesti tugevad 9 punkti saanud, aga asja rikkus ära "kohus", kus tegelased käitusid äärmiselt imelikult. Üks hetk olid nõus kohtuistungiga, teinekord mässasid põhjuseta. Yar läks närvi mingi pisiasja pärast, võitles ühe valvuriga, kuid karistust näiliselt ei järgnenudki. Külmutati ja siis sulatati üles. Jean-Luc näitas väga vähe emotsioone ja tundus nagu ei kardakski ta surra. Samas Q-st oli mul kohtuistungi lõppedes mulje, kui vaid tühje ähvardusi tegevast isikust. Natuke naeruväärne - kaua sa lased oma sõduritel lakke tulistada või relvi vangidele pähe suunata? Näita, et oled mees ja tee midagi! Tundus, et kumbki pool ei taha midagi järsku teha nagu oleks sellele taevane karistus järgnemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

8 punkti,
kuidagi harjumatu veel
Vanad head legendaarsed tegelased tulid meeled, kui kunagi soome pealt vaatasin seda sarja!
Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Olorin kirjutas:
TNG-d vaadates tahan näha aga põnevust ja draamat, sest kui Spocki võis lihtsalt lõpmatuseni vaadata, siis näiteks TNG "kollist" pole ma kuulnudki (mõtlen Worfi).


Ära muretse Wink Worf on sama huvitav isiksus kui Spock. Worfi teemat hakatakse läbi seeria päris palju aretama. Sisuliselt kui TOSis räägiti lahti vulkanlaste teema, siis TNG pühendab läbi Worfi teema klingonite uurimisele. Ning nagu Spockil nii on ka Worfil väike isiklik tragöödia ja lugu. Eelmärkustena siis Camp Kitomer ja inimestest vanemad Wink

Olorin kirjutas:

Oleks täiesti tugevad 9 punkti saanud, aga asja rikkus ära "kohus", kus tegelased käitusid äärmiselt imelikult. Üks hetk olid nõus kohtuistungiga, teinekord mässasid põhjuseta......Tundus, et kumbki pool ei taha midagi järsku teha nagu oleks sellele taevane karistus järgnemas.


Nagu ka Enterprise mainis, siis sisuliselt nii see pidigi olema. Kuna üritati TOSi fännide meeleheaks TOSi enda episoode järele teha. Et nagu väike meeldetuletus rõõm. Vahepeal oli ju sisuliselt 20 aastat auku.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti. Seda on võibolla natuke rohkem kui osa väärt on, kuid kuna tegemist on esimese osaga, siis saab see natuke hinnaalandust. Aga osa oli väga hea. Kui mälu ei peta, siis oli see alles teine TNG osa, mida ma näinud olen - esimene oli sarja finaal "All Good Things".

Patrick Stewart oli oma rollis suurepärane. Dialoog oli huvitav, eriefektid tasemel ning põnevust jätkus lõpuni. Sisul polnud ka midagi viga. Kui midagi negatiivset välja tuua, siis oli see Tasha, ja Riker - kuidagi puiselt mõjus, samuti tema vestlus Picardiga polnud suurem asi.

Kokkuvõttes - kui sarja keskmine tase on vähemalt sama kõrge kui esimeses osas nähtu, siis jään sarjaga küll väga rahule.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tervist, TNG, ja hüvasti TOS. Muutused tulevad raskelt ja ka progress ei ole kerge, niisiis ütlen, et tegu oli hea osaga. Smile Oli midagi tuttavliku, kuid ka palju uut. Laeva sisemust oldi radikaalselt muutunud ja eriefektid olid paremad. Jah, tükk maad paremad, kuid noh, eks nad pididki olema, võrreldes ajavahet.

Algas peale meeldivalt eepiliselt ja jutustavalt, kuid see jäi liiga-liiga lühikeseks. Need lühikesed paar minutit oli tore vaadata, kuidas Picard rahulikult mööda laeva kõndis, liftiga üles sõitis, rääkis... ja siis asus kohe asja kallale, küsis küsimusi ja andis korraldusi. Veidi aeglasemalt oleks ikka võinud võtta, lasta muutustel ja tegelastel mõjuda - üldse oleks kogu see värk võinud ka väheke emotsionaalsem olla. Sest ma olen kindel, et tollal trekkaritele see oligi. Smile

Data oli huvitav tegelane, episood andis kohe temast selge pildi, samuti Worf - klingon - kellest ma juba tahaks rohkem teada. Mini-miniseeliku vastu polnud mul aga midagi, mõjus ta küll veidi pingutatult, kuid noh, äkki naisele endale meeldis. Wink Üldse kui Picard käsklusi jagas, jäi mulle silma, et ta tegi palju ebapopulaarseid otsuseid. Mulle meeldis see. Smile

Minu esimene TNG episood - ja tõeliselt paljulubav algus.
PS. Jap, värvid kadusid nii mõnigi kord ära. Smile

9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna olen sarja tervikuna näinud ja tean taset, milleni see lõpuks küündis, siis esimese episoodi järjekordne nägemine ei mõjunud eriti positiivselt ning pigem olin veidi ehmatanud, et see algus koguni nii nõrk oli.

Alustades positiivsest olid head sarja esimesed minutid, kus üritati meile uut olukorda veidi selgitada. Toodi esile Picardi tegelaskuju omapära, eriti tema käitumises Rikeriga, kelle ta kohe proovile pani. Suurim kiitus tegijatele läheb kindlasti McCoy sissetoomisele, mis aitas TOS'i fännidele meelde tuletada, et tegu on ikka sama sarja jätkuga. Ka Q tutvustamist kohe esimeses osas pean oluliseks, sest see väljendas tegijate püüdeid midagi omapärast uude sarja tuua. Ning nagu hilisemast teame, saab Q'st nauditav tegelaskuju. Cool

Siiski kaaluvad minu jaoks episoodi negatiivsed pooled positiivsed päris võimsalt üle. Esiteks paistis, et teigjad ei olnud veel otsustanud, kas nad tahavad teha täiesti uut sarja või toetuda TOS'ile (uued mundrid, kuid Troil oli seelik ja tegelaste käitumine oli kohati nö. TOS'ilikult paaniline).
Teiseks kohturuum, kuhu Q meeskonnaliikmed viis, ei mõjunud omapäraselt, vaid pigem häirivalt, eriti see karjuv rahvamass.
Lisaks puudus tegelaste vahel täielikult TNG hilisematele hooaegadele omane tegelaste soojus ning kõik suhted olid täiesti külmad. Jäi mulje nagu ekraanile oleks lihtsalt visatud kari näitlejaid, kes loevad seina pealt tekste maha. Puudus tõetruu atmosfäär. Isegi erifektide puhul oli selgelt märgata TOS'i jäljendamist.

Muidugi ei unusta ma asjaolu, et tegu oli esimese osaga ja tegijad olid teinud ikkagi suure sammu edasi. Ometi oli loodud täiesti uue kujundusega laev ja mundrid, kuid sisuline pool jättis veel kõvasti soovida.

Hindeks panen siis 7 punkti, kuid isegi see ei ole veel piisavalt madal, arvestades hilisemate episoodide taset. Razz

PS. Kohutavalt häiris mind näidatud episoodi kvaliteet, värvid olid absoluutselt segamini. Loodan, et me ei pea terve 7 hooaega sellist asja kannatama. Evil or Very Mad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mind hämmastas , et sarja algus nii nõrk oli. Selgelt on meeles vasikavaimustus , kui MTV 3 omal ajal sarja näitama hakkas, kuivõrd novaatorlik ja uudse lähenemisega tundus see olevat. Aga õnneks lähevad ajapikku osad paremaks.

Kõige rohkem häiris mind eile Tasha , tegemist oli selge üle näitlemisega . Troi mini tundus ka olevat mitte omal kohal Very Happy , s.t. häiris. Riker on mulle alati mittevajalik tundunud, ilmetu tegelane ilma oma "kiiksuta".Kogu osa tervikuna jättis veel mulje, et tegemist on demoga.
Ja nüüd plussid.
Kogu sarja teevad minu jaoks vaadatavaks kaks tegelast - Picard ja Data. Viimane on muidugi nähtus oma ette ninc Jean - Luc Picard on minu jaoks seni parim kapten ST ajaloos. Kirk oli ka muidu kõva poiss , ent aeg ajalt liialt kerglane. Temas puudus mõningatel hetkedel soliidsus Mõnes osas tundus ta lillelapsena võõral planeedil. Picardi puhul oli alati aru saada , kes on kapten.
Mitmed vead on arvatavasti tulnud ka tegijate ebalusest, sest polnud ju teada kuidas TOSi vaatajad uued näod vastu võtavad.
Palju häiris mind eile ka muusika, kohati tundus see häirivalt sarnane MacGyveri omaga.
8 punni.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
silenius
Lipnik


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 7 punkti.
Enamuse on eelpoolkirjutajad juba ära öelnud ja minu muljed kattuvad paljuski.

Ootasin samuti draamat ja põnevust, mida 15 aastat tagasi sarja osaliselt MTV 3'st jälginuna mäletan.
Eile jäi sellest paraku puudu - tegelased olid kohati väga puised ja situatsioonid ebaloomulikud.
(hmm, vahepeal liigapalju sarnast kraami vist nähtud Wink )
Kuid nagu juba öeldud, ei leidnud sarja tegijad alguses seda joont, mis TNG hiljem nii populaarseks muutis.
Näitlejad alles alustasid oma rollidesse sisseelamist, stsenaristid arendasid uusi lugusid jne.
Sama kehtib ju tegelikult enamuse alustavate TV sarjade puhul.

Igal juhul oli see väga meeldiv nostalgiline kolmveerandtund ja ootan rõõmuga järgnevaid osi,
sest ajaga paraneb lugude/näitlemise kvaliteet tunduvalt.

Patrick Stewart on kapten Picardina tõesti nauditav ja ta on kodanik Shatnerist ka oluliselt parem näitleja
(no offence TOS'i või Kirki suunal- sellel sarjal on oma võlud).
Sama arvamus ka Brent Spineri Data kohta- samuti väga hea roll.


PS! Kinnitan pildi kohutavalt kehva kvaliteeti. Värvid nagu 15 aastat tagasi kusagilt laenutusurkast võetud viimase piirini käiatud pira-VHS'il.
TOS'i pildikvaliteet oli oluliselt parem. Kahtlustasin vahepeal juba kehva TV-signaali, kuid alusetult nagu selgus. Loodetavasti paraneb tulevikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 23, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

TrekRanger kirjutas:

Lisaks puudus tegelaste vahel täielikult TNG hilisematele hooaegadele omane tegelaste soojus ning kõik suhted olid täiesti külmad. Jäi mulje nagu ekraanile oleks lihtsalt visatud kari näitlejaid, kes loevad seina pealt tekste maha. Puudus tõetruu atmosfäär.


Emm, võimalik, et taotluslikult oli nii tehtud (kuigi ega ma ise ka ei usu seda tugevalt tegelt). Selles mõttes, et tahetigi jätta muljet kus meeskond on toores, üksteist võõrastav veel. Ei olda "sinasõbrad" niiöelda. Sellest vaatenurgast nagu võiks isegi aru saada sellest külmusest, kohmetusest. Aga nu pigem oli siiski häda veel mitte kõigeparemas kokkumängimises.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 24, 2006 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

silenius kirjutas:
Patrick Stewart on kapten Picardina tõesti nauditav ja ta on kodanik Shatnerist ka oluliselt parem näitleja
(no offence TOS'i või Kirki suunal- sellel sarjal on oma võlud).
Sama arvamus ka Brent Spineri Data kohta- samuti väga hea roll[/i]


"Jahedus" meeskonna suhetes on loomulikult seletatav üksteise võõrastamisega , kuna laev oli ju alles valminud.
Kuni viimase ajani olin minagi nagu paljud kriitikud Shatneri näitleja võimete suhtes skeptiline. Boston Legal on seda arvamust muutnud . Advokaadibüroo kaasosaniku rollist kumab läbi noor "lillelapsest " Kirk. Natuke absurdne aga väga värvikas natuur. Danny Crane! Very Happy
Väike offtopic :minu lemmik Brent Spiner on valge vares sarjas kaasaloonud näitlejate hulgas. Ta on avalikult öelnud , et ulme talle ei meeldi ning seetõttu ei saa ta näiteks trekkeritest aru. Õnneks pole ta oma skepsisest hoolimata St fännidele selga keeranud ja on peale seda avaldust mitmes ST muuvis kaasa löönud.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 25, 2006 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

rincewind kirjutas:

Kuni viimase ajani olin minagi nagu paljud kriitikud Shatneri näitleja võimete suhtes skeptiline. Boston Legal on seda arvamust muutnud . Advokaadibüroo kaasosaniku rollist kumab läbi noor "lillelapsest " Kirk. Natuke absurdne aga väga värvikas natuur.


Samas minuarust kunagi sati pealt jooksnud politseiseriaal "T.J. Hooker" kus Shatner mängis peaosa, oli küll päris asjalik. Tundub, et sellised liidri rollid talle ikkagi sobivad. Kuigi kindlasti on olemas alati paremaid näitlejaid. Samas nimeta mõni ST kapten. Kelle nimi tuleb sulle esimesena suhu? Smile
Midagi pole teha, aeg on oma töö teinud.

ST: TNG kohapealt. Ka minu lemmikud on vaieldamatult Picard ja Data. Just nemad annavad minuarust TNG-le just selle uue "näo" mis eristab seda seriaali teistest samalaadsetest.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group