Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ulmesarjad, mida hetkel vaatad...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mul SGU, Caprica ja The Event. Rohkemaks poleks nagunii aega Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Täiendan oma loetelu.

Hetkel vaatan SGU, The Event, uus V ja vanadest sarjadest esmakordselt X-Files.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Uutest ulmesarjadest vaatan hetkel:

Stargate Universe
The Event
V
Pioneer One


Kaks esimest on neist küll paegu puhkusel veel ja neljas ilmub suht harva, aga võib vist nimekirja lülitada. Very Happy

Vanadest sarjadest vaatan hetkel:

Caprica
Star Trek: Voyager
The Outer Limits
(1995-2002)
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Annan siis ka ülevaate minu vaadatavatest ulmesarjadest Cool

Uuema kraami hulka kuuluvad:
V (uusversioon)
Stargate Universe
The Event
Star Wars: The Clone Wars (animasari)

Vanemate hulgas on:
BSG original series
Stargate SG-1 (mõnda aega on juba pooleli 10. hooaeg)

Plaan on millalgi ette võtta Total Recall 2070, esimest korda Stargate Atlantis, V original series, Fringe'i 2. hooaeg, Defying Gravity. Nii et on mida vaadata, ainult vaja aega leida, mida mul küll viimasel ajal on tööga seoses vähemaks jäänud. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Teen ka siis oma ulmelise listi teatavaks.

Supernatural - Peab ootama jaanuari keskpaigani
Stargate Universe - Peab ootama aprillini
The 4400 - Kusjuures ma ei ole kindel, kas tahan vaadata teist hooaega või mitte. Probleem nende katkestatud sarjadega, et liiga palju küsimusi jääb õhku rippuma. Tegin natuke kodutööd ja selgus, et 4400 lõpp oli üsnagi ebameeldiv.
No Ordinary Family
Ja kordusena on käsil Stargate SG-1, neljanda hooaja lõpp.

Tahan anda võimaluse Firefly-le, sest lugesin siin foorumis, et paljudele ta meeldib. Ja uuematest sarjadest peaks lähitulevikus võtma käsile V. Aga praegu on eksamisess.. hiljem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Tahan anda võimaluse Firefly-le, sest lugesin siin foorumis, et paljudele ta meeldib.


Firefly'd soovitan kohe kindlasti vaadata. Jah, kahjuks on tõesti tegu järjekordse katkestatud ulmesarjaga, aga sellest ennast üldse ilma jätta on palju hullem kui vaadata ja natuke kahetseda. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Okt 11, 2013 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel siis vaatan uutest ulmesarjadest selliseid nagu:
- Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
- Sleepy Hollow
- Doctor Who (läheb niivõrd-kuivõrd arvesse, kuna sel aastal on veel kaks osa tulemas)
- The Walking Dead (läheb niivõrd-kuivõrd arvesse, kuna 4. hooaeg algab juba sel pühapäeval)

Vanematest sarjadest üritan väga madala tempoga hetkel üle vaadata TNG 3. hooaega.


Muuseas vahepeal vaatasin ära ka sel kevadel-suvel näidatud Kanada-USA ulmesarja Orphan Black (Wikipedia, IMDB) esimese episoodi, kuna olin lugenud selle kohta mitmeid positiivseid arvustusi. Kuna tegu juba nüüdseks lõppenud sarjaga (teine hooaeg tuleb järgmisel kevadel), siis ei hakanud seda ka enam uute ulmesarjade teemas mainima ega talle ka omaette teemat tegema, aga kui keegi soovib selle sarja teemal pikemalt arutleda, olge lahked. Kuigi mul ei ole selle sarja kohta midagi halba öelda, siis ei suutnud see siiski niipalju minu tähelepanu tõmmata, et oleksin seda edasi vaadanud. Sündmustik tundus minu jaoks kuidagi liiga segane ja natuke häiris ka selline hall ja igav toon, seda nii visuaalses kui ka sisulises mõttes.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kkooli
Kadett


Liitunud: 20 Jan 2014
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Jan 20, 2014 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Game of Thrones
Revolution
_________________
Ventilatsioon


Viimati muutis seda kkooli (Nelj Jan 22, 2015 4:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2014 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu on siis watchlistis järgmised sarjad:

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. hooaeg
Sleepy Hollow 2. hooaeg
The Strain 1. hooaeg
Person of Interest 4. hooaeg
The 100 1. hooaeg
Gotham 1. hooaeg
Heroes 3. hooaeg

Vaatamist ootab veel:
The Arrow
The Walking Dead 5. hooaeg (13. oktoober)
Star Wars Rebels algab 7. oktoobril
The Flash algab 8. oktoobril

Vaadatud sai The Last Ship 1. hooaeg, Under the Dome 2. hooaeg, Helix 1. hooaeg, Falling Skies 4. hooaeg, Extant 1. hooaeg, Dominion 1. hooaeg, Defiance 2. hooaeg.

Vaatamist on palju ja igavuse üle kurta ei ole põhjust Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2014 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmesarjadest siis hetkel vaatan ainult:

Doctor Who
Sleepy Hollow

Agens of S.H.I.E.L.D jäi mul eelmisel aastal kuskil esimese hooaja keskel erinevatel põhjustel pooleli ja kuna see sari ei olnud minu jaoks kunagi väga kaasakiskuv, siis ei ole ma viitsinud selle vaatamist ka jätkata. Gotham esimese osa vaatasin ära, aga see ei avaldanud mulle erilist muljet ja kuigi Batman on lapsepõlvest peale olnud minu lemmiksuperkangelane, siis seda sarja ma praegu vaadata ei kavatse, seda enam, et see ei ole ju tegelikult Batmanist, vaid pigem Gordoni tutvustav eellugu. Samuti vaatasin ära Syfy uue sarja Z Nation esimese osa, mis vist peaks olema Syfy vastus The Walking Deadi (mida ma kavatsen kindlasti edasi vaadata) edule ja kuigi ma pean ütlema, et sari ei olnudki nii halb kui ma esialgu kartsin, seda eriti tootmiskvaliteedi puhul, siis sisuliselt oli minu jaoks tegemist siiski pigem tühipalju actionsarjaga, kus ka mingit eriti huvitavat sisu polnud ning näitlejad/tegelased mõjusid samuti suhteliselt igavatena.

The Last Ship esimest hooaega vaatasin ka mina suvel ja pean ütlema, et see oli päris nauditav sari. Nagu mitmetes teistes foorumites on veidi sarkastiliselt kõlanud, siis võib öelda, et tegemist on viimase aja parima Star Treki sarjaga. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group