Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Buffy/Angel
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Juun 01, 2006 7:38 pm    Teema: Buffy/Angel Vasta viitega

Avastasin, et selle kohta pole veel teemat. Mis on foorumlaste arvamus neist kahest sarjast?

Kuigi Buffy on maailmas laialdaselt kiitust pälvinud, pole ma isiklikult selle sarja fänn (tõele au andes pean ütlema, et pole palju Buffy osi näinud, kuid need mis olen näinud ei kisu ka rohkem vaatama), kuid seevastu Angel kuulub vaieldamatult minu lemmikute hulka. Pean seda Whedoni parimaks sarjaks. Omamoodi teineteisele täiesti vastanduvad sarjad - üks räägib oma loo heledates toonides (Buffy) ja teine tumedates (Angel).

Mõlemad sarjad toetuvad kesksele tegelasele - Buffy ja Angel (ning Whedoni kõik plussid tulevad mõlema sarja puhul välja). Kuigi ma olen suur Sarah Michelle Gellari näitlejatalendi austaja, siis mulle meeldib Angeli karakter rohkem. Kes see ikka tahab vaadata kuidas teismeline tüdruk kurjadel vampiiridel elu kibedaks teeb? Palju huvitavam on jälgida kuidas vampiir tuleb omasugustega toime. Lisaks kaldub minu sümpaatia Angeli supporting cast'i poole - Westley, Fred, Gunn, Lorne, Cordilia ja viimase hooaja Spike on palju huvitavamad kui Buffy "Scooby Gang". Buffy on liiga SMG õlgadel, üksi on tal seda raske vedada.

Mulle meeldis Angel'i tumedus. Sarja kirjutajad ei kartnud äärmustesse minna. Säilitati sarja tõsisus. Kui Buffy on ühe tüdruku slayer'iks olemisest koos kõige sinna juurde kuuluva hea ja veaga, siis Angel on eepilisem hea vs kurja võitlus, "fighting the good fight".

Parimad osad - Buffy'st "Hush" ja eriti "Once More, With Feeling"; Angel'ist "Five by Five", "Reunion" ja "You're Welcome".
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Ei vaadanud kumbagi erilise hoolega, aga Buffy oli kuidagi südamelähedasem, seal oli seda huumorit kuidagi rohkem, suht selge oli see, et kumbki neist serjaalidest eriti muu väärtusega ei löö. Aga üldiselt kujunes mul kaks lemmiktegelast... Spike ja Xander.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
suht selge oli see, et kumbki neist serjaalidest eriti muu väärtusega ei löö.

Sellega pole nõus. Eriti veel Angel'i puhul - tegelased on sügavad, sisu mitmekihiline, näitlejad head ning käsikiri huvitav. Esimese hooaja algus on natuke liiga episoodiline, sari otsis veel oma kohta, kuid edasi läks juba kõik ülesmäge. Angel pole mingi teismeliste sari, mille 5min peale vaatamist ära unustad.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
solm
Kadett


Liitunud: 2 Juun 2006
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen Buffy kõik 7 hooaega ära näind ja arvan, et sari läks iga hooajaga aina paremaks. Näitlejatest meeldis kõige enam Spike, kuna minu silmis oli ta äärmiselt vaimukas ja muidugi ka paha slayer Faith.... Cool

Angelit pole kahjuks eriti näinud, kuna pole suutnud leida kohta, kust seda dow.....lida saaks Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Angel meeldis mulle küll väga, plaanis on varsti kõik osad ära vaadata Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Juun 02, 2006 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

solm kirjutas:
Faith

Faith kuulub ka minu lemmikute hulka. Kusjuures "Five by Five" osa tegi minust sarja fänni.

Whedoni sarjadele kohaselt on üldine näitlejate tase väga kõrge. Nagu ma juba mainisin, olen SMG näitlejatalendi suur austaja, kuid ka David Boreanaz oma rollis on sarja tootjatelt täistabamus. Mulle Spike Buffy's ei meeldinud, kuid Angelis oli ta väga hea. James Masters on suurepärane näiteja.

Üks huvitav link Angeli fännidele: Joss Whedon's letter to Angel fans (hea list Very Happy)
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
solm
Kadett


Liitunud: 2 Juun 2006
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Juun 03, 2006 10:06 am    Teema: Vasta viitega

väike offtopic... mitu hooaega tv3 angelt näitas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Juun 05, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

solm kirjutas:
väike offtopic... mitu hooaega tv3 angelt näitas?

täpselt ei tea (vaatasin sarja soome kanalite pealt), kuid vähemalt teise hooaja lõpuni.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Juun 05, 2006 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

TV 3 näitas ära 5 hooaega. 5. hooaega jälgisin regulaarselt ja olin väga pettunud, kui TV 3 otsustas 6. ja 7. hooaja näitamise ära jätta.

Mulle väga meeldis Buffy, kuid minu meelest oli Angel huvitavam. Buffy muutus liiga üksluiseks, kuid sellegipoolest oleks tahtnud kahte viimast hooaega näha. Hetkel ei ole veel seda õnnestunud teha.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
solm
Kadett


Liitunud: 2 Juun 2006
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Esm Juun 05, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
TV 3 näitas ära 5 hooaega. 5. hooaega jälgisin regulaarselt ja olin väga pettunud, kui TV 3 otsustas 6. ja 7. hooaja näitamise ära jätta



Angelit ongi aint 5 hooaega Rolling Eyes

suutsin lõpuks enndale sebida ka kõik 5 hooaega.... kuskil suve keskel ütlen siis, mis arvan Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Juun 05, 2006 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust, ma ei pannud tähele, et sa mõtlesid Angelit. Ma rääkisin Buffy sarjast, mida on 7 hooaega.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 05, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

solm kirjutas:
casaya kirjutas:
TV 3 näitas ära 5 hooaega. 5. hooaega jälgisin regulaarselt ja olin väga pettunud, kui TV 3 otsustas 6. ja 7. hooaja näitamise ära jätta



Angelit ongi aint 5 hooaega Rolling Eyes

suutsin lõpuks enndale sebida ka kõik 5 hooaega.... kuskil suve keskel ütlen siis, mis arvan Smile

Ta mõtles Buffyt arvatavasti,
aga nii palju kui tv3 näitas,
sai kõik osad ära vaadatud.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Juun 15, 2006 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Mõlemast olen näinud nii palju kui peale olen sattunud. Mida on tihti juhtunud, sest vanasti oli mõlemate sarjade kordusi KOGUAEG.Täpsemat hinnangut ei oska anda.
Praegu hakkasin Angelit vaatama, teise osa juures olen. Siiamaani on suht uimane olnud aga eks see alati sarjade alguspoole on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Juun 15, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Angel on alati rohkem meeldinud. Ta on lihtsalt stiilsem. Smile Ega Buffy sarjal kui sellisel ka suurt midagi viga ei ole, kuigi vahepeal võttis see ikka väga veidraid pöördeid. On jäänud mulje, et Angeliga on lihtsalt rohkem vaeva nähtud.

Aga Spike on (Angeli kõrval) konkurentsitult üks parimaid karaktereid. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:

Aga Spike on (Angeli kõrval) konkurentsitult üks parimaid karaktereid. Smile


..oma mõnusa aktsendi ja naljadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Alustasin siis ka Buffy vaatamisega. Mudugi varem olen ka osasi näinud, kuid need ka olnud nii pudru ja kapsad, et järg lausa ära kadunud. Igastahes otsast peale, kõiki osasi kommenteerin ka. Kui 1. hooaeg vaadatud, postitan ka kommentaarid, kui kedagi huvitab. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ütlen lühidalt: meeldivad mõlemad!

Alguses oli ainult «Angel», sest «Buffy» tundus liialt sinna teismelise nõia Sabrina kanti kiskuvat... noh, inimene on ekslik... nüüd meeldivad mõlemad, kuigi neil on rõhud erinevates kohtades...

On plaanis mõlema sarja täiskomplektid osta...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 23, 2009 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Alustasin uuesti Buffy vaatamist ja seekord korralikult... plaanis on otsat lõpuni kõik 7 hooaega ära vaadata, momendil olen teise hooaja lõpus ja tuleb tunnistada, et sari võlub mind päris korralikult, kuigi pole enam teenager, võib isegi öelda, et veidi rohkem kui varem. Kes teab, äkki annan Angelile ka teise võimaluse, kuigi Buffys jätab ta karakter veidi sisutühja mulje, sest tema põhilised tegevused on lihtsalt põrnitsemised... Mulle sellised "olen ilgelt diip ja pean rohkelt sisevõitlust" karrakterid nii väga ei meeldi, sest need meenutavad liigapalju mind ennast Razz

Spike on endiselt lemmik, viimane osa mida ma vaatasin oli see, kui ta murtud südamega ja purjakil olles naases... lihtsalt suurepärane elamus.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hurmet
Kadett


Liitunud: 1 Dets 2008
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Alustasin uuesti Buffy vaatamist ja seekord korralikult... plaanis on otsat lõpuni kõik 7 hooaega ära vaadata, momendil olen teise hooaja lõpus ja tuleb tunnistada, et sari võlub mind päris korralikult, kuigi pole enam teenager, võib isegi öelda, et veidi rohkem kui varem. Kes teab, äkki annan Angelile ka teise võimaluse, kuigi Buffys jätab ta karakter veidi sisutühja mulje, sest tema põhilised tegevused on lihtsalt põrnitsemised... Mulle sellised "olen ilgelt diip ja pean rohkelt sisevõitlust" karrakterid nii väga ei meeldi, sest need meenutavad liigapalju mind ennast Razz

Spike on endiselt lemmik, viimane osa mida ma vaatasin oli see, kui ta murtud südamega ja purjakil olles naases... lihtsalt suurepärane elamus.


Pean sind hoiatama, sest ise sai veidi rohkem kui pool aastat tagasi Buffy kõik episoodid ära vaadatud, ja see pole kerge! Kusagil viiendast hooajast alates läksid episoodid nii igavaks, et põhimõtteliselt vaatasin umbes kaks Angeli episoodi ühe Buffy kohta (vaatasin mõlemat suht samaaegselt). Lihtsalt Buffy kipub vahepeal väga tundelisele temaatikale, mis mind nii väga ei tõmba. Üldse oli nende lõpp kuidagi langev (nii Buffy kui Angel), kuigi Angeli puhul tahaks väikest jätku näha või selgust, kas tõesti said surma?

Ise mõtlesin samuti uuesti hakata Buffyt vaatama, samuti Stargate SG-1, aga eks näis. Ausalt öeldes tunduvad mõlemad hetkel igavavõitu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elanus
Lipnik


Liitunud: 21 Dets 2006
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Hurmet kirjutas:
kuigi Angeli puhul tahaks väikest jätku näha või selgust, kas tõesti said surma?

Pärast "Not Fade Away"

Angel saab taas inimeseks.
Gunn saab hammustada - vampiiriks.
Wesley suri - tuleb tagasi vaimuna - kõneleb Wolfram & Hart nimel.
Illyria/Fred aitab ka Angelit oma tagaplaaniga - (taastada võim ja teik oover the wöörd)

Millalgi oli jutt, et tehakse tele-film aga see on hetkel vist ootel kui mitte maha kantud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group