Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Hills Have Eyes / Mägedel on silmad (2006)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda filmi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
28%
 28%  [ 2 ]
8
28%
 28%  [ 2 ]
7
14%
 14%  [ 1 ]
6
14%
 14%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
14%
 14%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 7

Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 3:15 pm    Teema: The Hills Have Eyes / Mägedel on silmad (2006) Vasta viitega

Kopeerisin oma kommentaari Filmiveebist, seega andestage kui ma pole piisavalt põhjalikult ja asjalikult seda kirjutanud.


Tsiteerin::
No nüüd tuli Astrisse ja fänn nagu ma olen läksin kohe järele uurima. Saalis oli peale minu 2 inimest, niiet täitsa muhe oli olla seal.

MU KOMMENTAAR SISALDAB HULGALISELT SPOILEREID, SEEGA ÄRGE MIND SÜÜDISTAGE KUI LOETE!








Nonii, algus oli nagu ta oli, näitas tuumaplahvatusi ja ka vahepeale väärakate pilte. Mõned pildid olid päris rõvedad, eriti see kahe peaga beebi. Mudu filmi intro vms meeldis mulle ka väga, kolm gaasimaskis vennikest otsivad mingi asjavärgiga vist radioaktiivseid kohti vms ja äkki hüppab nende ette mees, kes ütleb: Help me! ja siis keegi tundmatu peksab need kõik gaasimaskid vennid kasti. Peale seda läks muidugi huvitavaks, kui see perekond sinna kinni jäi. Kõige kenam oli sealt see Lost'i tegelane, awww... muidugi meeldis ka värdjatele see piiga ja niimoodigi ta läbi vägistati ja sellel teisel naisel tõmmati rinnad paljaks ja see väärakas hakkas lakkuma. Naise nahas ei oleks tahtnud olla. Hästi mudu kujutati seda küla ka, eriti neid väärakaid lapsi ja see kiilas vana naine. Vahepeal pandi mingi mees ka tuleriidale. Pmst oli filmis väga palju verd ja tapmist, mida ma nautisin. Kahju hakkas sellest tüdrukust, kes elas ka seal külas ja ohverdas ennast lõpuks.



END OF SPOILERS!






Pmst oli film nii nagu õudukas ikka: natuke tibisi, boobse, verd ja tapmist.


Mina annan filmile igastahes 8 kenat punkti, nagu film vääriline on. Soovitan kindlasti igale õuduka fännile.

Btw, Vinessa Shaw ja Emilie de Ravin on ikka filmis NIIIII ahvatlevad tükid. Very Happy

_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 10, 2006 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tegemist oli üllatavalt tugeva filmiga tänu oma konkreetsusele. Kui löödi, löödi surnuks, kui tulistati, siis ajud pritsisid. Eba-slasherlik slasher. Parem kui originaal igal juhul. 8 points on auga välja teenitud.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Tegemist oli üllatavalt tugeva filmiga tänu oma konkreetsusele. Kui löödi, löödi surnuks, kui tulistati, siis ajud pritsisid. Eba-slasherlik slasher. Parem kui originaal igal juhul. 8 points on auga välja teenitud.


Kusjuures sellega nõustun, et parem kui originaal. Originaali sündmustik jooksis liialt kiiresti ja see mahajäetud küla idee toimib paremini kui mingi hõim vms.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

et siis päris 10 punkti ei andnud, andsin üheksa, sest film lõppes justkui poole pealt.
Arvatavasti tuleb filmile veel teine osa, sest film lõppes kuidagi äkki!
Aga, see film jättis veidra mulje, kuna, mul keerleb siiamaani peas mõte, et kui see prillidega onuke seal sellele elukale PUMP-PÜSSIGA kõrisse lasi, siis peaks ju pe praktiliselt naharibade otsas rippuma Confused
või mis te arvate?

Igatahes lõppkokkuvõtteks ütlen, et jäin filmiga rahule!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group