Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'The 4400' 3. hooaja arutlusteema
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 10:16 am    Teema: 'The 4400' 3. hooaja arutlusteema Vasta viitega

Nagu pealkirigi ütleb, tuleb siia teemasse arutelu antud sarja kolmanda hooaja kohta.

Eile, 11. juunil, oli eetris sarja kolmanda hooaja esimene osa, kahetunnine "New World". Need, kes seda näinud, on oodatud sõna võtma ja arvamust avaldama. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

3x01 New World

2st tunnist olen näinud ainult esimest. Päris hea on, Elizabeth alles avastab, kes ta on ja kena selline õrn pinge on ka 19ndat oodates Razz

edit: 19 oli lahe kuupäev, ju näeb mis edasi saab, kahju et Lilyga nii juhtus...

8/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 16, 2006 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Kõik on juba meelest läinud, oli vist nii, et 4400 oli saadetud inimeste poolt kaugelt tulevikust ? ma võin ka eksida ? : D
Muidu hea sari meenutab x-files-i.
9/10
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 16, 2006 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Kõik on juba meelest läinud, oli vist nii, et 4400 oli saadetud inimeste poolt kaugelt tulevikust ? ma võin ka eksida ? : D
Muidu hea sari meenutab x-files-i.
9/10


Jep, nad on kaugest tulevikust saadetud Maad nn päästma.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Juun 17, 2006 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

3x01-3x02 - "The New World"

Võib vist 10 punkti ära panna, sest kindlasti oli tegu väga huvitava ja ka pöördelise osaga. Tomil oli õigus, et see kõrbe viljapõlluks muutmine oli kõigele vaatamata ikkagi jõunäitamine - kui 4400 suudavad midagi sellist teha, siis on nad kindlasti võimelised ka palju hullemaks.

Mis natuke pinda käis, oli see, et pidevalt võeti mingi ohtlik pööre, mis siiski ära lahendati - näiteks Raylandi tapmiskatse. Loomulikult on sarjas keeruline tähtsat tegelast ära tappa, aga see oleks antud episoodile võib-olla kaalu juurde andnud. Sama oli ka Elizabethiga - kui juba selline uus tegelane sisse toodi ning eriti veel tema eelnenud käitumist arvesse võttes võis peaaegu kindel olla, et Lily selle osa lõpus sureb. Kurb küll, jah, aga... samas pakkus kogu see tegevusliin piisavalt ¹okiteraapiat, sest sellist asja ma kindlasti ette näha ei osanud.

Huvitav, mis Collierist saanud on? Razz

Igatahes ootan huviga järgmist osa.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Juun 17, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Huvitav, mis Collierist saanud on? Razz


Leidsin ise vastuse:
http://www.scifi.com/scifiwire/index.php?category=3&id=36466&type=0


Muuseas, episoodi kohta veel niipalju, et kuidas kellelgi ei tulnud pähe Maya käest küsida, mida Nova grupp plaanib?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 19, 2006 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

3x01-3x02 - "The New World"

Algust hindaks 9 punktiga.

Kõik, mida ootasin, oli ka olemas. Esile toodi palju uusi probleeme ja Elizabethi muutumist täiskasvanuks arendati väga huvitavalt edasi. Lily surma poleks enne episoodi vaatamist kindlasti osanud ette aimata, sest tegu oli ju ühe peategelasega ning neid kiputakse sarjades iga hinna eest elus hoidma. Raylandi tapmise kahekordne läbikukkumine oli juba veidi kummalisem ja nagu Enterprise mainis, tundus veidi pealesurutuna.

Sari on kahtlemata jõudnud uuele tasemele, 4400 võimetel ei paista enam olevat piiri ja ees ootavad täiesti uue magnituudiga ohud.
Hooaja algus oli küll kaasahaarav ja tempokas, kuid päris maksimumi ei tahaks praegu anda, sest loodan, et sari läheb veel paremaks. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

3x03 - "Being Tom Baldwin"
Päris hea episood, kuigi Tom oleks võinud ju ikkagi minna NTACi, see, et ta ajas oma jura tundus kuidasgi peale surutud. Muidu episoodile 8 puntki

3x04 - "Gone": Part 1
Ma arvasin, et röövija on mingite 4400 võimetega, aga tundub, et polegi, spoilereid ka ei leia, seda võrd on asi põnevam Razz Kas see siis tähendabki Conchita Campbell'i lõppu?

9/10, mulle meeldis, aga maksimumi ei anna, sest loodan, et tuleb veel paremat Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

3x03 - "Being Tom Baldwin"

Hea osa, mis viis tegevuse korraks suurest liinist eemale ning tutvustas meile uut 4400 võimet. Huvitavaks tegi episoodi siiski eelkõige algus, mille vältel jäi tõepoolest mulje, et Tomi endaga on midagi juhtunud. Episoodi ei saa nimetada väga originaalseks, kuid pinget oli piisavalt ning alati ei saagi kõik perfektne olla.

Hindeks paneks sarnaselt FLT'le, 8 punkti. Wink

3x04 - "Gone": Part 1

Tegu oli kahtlemata seni ühe parima osaga, mis viis kogu sarja taas uuele tasemele. Poleks osanud ette arvata, et inimesed tulevikust sekkuvad ajaloo kulgu veel nii otseselt. Episoodi suurimaks plussiks võiks pidada esitlust, sest esialgu jäi mulje, et lapsed röövis mingi grupp inimesi, kes kavatsevad neid mingit moodi oma huvides ära kasutada ja tegelikkusele isegi ei vihjatud. Samas oleks väga kahju kui Maya nüüd lõplikult ära kaoks, sest mulle tema tegelane meeldis ja ta tegi ka Diana liini huvitavamaks. Teisest küljest näitab selline pööre vaid tegijate julgust sarja vajalikul hetkel muuta.
Ka teine tegevusliin oli põnev ning selle käigus tuletati meile meelde, et Isabelli võimed võivad ühel hetkel kõigile ohtlikuks osutuda. Igatahes muutub olukord 4400 keskuses oluliselt pingelisemaks ning on arvata, et ka Shawniga võib lähitulevikus midagi juhtuda.

Episood oli põnev ja originaalne, kuid kuna ma ei olnud sellest lausa vaimustuses, siis piirdun seekord 9 punktiga. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

3x04 - "Gone": Part 2

Päris huvitav, et need tuleviku inimesed nii palju ohverdasid, et Tom päästa, samas ta oli ju 4400 järelvaataja. Korra Maia näitlemine oli kahtlane, selle koha peal, kus Tom teda esimest korda selgelt nägi (majas).
Beebi on nagu Antikristus? Järgmine osa võib hea tulla, elame näeme.
8/10, sest midagi üllatuslikku tegelikult polnud.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

3x03 - "Being Tom Baldwin"

Nujah, ma panin 7 punkti. Osa oli muidu ju päris huvitav, aga lihtsalt nii kohutavalt ebaoriginaalne ja kli¹eeline, et ajas kohati lausa naerma. Kasvõi need kohad, kus:
1) Kujumuutja muutis end kiiresti ja ütles Tomile, et tema pole kedagi näinud.
2) Mõlemad üritavad tõestada, et just tema on see õige
3) Naine peab otsustama, kumb on õige

Elizabethi liin on kindlasti huvitavam, aga see seksinali oli ka nii etteaimatav. Very Happy

Aga millegipärast mulle tundub, et see episood polnudki teab kui tõsiselt võtmiseks mõeldud.


3x04 - "Gone, 1. jagu"

10 punkti.
Nagu juba mainitud, oli tegu selle sarja ühe parima osaga, eriti seetõttu, et tehti oluline muudatus tegelaste ja nende suhete osas. The 4400 tegijad on juba end sel hooajal selles valdkonnas tõestanud, kui Elizabeth korraga täiskasvanuks sai ja Lily seetõttu suri.

Kummastust tekitas siiski see viis, kuidas Maya rööviti - miks oli vaja seda nii keeruliselt teha, kui varem oldi inimesi hetkega röövitud? Tundus pigem, et seda tehti lihtsalt vaataja segadusse ajamiseks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 04, 2006 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

3x05 - "Gone, 2. jagu"

10 punkti, sest leian, et see lugu viidi lausa perfektselt lõpuni.

Esimese osa järel kartsin, et tegijad püüavad äkki lihtsalt ühe hulga tegelasi ära kaotada ja teha sellega asju enda jaoks kergemaks, kuid nii see kaugeltki ei olnud. Minu hinnangul tähendas laste tagasi toomine eelkõige seda, et ollakse valmis astuma samme nii edasi kui ka tagasi.

Midagi väga uudset osa juures ju tõesti olnud, kuid tegevusliine arendati huvitavalt edasi ja uuelt aluselt saab sarja jätk olema kindlasti väga põnev. Episood oli juba ise väga pingeline ja minu arust seni hooaja põnevaim.

Kahtlemata oli ootamatu Tomi ülesanne, mis käsib tal Isabelle tappa, sest alguses võis arvata, et just Isabelle oli loodud selleks, et täide viia tuleviku inimeste plaane. Ilmselt saadi aru, et ta muutub liiga ohtlikuks ja ta tuleb eemaldada. Elame näeme, võib kindel olla, et kõik ei lähe nii, nagu praegu prognoosida saame. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

3x06 "Graduation Day"

Päris hea osa. Kuigi eelmise osa lõpus õeldi, et üks peategelastest sureb, siis tegelikult ma seda nii ei võtaks. Kui nn peategelane surnud oli, ootasin ikka veel, et millal "peategelane" sureb. Samas seda süstalt vaevalt Tom kasutab.
Kõrvalliin oli huvitav, roolijoodikud on hullud ja varem või hiljem keegi kannatab nende pärast...

9/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 12:05 am    Teema: Vasta viitega

3x06 "Graduation Day"

Hea osa oli, 9/10 ka minu poolt.

Selles episoodis oli vist kõige rohkem erinevaid teemasid eelnevate episoodidega võrreldes. Juhtus suhteliselt palju ja seda kõike oli põnev vaadata, kuid samas mindi põhilooga võrdlemisi vähe edasi.
Siiski oli episoodis palju üllatuslikku. Poleks osanud arvata, et tuleviku inimesed, kes tahavad 4400 hävitada, on endale kellegi olevikust käsilaseks võtnud. Seega nüüd saime kindlalt teada, et sõda kahe erineva poole vahel on alanud ning tegelikult ei tea me siiani, kumb neist see hea on.
Isabelle näitas nüüd milleks ta võimeline on ning võib eeldada, et kui ta ei muutu ohtlikuks 4400'le, siis vähemalt teistele inimestele. Ka mina ei usu, et Tom teda tappa suudab.

Mis puutub Alana kõrvalliini, siis tema tegu tuli mulle üllatusena. Muidugi oli arusaadav, et tal oli selle kunagise roolijoodiku vastu viha, kuid midagi sellist poleks temast oodanud. Oletan seega, et ta kasutas oma võimet, et mehele tema kuritegu selgemalt meelde tuletada, mis siis viis teatud tagajärjeni.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 12:39 am    Teema: Vasta viitega

3x05 "Gone, 2. jagu"

Panin 7 punkti, sest minu arvates viidi eelmises osas alustatu ebarahuldavalt lõpule. Eelmine osa lõppes vägagi pöördeliselt, ent nüüd toodi mängu kurikuulus "reset button" ja osa lõpuks oli status quo taastatud. Mõnevõrra aitas siin muidugi Tomile antud ülesanne Isabelle tappa, mis kindlasti annab lootust põnevatele arengutele.

Üldse peab tunnistama, et kogu lugu tulevikus omavahel võitlevatest osapooltest, kes minevikku muuta üritada, meenutab Star Trek: Enterprise'i Temporaalset Külma Sõda. Olukord on igatahes NTAC'i ja kogu oleviku inimeste kontrolli alt väljumas, kuigi tegelikult polegi see olukord vist kunagi kontrolli all olnud. Razz


3x06 "Graduation Day"

9 punkti. Kindlalt parem, kui eelmine osa, kuigi taaskord ettearvata lõpuga. Oi ma lausa hakkasin naerma, kui Isabelle Tomile oma käe sirutas ja siis see ülipingeline muusika tuli - et Tom teda ei tapa, oli juba kaugelt näha. Kuigi mul on sellest ausalt öeldes natuke kahju, sest mulle tundub, et ta on vaimselt ebastabiilne ja vajab psühhiaatri abi.
Alana mineviku selgem uurimine oli ka huvitav ja tegi tema muidu üsna puise tegelaskuju natuke maapealsemaks; samuti oli huvitav näha sarjas Surface mänginud Carter Jenkinsit, kuigi see rollivahetus (siin nahktagi ja hõbekett, Surface'is paras nohik) oli päris harjumatu. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 24, 2006 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

3x07 "The Home Front"

9 punkti.

Taaskord oli tegu väga hea episoodiga, mis suutis vaatajat üllatada. Tegevustikus oli palju ootamatuid pöördeid, mis toimusid viimaste minutiteni välja. Ei saa ka öelda, et lõpptulemus oleks olnud etteaimatav, sest esmapilgul jäi mulje, et peale Alana kättesaamist ei võta Tom enam midagi ette, kuid nii see siiski ei olnud. Kahtlemata tekitas episoodi tulemus ka uusi probleeme, millele ilmselt kiiresti lahendust ei leita.
See oli järjekordne pingeline episood, mida oleme õppinud sarjalt viimastel aegadel ootama.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 11:05 am    Teema: Vasta viitega

3x08 "Blink"

8 punkti.

Episood oli põnev, kuid minu hinnagul eelmisest episoodist veidi etteaimatavam, mis suutis mitme pöördega tõepoolest üllatada. Selle osa puhul tooks kindlasti esile asjaolu, et seekord ei üritanud mingi 4400 terrorist Tomi ja Dianat karistada, vaid keegi üritas neid hoopis tänada nii kummalisel moel, et neile tundus see rünnakuna. Smile
Musta huumorit oli episoodis palju ning sinna alla kuulub ilmtingimata episoodi teine teema, mis oli Shawni ja Isabelle'i kihlus. Eriti meeldis mulle viimane minut, kus Shawn üritas Isabelle'i tappa ja ebaõnnestumisel ütles Isabelle talle, et ilmselt me abiellume siiski. Laughing

Seega jah, üldjoontes võib täitsa rahul olla, lihtsalt ootasin veidi enamat.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

3x07 "The Home Front"

Mulle see episood meeldis, aga mitte vist nendel põhjustel, mida teised tähtsaks peavad. Alanast saime lahti! Jess!!! Very Happy Ta ei meeldinud mulle üldse nii või teisiti. Kuigi jah, tõenäoliselt näeme teda varsti jälle.
Aga nüüd episoodi juurde. Tõepoolest, see oli üks huvitavamaid osi. Siiski natuke jäi kripeldama see, et pantvangivahetus nii puhtalt lahendati. Karakterite arendamise seisukohalt oleks olnud parem, kui Tom ja Diana poleks seda mustanahalist päästnud, vaid oleks pidanud oma südametunnistusega edasi elama.
8 punkti siiski.


3x08 "Blink"

Kuigi see osa oli eelmisest ehk vähem originaalne, meeldis ta mulle rohkem. Oi Isabel on ikka vastik, Tom oleks pidanud võimalust kasutama, kui tal süstal käes oli.
Tomi ja Diana nägemused pakkusid päris palju huvitavaid, kuigi ehk klassikalisi (eriti Tomi puhul) stseene.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 02, 2006 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

3x07 "The Home Front"

Suurepärane episood, ma arvasin, et Tom on võimeline ükskõik mida tegema Alanat kaitses, aga ta oli ka veel õiglane Razz
Igatahes tuleb 9 puntki

3x08 "Blink"

Kena kingitus oli, huvitav mis juhutb kui ise selle küpsise saaks Razz
Isabelle on jha vastik, ta arvab, et ta on maailmanaba ja isegi tema oma isa kardab teda ju...
7/10

3x09 "The Ballad of Kevin and Tess"

Ma arvasin, et Kevin sureb ära, aga jah, päris huvitav. Diana oleks võinud ikkagi saada ka mingi võime Razz
Kas siis, kui Tess oli uinutatud ja Kevin teda välja rebis, oli taustal üks NTACi töötaja SGA'st?

9/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Jordan Collier on tagasi Cool

3x10 The Starzl Mutation 10.p vääriline : P
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group