Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 10x01 "Flesh and Blood"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
26%
 26%  [ 4 ]
9
33%
 33%  [ 5 ]
8
33%
 33%  [ 5 ]
7
6%
 6%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 15

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 15, 2006 1:25 pm    Teema: SG1 - 10x01 "Flesh and Blood" Vasta viitega

Oride väed ründavad Chulaki, Vala ja Daniel peavad tegelema invasioonivägede juhi Adriaga.

Kenasti sai teada, mis [url="http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=804"]"Camelotis"[/url] juhtus, Korolev oli see mis hävis, võimalik, et venelaste kindral on alles elus. Daniel pääses küll üllatavalt hästi. Igatahes on ka Oride laevu võimalik hävitada, kui kasutada tuumakaid, mitte Jaffade palle Razz

Seekord polegi lapsed väga halvasti näidelnud, täitsa talutav oli.



Eriefektid: 10
Stoori: 9
Näitlemine: 10
Kokku: 9
Kommentaar: Mitte, et ma arvutada ei oskaks, 9 saab, sest ma loodan, et tuleb midagi väga head see hooaeg, 10 puntki saab alles siis kui kõik asjad on 10 Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Juul 15, 2006 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

9,5 punkti (siin läks kirja 9).

Pole pidev SG vaataja, kuid see oli küll suurepärane osa. Näitlemine oli super, eriti Ben Bowder ja Claudia Black (olen Farscape fänn ning pean neid mõlemaid tippnäitlejaiks). Kiitus ka Adria osatäitjaile, nad kõik olid väga head. Ootan huviga millal Morena Baccarin ekraanile jõuab, juba selle osaga sai päris hea ettekujutuse milline tema osa välja näeb. Põnevust oli küllaga ja story edenes piisavalt. Väga hea hooaja algus.

Olen nõus FLT'ga, eriefektid väärivad täit 10 punkti.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 15, 2006 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

hindeks 9/10

Suurepärane hooaja algus. Eriefektid olid tõesti head, eriti see kuidas Mitchell Odysseyd juhtis ja Sami pardale sai. Kiitust väärt olid ka Oride hävitajad. Sisu oli samuti hea. Noor(ed) Adria(d) mulle kahjuks ei meeldinud. Loodan, et Adria kasvab varsti suureks. Ei suuda Baccarini nende punaste läätsedega ära oodata. Razz
1 punkt läx maha, sest eelmise hooaja viimane osa ei lugenud enam midagi. Nagu esimest korda oli selline lootusetu tunne jne. aga selles osas oli kõik jälle hästi jne.
Näitlemine oli humoorikas.
Nüüd Atlantise kolmanda hooaja esimest osa vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 10 punkti, sest kartustele vaatamata ei pidanud ma pettuma. No vähemalt suuremalt jaolt Very Happy, sest kahjuks tuli välja, et ikkagi Korolev oli see laev, mis puruks lasti, mitte Odyssey. Maa ainus lähedalolev tähelaev venelaste käes oleks kindlasti pakkunud huvitavaid võimalusi loo arendamiseks, aga SG-1 on ju USA sari ja arusaadavalt peab ikka "omadel" hästi minema.

Aga muidu meeldis väga, et jätkati ikka eelmise hooaja viimases osas alustatud hävinguvaimus - oride laevu ei suudetud hävitada pihta tulistamise, pommide peale transportimise ega ka rammimise abil. Huvitav, millal järjekord Maa kätte jõuab.
Adria oli selline kahtlane tegelane ja loodan ka, et ta varsti suureks kasvab, sest neid vastikuid lapsi on igal pool juba liiga palju olnud. Meenutab Omeni filme juba. Very Happy

Eriefektid olid super ja neid oli ka palju. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 17, 2006 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 8 punkti.
Ootasin väga uue hooaja algust, aga vähemalt see seeria ei pakkunud mulle midagi erilist, ei ütleks küll, et eriefekte palju oleks olnud, häiris oride laeva täielik hävinematus, pommi toimetamise läbikukkumine oli tore, aga laevaga rammimine oleks võinud vähemalt midagi teha. Samas tundub jabur, et Danieli toimetamine läks väga valutut aga pommi oma mitte. Näitlejatöö oli ka kohati lohisev(mis puutus mõningaid kõrvalosalisi). Peategelased olid tasemel nagu alati. Kuigi üks koht tundus veidi võlts( Danilei ja koloneli vestlus).
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 6:42 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Panin 8 punkti.
Ootasin väga uue hooaja algust, aga vähemalt see seeria ei pakkunud mulle midagi erilist, ei ütleks küll, et eriefekte palju oleks olnud, häiris oride laeva täielik hävinematus, pommi toimetamise läbikukkumine oli tore, aga laevaga rammimine oleks võinud vähemalt midagi teha. Samas tundub jabur, et Danieli toimetamine läks väga valutut aga pommi oma mitte. Näitlejatöö oli ka kohati lohisev(mis puutus mõningaid kõrvalosalisi). Peategelased olid tasemel nagu alati. Kuigi üks koht tundus veidi võlts( Danilei ja koloneli vestlus).



Ma arvan, et Ori sõdurid oskasid oodata, et neid nii rünnatakse, sest Daniel sai pardale. Pärast valvasid "rõngaid" ja tegid kohe pommi kahjutuks (või hävitasid).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 10 punkti. Täitsa tipptasemel osa, loodetavasti jätkub terve hooaeg samas vaimus.

Meeldis see, et terve osa vältel püsis selline dramaatiline ja üsna lootusetust täis õhkkond, mis eelmise hooaja viimase osa lõpus - tihti on selliste sarjade probleemiks just see, et hooaja lõpus jäetud cliffhangerid leiavad järgmise alguses üsna kiire ja sageli ebahuvitava lahenduse... seekord õnneks midagi sellist ei toimunud.

Hea on minu arvates ka see, et viimaste osadega on Stargate SG1 sarjana palju süngemaks ja tõsisemaks muutunud (samas säilitades endale omase huumori), minu arvates see sobib sellele sarjale - liiga kergemeelseks minnes hakkaks sari liigselt multifilmilik tunduma.

Eriefektid olid head, näitlejatöö korralik, õhustik ilusti paigas - suurepärased 45 minutit. Siiani hooaja parim osa Wink
Loodetavasti jätkatakse samas vaimus.

Mis laps-Adriasse puutub, siis minu arvates sai ta oma rolliga suurepäraselt hakkama ja ei häirinud sugugi (erinevalt sellest väikesest Orlinist eelmises hooajas).
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Päris hea hooaja algus, sest vähemalt ei nullitud eelmises hooajas alustatut kohe ära. Pinget oli ning ka eriefektid olid endisel tasemel. Näitlejatöö oli küll hea, kuid kohati mõjus huumor veidi kohatuna ning jättis liiga lapsiku mulje (eriti Browderi ja Blacki poolt).
Ka mulle meeldib sarja uus tumedam õhustik, kuid samas ei suudeta selle juures väga kindlalt püsida. Pidev nalja tegemine sellises olukorras tundub ikka äärmiselt kummaline. Teiseks häirib mind veidi asjaolu, et isegi lootusetust olukorrast suudavad kõik peategelased eluga välja tulla. Kummalisemaks teeb loo eelkõige see, et peale peategelaste saavad peaaegu kõik teised surma. Ok, seda juhtub mitmes sarjas, aga nii värvikalt kui SG's ikka väga harva.

Siiski pean 8 punkti heaks hindeks ning tõepoolest oli osa väga huvitav vaadata, lihtsalt ootasin midagi veidi enamat. Orgininaalsust oleks rohkem vaja. Kardan kõige rohkem seda, et Oridest saadakse samamoodi jagu nagu Goa'Uldidest. Elame näeme, algus annab lootust.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 24, 2006 9:50 am    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Peale Oride laevas toimunu miski muu mulle eriti pinget ei pakkunud. Osa võttis kokku eelmise hooaja lõpus lahingus juhtunu, aga see eeldab, et vaatajat kotib. Smile
No kas keegi üldse ootab, et peategelastest keegi surma saab? Mina küll mitte ja see vähendab pinget. Las need orid ründavad palju tahavad, meie mehed jäävad oma laevas ellu (või siis põgenevad laevast enne viimase hävitamist). Episoodis korjati ellujäänuid kokku ja kinnitati lahtiläinud mutreid, ajati ka mõningaid poliitilisi suhteid. Tore on, aga nüüd tahan midagi Uut. Ma olen siiski kindel, et järgmised osad seda pakuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

10
Ei tule just tihti ette, et hooaeg algab totaalse hävinguga.
Sari hakkab tagasi minema alguse radadele, kus oli üks kõikvõimas vastane ja tema vastu ei tehnoloogiat eg suurearvulist armeed. See on minu meelest isegi hea, sest viimastel hooaegadel olnud vabade planeetide ja rahvaste omavaheline (poliitiline)võimuvõitlus hakkas pisut tüütuks minema.
_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
8 punkti.

Päris hea hooaja algus, sest vähemalt ei nullitud eelmises hooajas alustatut kohe ära. Pinget oli ning ka eriefektid olid endisel tasemel. Näitlejatöö oli küll hea, kuid kohati mõjus huumor veidi kohatuna ning jättis liiga lapsiku mulje (eriti Browderi ja Blacki poolt).
Ka mulle meeldib sarja uus tumedam õhustik, kuid samas ei suudeta selle juures väga kindlalt püsida. Pidev nalja tegemine sellises olukorras tundub ikka äärmiselt kummaline. Teiseks häirib mind veidi asjaolu, et isegi lootusetust olukorrast suudavad kõik peategelased eluga välja tulla. Kummalisemaks teeb loo eelkõige see, et peale peategelaste saavad peaaegu kõik teised surma. Ok, seda juhtub mitmes sarjas, aga nii värvikalt kui SG's ikka väga harva.

Siiski pean 8 punkti heaks hindeks ning tõepoolest oli osa väga huvitav vaadata, lihtsalt ootasin midagi veidi enamat. Orgininaalsust oleks rohkem vaja. Kardan kõige rohkem seda, et Oridest saadakse samamoodi jagu nagu Goa'Uldidest. Elame näeme, algus annab lootust.


Ja siis kui keegi neist ka sureb, hakkab kõva halin ja nutt pihta. Ja see teeks selle sarja mõttetuks, kui ühtäkki sümpaatseks muutunud tegelane koksatakse maha. Nii oli Janetiga, praegugi sait nimega "savedrfraiser" vms.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik oli tore ja tasemel, isegi üllatada suudeti mõnes kohas. Ainuke lameda võitu koht oli episoodi alguses , kui kõik peategelased esimeste minutite jooksul terve nahaga ekraanile vupsasid. Usutavuse mõttes oleks vähemalt mõni kõrvaltegelane pidanud selles hävingus oma elu jätma.
Oride hävimatud laevad on ka huvitavad. Lõpuks leitakse nende vastu mingi üllatav relv. Võib-olla ei tohi nende sees tikku tõmmata. Keegi pole vist veel proovinud....
Üks punkt maha episoodi alguse eest, muidu oli kõik OK.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group