Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kellega tahaksid siin foorumis kokku saada..

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 5:01 pm    Teema: Kellega tahaksid siin foorumis kokku saada.. Vasta viitega

ei midagi rämedat, lihtsalt huvi pärast uurin, ja mul vaja ka koolile üks töö pärast seda küsitlust esitada
niisiis, kas enamus foorumlastest on nii julged, et kellegagi tahaksid nad kokku saada?
Ja kellega just?
Mina tahaksin näiteks kokku saada foorumilooja Enterprisega, mis eesmärgil, pole veel teada....
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Foorumi juhtkonnaga ja aktiivsete liikmetega Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjah, ei oskagi öelda. Wendelh, rincewind, shadowman veel mõni, kes ka fantaasiat austab. Kõik kes rohkem või vähem aktiivsed on ja silma paistavad, kõigiga võib kunagi kohtuda (kuigi, jah, näiteks andunud Babylon 5 fännidega pole mul millestki rääkida). Selliseid vist polegi, kellega kohtuda EI tahaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ega kõikide aktiivsete liikmetega tahaks kokku saada, va inimesed kes vatravad pool päeva Middle-Earth'ist (No offence, aga ma ei salli seda universumit). Aga ega see ei tähenda, et ma fantaasiat nüüd väga vihkan, lihtsalt ME maailm on minu jaoks vastik.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ei eelista kedagi. Peaasi , et inimene ei kardaks ega häbeneks raamatut kätte võtta ja kui see raamat juhtub fantasy , sci-fi jne. olema , on rõõm seda suurem.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 5:15 am    Teema: Re: Kellega tahaksid siin foorumis kokku saada.. Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
ei midagi rämedat, lihtsalt huvi pärast uurin, ja mul vaja ka koolile üks töö pärast seda küsitlust esitada
niisiis, kas enamus foorumlastest on nii julged, et kellegagi tahaksid nad kokku saada?
Ja kellega just?
Mina tahaksin näiteks kokku saada foorumilooja Enterprisega, mis eesmärgil, pole veel teada....


Eheh, ma tänan Very Happy, aga foorum on siiski minu ja TrekRangeri koostöös tehtud. Smile

Aga kui nüüd küsimusele vastata, siis jah, on küll mõned inimesed, keda hea meelega kohtaks, aga nimetama ma neid siin ei hakka. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 9:27 am    Teema: Re: Kellega tahaksid siin foorumis kokku saada.. Vasta viitega

Tre,

Nu esmalt oleks kasvõi huvitav oma piirkonna rahvaga kokku saada kui nüüd küsitakse. Aga muidu võiks ka laiemalt vaadata ja kokku saada. Ei näe selles osas küll piiranguid.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise ja TrekRanger! Very Happy
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Sooviks kohtuda nii mõnegi kasutajaga, eelkõige vast kasutajaga Wendelh, sest meil on eriliselt tihti sama arvamus. Selline asi on väga üllatav ja harjumatu.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tallinna ulmehuvilised on juba aastaid koos käinud Texas Honky Tonk Cafes Pikk tänav nr. 43. Iga kuu kolmas reede, alates kella 1700st, tagumine pikk laud. Juuakse erinevaid karastusjooke ja räägitakse erinevatest asjadest. Selle portaali kasutajatest võib seal kindlasti näha Jon Snow'd, Trashi ja ka Ulmegurut, kui ta korra või kaks aastas Tallinna satub.
Järgmine kogunemine on 18. august, nagu öeldud, alates kella 1700st.
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Jaah, paraku on Ulmefoorumi kasutajaskond suuremas osas nooremapoolne rahvas, kel "tõsiste ja kogenud" ulmehuvilistega oleks raske ühist kõnepinda leida. Loomulikult ei käi see kõigi kohta, nagu sellestki teemast selgub, kuid paljude kohta siiski. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Jaah, paraku on Ulmefoorumi kasutajaskond suuremas osas nooremapoolne rahvas, kel "tõsiste ja kogenud" ulmehuvilistega oleks raske ühist kõnepinda leida.


See on küll ebaobjektiivselt öeldud. "Tõsised ja kogenud" ulmehuvilised kõlab minu jaoks küll pigem hirmutavalt, kohal käivad ikka niisama tsilli-villi naljamehed. Raamatud ja filmid millest lobisetakse on tegelikult ikka kõigil loetud ja nähtud, mingitel hyperteemadel ei räägita.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Jaah, paraku on Ulmefoorumi kasutajaskond suuremas osas nooremapoolne rahvas, kel "tõsiste ja kogenud" ulmehuvilistega oleks raske ühist kõnepinda leida.


See on küll ebaobjektiivselt öeldud. "Tõsised ja kogenud" ulmehuvilised kõlab minu jaoks küll pigem hirmutavalt, kohal käivad ikka niisama tsilli-villi naljamehed. Raamatud ja filmid millest lobisetakse on tegelikult ikka kõigil loetud ja nähtud, mingitel hyperteemadel ei räägita.


Noorem põlvkond vahib filme ja kõmmutab arvutis. Raamatuid tänapäeval enam ei loeta, aga õige ulmefänn peab paras raamatukoi olema. Samas olen end alati suure lugemusega inimeseks pidanud , kuid näiteks siin foorumis on mitmed kasutajad saanud mind lollina tundma.

Noh kui mitte just lollina , siis pealiskaudsena.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group