Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eureka' arutlusteema
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 22, 2006 3:35 pm    Teema: 'Eureka' arutlusteema Vasta viitega

Vaatasin siis esimese osa ära ja peab ütlema, et väga hea ta ei olnud. Lootsin midagi etemat, rohkem oli see nagu mingi promomine...
Tore, et mõned tuttavad näitlejad ka seal mängivad Razz
Jätaks selle Eureka "ametlikuks" teemaks.
Esimesele osale 7 punkti, nad oleks võinud ikkagi vastata sellele küsimusele, et miks neile alguses vastu sõitsid nad ise. Teine küsimus on, et miks see "jahimees" Sheriffi koera taga ajas? Vb räägiti ka sellest, aga paari koha peal oli salvestamisel vead sisse tulnud ja heli polnud...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Pilootosa:

Mnjah, mis ma oskan öelda. Erilist muljet ei avaldanud, kippusin igavlema ka. Näitlejad on enam-vähem, ise tundsin ainult ära selle mehe, kes mängis Stargate's venelaste ülemust vms. Põhimõtteliselt jääb minu kommentaar lühikeseks. Pilootosa ei hiilgand millegagi ja jäi üsnagi sisutuks. Egas jah, küllap ma vaatan mõned osad veel ära, eks siis näis, mis sari pakub. Igastahes praegu ei ole midagi, mis kutsuks mind seda vaatama. 6/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

1x03 Many Happy Returns

Juba parem, juba parem. Tegelikult oli episood suhteliselt etteaimatav, kuid lõbus siiski. Mis mind imestama pani, oli see et poiss üldse ei nutnud matustel. Ma ei tea kuidas teiega oleks, aga ma nutaks ennast surnuks sellisel momendil, pealegi oli ta väike laps. Üldse keegi pmst ei nutnud, lihtsalt olid nukrad. Alguses ma ikka arvasin muidu, et see "vaim" on Walter'i naine, kuid lõpus sain alles aru, kes see tegelikult on. Jack Carter'i tegelane hakkas ka rohkem meeldima, kuid Jo on küll liig mis liig. Probleem on selles, et ta on nii "macholik" või nii. Kahju, et Zoe tegelane alles episoodi lõpus ilmus, tema oleks episoodi naljakamaks teinud. Huvitab mind muidugi see, kes on see grupp, kes Eureka vastu midagi plaanivad vms, kuid arvatavasti selgub see alles hiljem. Ja kõige parem oli SARAH, see "elav maja". Parim moment oli see, kui maja sai Jack'i peale vihaseks ja Jack pidi andestust paluma, et majja sisse saada Very Happy. Loodan, et maja segi ei lähe või ei kaota aru, kuna see oleks liigne kli¹ee. Seekord oli ka see osa palju komöödilisem ja naljakam. Sellele episoodile annan mina igastahes 7/10, tundub et sarjal on võimalus veel mind paeluda.


OT: Kus teised ulmefännid on? Enterprise, Trekranger ja teised? Kus kõik kadunud on? uuu? Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

1x04 Before I Forget

Natukene hiljaks olen jäänud, aga parem hilja kui mitte kunagi. Nonii, idee oli hea, see "mäluzäpper". Selle masinaga saaks ju inimesi vägagi effektiivselt manipuleerida, ise küll selle mõju ohver ei tahaks olla Rolling Eyes . Episood tutvustas ka natukene rohkem Henry't, mis on vist hea asi, arvan ma. Algus muidugi võis mõnele inimesele tekitada "ohh" tunde, kuid mulle mitte. Mulle sellised "ohh" kohad ei mõju, aga eks ma ka natukene imelik. Jack oli muhe nagu alati. Kusjuures mina kirjeldaks Jo karakterit kui "pohhuist". Lihtsalt selline mulje jääb. Loodan, et nad arendavad ka tema tegelast natukene edasi, muidu jääb küll tema tegelane veidikene kängu. Kahju et nad SARAH'it rohkem ei näidanud, aga eks ma lepin sellega. Veider tegelane oli see 12 aastane poisike, tundus mulle nagu mingi punkar. Aga eks ta oligi imeliku maailmavaatega, vähemalt mulle tundus nii. Tegelikult annan mina episoodile 6,5/10, ütleks et parem kui pilootosa aga jäi eelmisele osale alla. Muidu sarja enda kohta olen lugenud nii negatiivseid kui ka positiivseid arvamusi, seega ma arvan, et sarja vaatajaid võiks liigitada kolme gruppi: inimesed kellele meeldib, inimesed kes vaatavad seda selle tõttu, et vaadata kui heaks sari kujuneb (mina, no tegelikult lihtsalt pakub minule natukene huvi ja tegelikult ei olegi ta nii väga halb) ja kolmas grupp on inimesed, kellele see sari ei meeldi.

6,5/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

4 esimest osa ära vaadatud, hindama ei hakka.
Mida episood edasi, seda enam jääb mulle tunne, et see sari hakkab varsti mulle meeldima Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
4 esimest osa ära vaadatud, hindama ei hakka.
Mida episood edasi, seda enam jääb mulle tunne, et see sari hakkab varsti mulle meeldima Razz


Samad sõnad. Aga hetkel suht keskmine imo.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 2:04 am    Teema: Vasta viitega

Pilootosa nähtud, Briti versioonis siis sarja nimeks A Town Called Eureka.
Ei saa öelda, et oleks väga vaimustuses olnud, kuigi huvitavaid kohti oli ja sari oli kindlasti omanäoline. Algus oli suhteliselt igav ja ei suutnud mind paeluda, kuid peale külaskäiku sinna uurimiskeskusesse läks asi paremaks. Igatahes on sarjal omalaadne huumorimeel, mida süvendab ka see vilistamisega muusika. Kavatsen igatahes Eurekale võimaluse anda, sest uusi ulmesarju tuleb ju vähe ja veel vähem jääb neid püsima.
7/10
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, ma siin olen juba mitu nädalat mõelnud, et meil siin foorumis polegi sellest sarjast juttu olnud ja peaks nagu teema tegema. Very Happy Siiski hakkas õigel hetkel silma ning oh imet, isegi mina olen siia postitanud. Very Happy

Endal on väga kahju, et olen unustanud episoode kommenteerida. Praegu olen jõudnud vaatamisega kaheksanda episoodi "Right as Raynes" juurde, järgmine on üheksas. Vaatan UK's SkyOne'i pealt näidatavat versiooni, sest neil on seal digi-TV ja pilt seetõttu parem, kuigi võrreldes USA'ga ollakse graafikust paar nädalat maas.

Mulle on sari täitsa meeldima hakanud; oma olemuselt meenutab ta natuke Tähevärava-sarju selles mõttes, et midagi surmtõsist kuskil pole ning alati on midagi koomilist. A Town Called Eureka sobib minu arvates kõige paremini selliseks hilisõhtuseks vaatamiseks, kui enam millessegi tõsisesse ei viitsi süveneda, vaid tahaks lihtsalt meelelahutust.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Nonii, ma siin olen juba mitu nädalat mõelnud, et meil siin foorumis polegi sellest sarjast juttu olnud ja peaks nagu teema tegema. Very Happy Siiski hakkas õigel hetkel silma ning oh imet, isegi mina olen siia postitanud. Very Happy

Endal on väga kahju, et olen unustanud episoode kommenteerida. Praegu olen jõudnud vaatamisega kaheksanda episoodi "Right as Raynes" juurde, järgmine on üheksas. Vaatan UK's SkyOne'i pealt näidatavat versiooni, sest neil on seal digi-TV ja pilt seetõttu parem, kuigi võrreldes USA'ga ollakse graafikust paar nädalat maas.

Mulle on sari täitsa meeldima hakanud; oma olemuselt meenutab ta natuke Tähevärava-sarju selles mõttes, et midagi surmtõsist kuskil pole ning alati on midagi koomilist. A Town Called Eureka sobib minu arvates kõige paremini selliseks hilisõhtuseks vaatamiseks, kui enam millessegi tõsisesse ei viitsi süveneda, vaid tahaks lihtsalt meelelahutust.


Ise sai ka just 8nda osa vaadatud, ehk siis Right as Raynes. Olen sinuga nõus, mullegi on hakanud meeldima see sari ja tõesti, väga hea meelelahutus on. Näitlejad on ka vägagi meeldima hakanud. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

12nes ja 1se hooaja viimane osa.

9 punkti annan, lõpu pärast, polegi tavaline "happy ending".
Alguses kui see aasta 2010 järsku tuli, siis mõtlesin, et kahtlane, et kas tõesti järgmine hooaeg on aastas 2010, aga vast ikka mitte, vb reisivad ajas. Teine variant oligi "õigem".
Nagu näha oli peaaegu igaüks leidnud endale kellegi.
Starki laual oli Cisco Systems jälle... Mul tööjuures kasutatakse ka sama firma toodangut laialdaselt Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 05, 2006 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Eureka on uuendatud 13-episoodiliseks teiseks hooajaks, algusega 2007. aasta suvel.
http://visiteureka.net/news.html?nid=94
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 6:55 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Eureka on uuendatud 13-episoodiliseks teiseks hooajaks, algusega 2007. aasta suvel.
http://visiteureka.net/news.html?nid=94


Täitsa tore uudis tegelikult. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
12nes ja 1se hooaja viimane osa.

9 punkti annan, lõpu pärast, polegi tavaline "happy ending".
Alguses kui see aasta 2010 järsku tuli, siis mõtlesin, et kahtlane, et kas tõesti järgmine hooaeg on aastas 2010, aga vast ikka mitte, vb reisivad ajas. Teine variant oligi "õigem".
Nagu näha oli peaaegu igaüks leidnud endale kellegi.
Starki laual oli Cisco Systems jälle... Mul tööjuures kasutatakse ka sama firma toodangut laialdaselt Razz


Sarja kirjutajad rabasid mind kahe viimase osaga kohe kõvasti. 11nes osa oli minu arust vägagi nutikas ja B.R.A.D.'i ilmumine oli huvitav. Aga see selleks, räägiks rohkem 12ndast. Nagu FLT'gi, arvasin ka mina, et järgmine hooaeg toimub aastas 2010, kuid eksisin. Ma juba kartsin, et see laip alguses on Nathan Stark'i oma (ta mu lemmiktegelane, tänapäeva versioon Darth Vader'ist. Suht küüniliste ja isekate kavatsustega, kuid sügaval sisimas peitub headus. ) Henry't halamine mõjus väga hästi, temast oli tõesti kahju. Kuid arvan, eks ta ajapikku saab sellest isegi aru, et see oli õige tegu. Tegelikult tulevikus kui näitas Carteri ärkamist, sain kohe aru et Allison ta kõrval on. See oli täiesti loogiline ju. Muidugi nüüd kus Jack taas õiges ajas on, läheb huvitavaks, kuna ta ju teab mis tulevik ette toob. Btw, kuidas sai Zoe olla oma klassi parim õpilane? Kas tõesti selle Henry naise surm võis põhjustada seda? Või pidigi see toimuma? Ja kui nüüd Henry seda teab, hakkab ta äkki teda tagant lükkama. Ja sama käib ka Allisoni kohta, vb ta on endas liialt kindel ning hakkab Allisonile peale käima. Eks näis, eks näis. Kommenteeriks ka veel Jo ja Taggarti suhet. No misasja? Taggarti imelik aktsent ja teda veel paljana kah näha, haha? Ja nende suhe? Okei.... Rolling Eyes

11. osa saab 8/10, 12. osa 9/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures ma arvasin, et see laip on Carter Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 09, 2006 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et Sci-Fi Channel lasi episoode eetrisse tootmisjärjekorrast erinevas järjekorras. Razz


1x10 - "Purple Haze"

Hea ja naljakas osa oli, isegi naljakam kui Eureka seda üldiselt on. Lugu sellest, kuidas kõigi käitumine mingi aine mõjul muutub, oli muidugi väga kli¹eeline - näiteks tuleb meelde TOS'i osa "The Naked Time" - kuid kuna osatäitjad suutsid oma osad hästi välja mängida, siis polnud sellest suuremat lugu.
Hästi palju oli vahvaid naljakohti, näiteks see, kui too paks põllumees võttis suured aiakäärid ja ütles Fargole, et "Fargo, I'm gonna change your religion!" Wink Laughing Või siis see, kuidas Zoe rääkis, et koolis on kõik täiesti pea peale keeratud, õpilased kaklevad ja õpetajatel on suva ja siis Carter ütles selle peale, et "So, more like normal school then?". Very Happy Häid kohti oli muidugi veel, aga need jäid kõige paremini meelde.

Tegelased said muidugi ise võimaluse natuke teistsugust karakterit mängida ning see õnnestus ka päris hästi - kõige enam meeldis mulle abi¹erif Jo, kes oma tavapärase agressiivsuse hoopis lõbusama ilme vastu vahetanud oli. Veepüssiga laskmine oli eriti lahe.
See, et Allison ja Nathan oma karile jooksnud abielu jälle korda ajama hakkavad, mulle eriti ei meeldinud. Razz

Lõpp oli kõige ¹okeerivam - Henry teatamine Eurekast lahkumisest tuli täiesti ootamatult ning sundis küsima, miks? Raske uskuda, et see sarja sisse kirjutatud oli; võib-olla sundis näitlejat lahkuma mingi arusaamatus tööandjatega? Igatahes, loodan, et see oli kõigest mingi nali, sest ta on üks huvitavamaid tegelasi selles sarjas.

7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Lõpp oli kõige ¹okeerivam - Henry teatamine Eurekast lahkumisest tuli täiesti ootamatult ning sundis küsima, miks? Raske uskuda, et see sarja sisse kirjutatud oli; võib-olla sundis näitlejat lahkuma mingi arusaamatus tööandjatega? Igatahes, loodan, et see oli kõigest mingi nali, sest ta on üks huvitavamaid tegelasi selles sarjas.
7 punkti.


Vaata järgmine osa ka ikka ära, küll siis vastuse oma küsimusele saad. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

1x11 - "H.O.U.S.E. Rules

Tore naljaepisood oli, eriti hea koht oli see, kui pizza-poiss üksinda välja pääses, aga peale seda B.R.A.D. ta kohe tolmuks tegi - väärib äramärkimist, et see esimest ja viimast korda nähtud nimetu tegelane kandis punast särki. Wink
Muidu siiski natuke kulunud ja mitte päris originaalne, nii et 7 punkti.


1x12 - "Once in a Lifetime"

Hmm... vot sellist osa poleks ma Eurekalt küll oodata osanud; oma tõsidusega lõi lausa pahviks, sest seni olin arvanud, et tegu on komöödiasarjaga, kus mõnikord ka midagi tõsist toimub - seekord oli vastupidi. Sündmustiku kohta võiks ju lausa öelda, et see oli traagiline ning ka huumor oli selles episoodis rohkem kõrvalosatäitja rollis - ja õige kah, ei olekski sobinud seal palju nalja teha.
Aga see ei ole loomulikult kriitika, vaid kiitus. Mulle meeldib, kui aeg-ajalt saab näha mingeid alternatiivseid reaalsusi ning siin ei rikutud ka asja sellega ära, et tänu Henry loodud ajaliini tühistamisele on kõik kaardid uuesti mängus ning sündmused ei pruugi minna päris samamoodi.

Olgugi, et oma sarja kohta oli see väga hea episood, ei saa mõnede teiste sarjadega võrreldes siiski üle 9 panna ning ehk on ka see liiga leebe. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 6:44 am    Teema: Vasta viitega

2. hooaeg algas, 1ne osa on juba vaadatud. Täitsa talutav oli. 4 aastat mälestusi võivad päris korralikult segada...

Kui õhtul aega on siis kirjutan täpsemalt.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Eureka 2x01 - "Phoenix Rising"

Minu arvates väga hea algus. Kartsin et pärast pikka aega juba ununenud, mis viimases episood tegelikult toimus, kuid õnneks näitas alguses recapi. Episoodi algus oli väga Eureka-like, selline muhe ning rõõmsameelne. Episoodi sisu ei olnudki nüüd kõige huvitavam, kuid oli oluline eelmise episoodi vaateväljalt. Allissoni saamine GD presidendiks tuli üllatusena, huvitab mis Nathanist nüüd saab? Episoodi lõpp tõmbas otsad kokku Carteri suhtes, mistõttu tema enam oma eelmist elu kahetsema/taga nutma ei hakka. ©okeeris Henry käitumine, eriti lõpp. Ebatavaline tema tegelase jaoks, kuid tema armastatu kaotamise tõttu oli see loogiline. Just see koht, kus ta lõpus Carterile näkku ütles, mida ta temast arvab, oli päris julm. Osa oli natukene süngem ning tundub, et Henry'st võib saada pahalane. Mitte just otsene, aga sisimas plaanib ta äkki kättemaksu. Pole ma ka aru saanud, kellega see psühholoog siis ikka koos töötab ja mis eesmärgi nimel? Ja nägime osa lõpus, et Allisoni poja toas on see artifakt. Huvitav, huvitav.


Mulle meeldis, pärast pikka aega oli rõõm jälle Eureka linna "külastada". 8/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Esimesed neli teise hooaja osa nüüd vaadatud ja võib öelda, et vahepealse aastaga pole midagi kaotsi läinud. Sari on ikka sama lõbus ja meelelahutuslik ning teisalt ka tõsiseid hetki pakkuv kui varem. 4. osa oli ehk natuke tavapärasema mudeli järgi tehtud (sarnaseid probleeme on paljudes sarjades kõvasti käsitletud), kuid siiski nauditav vaadata.
Ei hakka praegu pikemalt kommenteerima, aga soovitan soojalt kõigile, kes veel alustanud pole, seda sarja vaadata. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group