Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Babylon 5 - The Lost Tales
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Pole krediitkaarti, kas mingi muu võimalus on ka Babylon 5 - The Lost Tales netist tellida ?
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 10:47 am    Teema: Vasta viitega

üks võimalus on ühispanga u-kaart.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 6:04 am    Teema: Vasta viitega

Esimene ülevaade TLT-st, sisaldab mõningaid spoilereid, aga mitte liiga palju:
http://www.aintitcool.com/node/33386
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Polegi enam kaua oodata jäänud. Smile

Ühes viimases artiklis mainis JMS:
Tsiteerin::
And will there be any more Babylon 5 shows in the future? “Any further B5 DVDs will depend on the sales, and on Warner Brothers giving us sufficient money to take the step of making any subsequent DVDs bigger than this one,” says Straczynski. “This was kind of a test of the concept of making what is essentially a series on DVD, which hasn't really been done before. But it was a test, with a very modest budget. If we do more, they have to be done with a larger budget so we can involve more of our cast members, do bigger FX and locations and the like. If we can't keep making them better, then they shouldn't be done.”

Mina igatahes tegin oma panuse (loodetavasti pole ainus siin foorumis), kinnitades just Amazoni tellimuse. Kuna olen piisavalt suur B5 fänn, siis valisin kiireima võimaliku transpordiviisi, loodetavasti jõuab kiiresti kohale. Amazoni rankingus on TLT pidevalt nii 10nda koha piirimail olnud, mis lisab optimismi.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Entilzha
Kadett


Liitunud: 1 Aug 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sain DVD just kätte ja hakkan filmi vaatama Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Väga palju negatiivseid arvustusi on siiamaani olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Sain siis ka Voices in the Darki vaatamise just lõpetatud ning peab mainima et vana hea babylon 5 tunne oli olemas. Loogiline et kuna tegemist oli kõigest sissejuhatusega siis ei hakatud vaeva nägema sellega et kogu sisu ühte filmi toppida vaid tehti korralik sissejuhatus. Vanu tegelasi oli ka armas näha. 10/10 - kõige eeest mis seal näha sai.

Lugesin ka mingitest välismaistest kommidest ei nuriseti efektide üle. Mina kui üsna suur babylon 5 fänn oleks rahuldunud ka uue sisu ning vana vormiga, ehk siis 10 aasta taguste efektidega. Aga mis ikka tahta inimesed on inimesed ning osad neist hindavad vaid vormi.

Sisu oli üsna huvitav, vb see taeva ning põrgu teema alguses jäi veidi lahtiseks, samas tekitas see jällegi palju uusi võimalusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hindaks ka seda väga kõrgelt, niipea kui palga kätte saan, tellin ära DVD ja toetab sellega JMSi, et ta head tööd edasi teeks.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Siiani on arvustused olnud keskmised. Osadele meeldib väga, osadele mitte - samas positiivset vastukaja on olnud palju rohkem kui nurinat.

Üldsuse ühine arvamus paistab olevat et Lochley esimene lugu on palju igavam kui Sheridani teine lugu. Eks paistab.

Sain ka DVD täna kätte (transpordi kiiruse eest maksimumpunktid). Loodan täna õhtul ära vaadata. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Entilzha
Kadett


Liitunud: 1 Aug 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

UPS jagas täna vist palju The Lost Tales DVD-sid laiali. Muide plaadid olid Tallinna Lennujaamas enne kella 12-st juba. Väga head lood olid ning loodan, et plaate ostetakse piisavalt ning tuleb lisa kunagi tulevikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et juba ettetellitud DVD-de arv tagab B5 fännidele vähemalt veel ühe Lost Tales'i filmi. Samas ei tea kui hästi järgmine DVD müüb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

DVD vaadatud. Sisaldab kahte lugu, mida on võimalik koos ja eraldi vaadata. Üritan arvustuses spoilereid vältida!

Kahe loo üldpealkiri on "Voices in the Dark".

Esimene lugu "Over Here". Räägib Lochleyst ja ühest B5 töölisest kes on deemoni poolt omastatud. Algus on kõige krobelisem, väga halb dialoogi ja näitlemine (pole kunagi Lochley ja Tracy Scogginsi austaja olnud). Kuid õnneks läheb hullem ruttu mööda. Tuleb lihtsalt see alguse paar minutit hambad ristis ära kannatada.

Sisu ise on keskpärane, kuid (juttude põhjal) kartsin natuke hullemat. B5 maailmaga on vähe seotud, kuid jutuna oli päris huvitav. Olen lugenud kriitikat, et B5 korridorid on liiga tühjad - osaliselt nõus, kuid samas kandus suurem osa tegevusest turvapersonali korrusele kus ei tohikski palju liiklust olla.

Teine lugu "Over There". Räägib Sheridani teekonnast B5'le EA 10 aastapäeva pidustusele. Parem kui Lochley lugu, huvitavam ja tegevusrikkam. Mõned huumori kohad võibolla ei töötanud kõige paremini, kuid need on iluvead. Hea oli Sheridani jälle näha, hea näitlemine Bruce poolt nagu alati.

Üldist - arvutigraafika oli väga hea. Sheridani Minbari laev oli suurepärane. Ainult B5 laevadeki sisemuses oli greenscreeni kasutus natuke liiga ilmne, muidu jäin kõigega väga rahule.

Ja nüüd kõige tähtsama juurde. Oli väga hea uuesti seda jaama ekraanil näha, ilusamana kui iialgi varem. Lood lõppevad Sheridani mõtisklusega kas tegemist on millegi alguse või lõpuga. See oleks hea lõpp läbi aegade parimale ulmesarjale, samas loodetavasti tuleb DVDsid veel.

Hinde panen 5 punkti süsteemis (proovin karmilt hinnata) - "Over Here" saab 2/5, "Over There" tugeva 3/5. Kokku selline nõrgemapoolne 3/5. Mina jäin rahule. Midagi erilist polnud, kuid pole hullu kui see jääks viimaseks B5ks.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

DVD lisadest on minu lemmikud mälestusavaldused Andreasele ja Richardile. Väga südamlikud, lausa pisar tuleb silmi, puhaku nad mõlemad rahus. Soovitan kindlasti igal B5 fännil vaadata.

Kokkuvõttes väga hea DVD. Mina jäin nende lugudega väga rahule.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd on siis minulgi "Voices In The Dark" esimene pool nähtud ja tuleks öelda, et olin sellega päris rahul.

Esmalt olin muidugi väga üllatunud, sest ootasin hoopis midagi muud. Arvasin, et kuna B5 pole nii kaua ekraanil olnud, üritavad tegijad luua midagi väga suurejoonelist ja tegevusrikast, kuid tegelikkuses osutus vähemalt DVD esimene pool väga rahulikuks. Eriefekte ja actionit oli oodatust oluliselt vähem. Eelnev ei ole minu jaoks siiski kunagi miinus, pigem pluss.
Näitlejatöö tundus alguses tõesti veidi krobeline, kuid pikkamööda elasid nagu näitlejad oma osadesse paremini sisse ja lõpuks oli juba selline vana hea B5 tunne täitsa olemas. Lochley mulle sarjas täitsa meeldis ja ka seekord ei pidanud pettuma. Ka seda deemoni poolt vallutatud töölist mängis päris hea näitleja. Cool
Sisu oli nagu ta oli, kohati tundus venitamisena, kuid samas paisati jutu käigus õhku ka mitu huvitavat ideed, mis mulle alati meeldib. Eks iga inimene suhtub sellesse Jumala ja põrgu teemasse omamoodi ja ma ei ole kindel, et see otseselt B5'ga haakub, kuid omapärane oli ta igal juhul. Päris nii karmilt on sageli ohtlik antud teemat käsitleda, sest tuleb aru anda, et sellest ei saa ükski inimene väga palju teada, kuid antud juhul ei mõjunud see sugugi kehvana.
Leian, et iga film, mis kasvõi natukenegi mõtlema paneb, väärib mingit tunnustust. B5 kombel suutis isegi antud osa seda teha.

Eriefektid olid tegelikult väga head, palju paremad kui lootsin. Väljast oli B5 eriti ilus ning tuleks öelda, et uus B5 graafika ei läinud vanaga sugugi vastuollu.
Ainuke asi, mis mind atmosfääri juures häiris, oli B5'e sisemus, mida oli mingil põhjusel päris karmilt muudetud ja leian, et pigem halvemaks. Just sarjas oli B5'e sisemus väga reaalne ning ma ei saa tõesti aru miks neid seinu muutma pidi. Razz See laevade saabumise koht ei olnud ka just parim, mida nii alguses kui ka lõpus näidati (pean silmas seda docki B5'e sees).
Seega kui sisemust poleks muudetud, võiks väga rahul olla.

Üldiselt võiks öelda, et mulle DVD esimene osa meeldis, mõningaid vajakajäämisi oli, kuid üks suur B5 fänn, nagu mina, võib nendest rahulikult üle vaadata. Tegijad oleks siiski võinud natuke julgemalt asju samaks jätta ning atmosfäär oleks parem olnud. Smile

Hindeks paneks 7/10, ei ole lihtsalt südant osa B5'st madalamalt hinnata.

Teise osa vaatan homme.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Täna vaatasin "Voices In The Dark" teise osa ära ja ütlen ka selle kohta paar sõna.

Esiteks tuleks mainida, et Sheridani pool loost oli lähemal sellele, mida ma enne vaatamist näha lootsin. Osas oli natuke rohkem ilusaid eriefekte ja samuti üldise B5 storyline'i koha pealt olulisemaid teemasid.

Tore oli näha Sheriani, kes pakkus meile nagu alati suurepärast näitlejatööd ning samuti näiteks Stargate'i sarjast tuntud Teryl Rotheryt, kes mängis Sheriani intervjueerima tulnud ajakirjanikku.
Ära ei tohi muidugi unustada ka Galenit, kes oma salapärasuse ja usutavusega, on üks minu lemmiktegelasi sarjas üldse.
Prints Vintari osas olnud näiltleja oli ka täitsa hea, ei midagi erilist, aga täitis oma osa kenasti ära.

Üllatasid mind episoodi juures suurepärased eriefektid just kosmoses. Pean silmas Sheriani laeva välimust ja näiteks quantum space'i, mis oli minu arvates väga huvitav lisa. Viimasega saime taaskord natuke rohkem aimu vorlonite tehnoloogiast. Lausa nauding oli seda ilusat laeva quantum space'is vaadata. Cool
Lisaks oli väga ilus ka 23. sajandi New York, mida me tehnilistel põhjustel sarjas näha ei saanud.
Ainuke kehvem pool eriefektide koha pealt oli taaskord see laevadekk, mis mind ka loo esimeses pooles natuke häiris.

Sheridani lugu oli kahtlemata huvitavam ja olulisem kui Lochley lugu ning vajadusel saaks sellest midagi tulevikus välja arendada. Kes teab, kui hästi läheb, äkki tuleb isegi uus sari? Smile
Sheridani meelemuutus mulle üllatusena ei tulnud, kuig tuleb tunnistada, et vahepeal ei olnud ma kindel, kas ta laseb Vintaril surma saada või mitte.

Igal juhul mina jäin kokkuvõttes looga rahule ja olen kindel, et suuremate ressurssidega võiks need tegijad meile veel ühe väga hea sarja või korraliku filmi pakkuda.

Teisele osale 8/10.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

See oli maagiline. Peaaegu terve aja kiskusid suunurgad vägisi kõrvuni suurest jällenägemisrõõmust. Mis siiski ei tähenda, et ma oleksin nähtuga 100% rahule jäänud. Arvan, et esimene pool Lochley'ga oli suhteliselt nõrk - mitte teksti ega tegevuse poolest, vaid Lochley lihtsalt pole eriti huvitav tegelaskuju ja Tracy Scoggins ei ole ka selline näitleja, kes suudaks vaatajat väga kaasa haarata. Positiivse külje pealt muidugi seda, et religiooniteemat oli hästi käsitletud ning Lochley lõpumonoloog oli suurepäraselt kirjutatud ning ilmselt kuulub ka selle näitleja parimate esituste sekka. Babylon 5 on alati olnud hästi tsiteeritav ning TLT ei ole selles osas õnneks mingi erand. Väga hästi oli lahendatud ka G'Kari ja Dr Franklini lahkumine, rääkimata muidugi G'Kari monoloogiga alustamisest.
Teine pool Sheridaniga oli, nagu üldsuski arvab, juba parem. Sheridan oli ikka oma vana "mina" ning vaatamata üksildusele ja teatud kurbusele, mis mõlemast loost läbi kajas, kandis see siiski positiivset sõnumit. Centauri printsi mänginud noor näitleja üritas küll natuke liigselt Peter Jurasiku Londo aktsenti imiteerida, mis alguses kuidagi häirivana mõjus, kuid hiljem siiski päris sobilikuna tundus.
Õigupoolest meenutasid loo mõlemad pooled oma minimalistliku settinguga (eriti Sheridan ja kaks tooli pimedas vaatlusruumis) ja piiratud arvu tegelastega suuresti teatrietendust. Mis iseenesest on väga hea, sest nii annab juhtida rohkem tähelepanu näitlejatele endile ja aitab neil oma võimeid paremini näidata.

Eriefektid olid tõesti väga head ning Babylon 5 nägi välja parem kui iial varem - tõesti kartsin, et jaama välimuses võidakse midagi radikaalselt muuta, kuid õnneks paistab, et originaalsesse disaini suhtuti siiski austusega. Cool Sheridani uus laev oli samuti väga ilus ning samas stiililiselt suurepäraselt teiste Minbari laevadega kokkusobiv. Vaid greenscreeni kasutamine oli tõesti mõnes kohas liiga selgelt märgata.

Kokkuvõttes jäin siiski väga-väga rahule. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 24, 2007 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

WB andis loa teha järgmised 2 lugu. Esimese 2 müük ületas kõiki ootusi.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on nüüd ka The Lost Tales nähtud ja erinevalt eespool kõnelejatest jään rahule mõlema osaga. Käistlesid nad igaüks ühte teemat ja seetõttu midagi üleliigset ei toimunud ja seetõttu jäi ka minule veidi tunne, et oleks nagu oodanud midagi ja see midagi ei tulnudki. See midagi oleks ehk olnud mingi action ja veidi seda ka isegi oli - esimeses vähem, teises rohkem. Põhiline oli minu arvates ja usun, et see oli ka Straczynski ja näitlejate soov keskenduda just kindlatele uskumustele ja põhimõtetele, mis meist teevad austusväärsed ja põhimõttekindlad inimesed. Juba nende lugude ühine pealkiri Voices in the Dark viitab sellele, et tähtis on see, mis meie sees toimub ja seetõttu füüsilist tegevust palju ei olnudki.

Efektid olid tasemel ja nii jaam kui ka laevad nägid väga lahedad välja... ka ümbritsev kosmos oli selline, et paneks pausi peale ja vaataks seda mõnda aega.

Mina hindaks tubli 9/10 palliga. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi teab mispärast see esimene Lost Tales viimaseks jäi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Keegi teab mispärast see esimene Lost Tales viimaseks jäi?


Probleem oli vist selles, et esimest väljaannet osteti küll palju, kuid mitte nii palju kui loodeti. Nagu ikka jääb asi tavaliselt selle taha, et kellegi arust ei ole vaatajaid/ostjaid piisavalt õigustamaks sarja jätkumist. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group