Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Doctor Who
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

3x07 - "42"

Ma ei ütleks, et see lugu nüüd üldjoontes kuigi originaalne oleks olnud, kuid detailides küll. Ja ega see pole ka minu jaoks mingi probleem. Kosmoses toimuvad lood on mind alati paelunud ja nii ka see oma veidi Alien-liku atmosfääriga, mida üsnagi palju kopeeritud on. Sarjale omaselt oli episoodis nii huumorit kui ka tõsiseid hetki.


3x08 - "Human Nature" ja 3x09 - "The Family of Blood"

Antud loo esimene pool minu arvates eriti põnev ei olnud, eriti seetõttu, et jäi suuresti selgusetuks, miks seekordsed pahalased Doctorit jälitasid. Okei, see seletati hiljem ära, aga ikkagi hakkas asi kuidagi liiga ootamatult. Teine osa aga, eriti selle lõpp... ouch. Midagi nii tõsist ja julma ma sellest sarjast ei mäletagi. Eriti tooks siin välja Doctori viimase jutuajamise Joaniga, kus viimane tegi talle selgeks, et kui ta poleks tulnud, oleks paljud inimesed ellu jäänud ning loomulikult ka see, mida Doctor pahalastega tegi. Moraalset hinnangut on tema teole raske anda; esmapilgul tundub muidugi toreda karistusena ja kindlasti oli vajalik sellised tegelased kuidagi isoleerida, kuid niimoodi terveks igavikuks...? See lihtsalt näitab, kui hea ja intelligentse sarjaga on tegu.


3x10 - "Blink"

See oli õudne. Very Happy Tegelikult ka. Kuigi neid kujusid sobilikult kordagi liigutamas ei näidatud, jätsid nad ikka äärmiselt hirmutava mulje. See, et Doctor ja Martha selles episoodis pigem nagu kõrvalosades olid, polnud üllatuslikult üldse mingi probleem ega vähendanud osa kvaliteeti. Kuna tegu on peamiselt nooremale vaatajaskonnale suunatud sarjaga, siis mul tekkis küll küsimus, et kas selliseid asju ikka sobib lastele näidata, mõni saab veel ¹oki. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

3x11 - "Utopia"

Kapten Jack on tagasi. Very Happy Kuigi tahaks teada, et kuhu see episood täpsemalt Torchwoodi ajaliinil paigutub, sest selle sarja seni viimane osa lõppes ju samuti sellega, et Jack läks Doctoriga kaasa, kuid mitte niimoodi, nagu siin näidati.
Eespool seda osa siin väga kiideti. Ei olnud sugugi halb, aga minu jaoks kindlasti mitte parimate Doctor Who osade seast. Ilmselt on asi selles, et ma lihtsalt pole Doctor Who sarjade ajalooga väga hästi tuttav ning selles osas sisse toodud teise Time Lordi kohta olen vaid pinnapealselt lugenud, nii et emotsionaalselt see mind eriti ei erutanud. Oluliseks väärtuseks olid selle osa juures pigem mõningad klipid, mida näidati vanematest osadest ning eriti Boe Näo ettekuulutus, et Doctor pole üksinda.
Suhteliselt raske on ette näha, et mis edasi saab ja kuidas tekkinud olukorda lahendada ja minevikust ilma Tardiseta tagasi saada. Võib-olla on see hea, aga mind ei jätnud see just tooli ääre peale toetuma ja põnevusega järgmist osa ootama.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
3x11 - "Utopia"

Kapten Jack on tagasi. Very Happy Kuigi tahaks teada, et kuhu see episood täpsemalt Torchwoodi ajaliinil paigutub, sest selle sarja seni viimane osa lõppes ju samuti sellega, et Jack läks Doctoriga kaasa, kuid mitte niimoodi, nagu siin näidati.

Torcwoodi ajaliini paigaldubki esimese hooaja lõppu, väike nagu erinevus on jah aga samas ega torchwoodi viimases osas ei näidatud ju et TARDIS oleks Torchwoodis sees ilmunud, ainult selline mulje jäeti.. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
3x11 - "Utopia"

Suhteliselt raske on ette näha, et mis edasi saab ja kuidas tekkinud olukorda lahendada ja minevikust ilma Tardiseta tagasi saada. Võib-olla on see hea, aga mind ei jätnud see just tooli ääre peale toetuma ja põnevusega järgmist osa ootama.



võimalik spoiler või misiganes tulemas Laughing

tegelikult on Utopia hoopis Gallifrey mis on täis inimesi kes tegelikult on kõik chamelon arch-i läbinud Timelordid ja siis algab kogu lugu otsast peale selline väike ajasõlm Razz Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 8:14 am    Teema: Vasta viitega

3x12 "The Sound Of Drums"

võibolla osadele petumus pärast eelmise osa suurepärast näitlemistööd aga samas mis seal salata ma nautisin igat viimast kui minutit sellest osast:)
The Master-t lihtsalt peab armastama Laughing
Ja ka väike pilk Gallifrey-le Cool
üleüldse selline mõnusa ülepingutusega/kummalisusega osa.

ootan huviga järgmist osa kus tõenäoliselt Martha maailma päästma asub ja mis võib kujuneda isegi eelmise hooaja lõpust kõvemaks mis tegelikult väga raske saavutada Very Happy
nii et ootame 30.-ndat juunit, Dr. Who kolmanda hooaja viimast osa Wink
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

3x12 - "The Sound of Drums"

Ehk maitseküsimus, aga minu arvates oli see osa kõvasti parem kui eelmine ning kuulub kahtlemata ka DW paremikku. See episood avas suhteliselt palju Doctori rassi mineviku kohta, sest varem pole peaaegu midagi selget ja otsest nende kohta kuulda ega näha olnud (pean siin muidugi silmas uut sarja, sest vanemaid ma näinud pole), teadsime ainult seda, et nad võitlesid dalekitega ja kõik on surnud.
Master oli tõesti väga hea tegelane, kuigi seejuures mitte olemuselt hea. Very Happy Üldse mulle meeldib, et sellesse sarja on peaosadesse valitud niisugused nooruslikud ja kiiksuga tegelased - ma vanasti arvasin, et inglise sarjad on mingite kuivade vanameeste ja igavate tädidega, aga näe... Very Happy

Eriefektid olid suurepärased nagu nad selles sarjas üldiselt ikka on. Ja tahaks ka näha, mismoodi Martha nüüd maailma ära päästab. Eks peale viimast osa saab põhjalikumalt rääkida.

Edit
Parim dialoog sellest episoodist:
Jack: "Earth. 21st century by the looks of it. Heheh, talk about lucky."
Doctor: "That wasn't luck. That was me."

Laughing
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
3x12 - "The Sound of Drums"

Ehk maitseküsimus, aga minu arvates oli see osa kõvasti parem kui eelmine ning kuulub kahtlemata ka DW paremikku. See episood avas suhteliselt palju Doctori rassi mineviku kohta, sest varem pole peaaegu midagi selget ja otsest nende kohta kuulda ega näha olnud (pean siin muidugi silmas uut sarja, sest vanemaid ma näinud pole), teadsime ainult seda, et nad võitlesid dalekitega ja kõik on surnud.
Master oli tõesti väga hea tegelane, kuigi seejuures mitte olemuselt hea. Very Happy Üldse mulle meeldib, et sellesse sarja on peaosadesse valitud niisugused nooruslikud ja kiiksuga tegelased - ma vanasti arvasin, et inglise sarjad on mingite kuivade vanameeste ja igavate tädidega, aga näe... Very Happy

Eriefektid olid suurepärased nagu nad selles sarjas üldiselt ikka on. Ja tahaks ka näha, mismoodi Martha nüüd maailma ära päästab. Eks peale viimast osa saab põhjalikumalt rääkida.

Edit
Parim dialoog sellest episoodist:
Jack: "Earth. 21st century by the looks of it. Heheh, talk about lucky."
Doctor: "That wasn't luck. That was me."

Laughing


Egas mullegi meeldis see episood rohkem kui eelmine aga õige pisut Smile
aga parimad dialoogid ja monoloogid tulid ikkagi Masteri suust see osa ma arvan:D

The Master: Happy face is like that Very Happy but angry face is like that Mad

osa mida tuleks võibolla mitu korda vaadata et siis selline minusugune keskmine ingilse keele mõistja saab naljadele veits paremini pihta:D

EDIT:
eem jah Lucy Saxon-i tantsimine selle loo ajal http://youtube.com/watch?v=2FwEQKiMmLA oli kah väga lahe ja niipalju kui ma aru sain ei olnud seda põlvede õõtsutamist isegi mitte scripti sisse kirjutatud Smile
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 2:48 am    Teema: Vasta viitega

DOCTOR WHO 3x13 - "Last of the Time Lords"

*Spoilers*


nii nii kolmanda hooaja lõpp on siis käes...
fantastiline... väga palju asju sai lõpuks ometi selguse.
võrreldes eelmiste hooaegade lõppudega võrreldes ehk natuke nõrgem kuid siiski väga hea osa kui viimast kolme osa tervikuna võtta ongi fantastiline...
meisterlik näitlejate töö jällegi head erifektid ja kõik see mis teeb Dr Who-st ühe parima sarja praeguse aja teles:)

Face of Boe saladus sai kah lõpuks selguse

niisiis titanic uppus TARDIS-e otsa? Laughing huvitav christmas speciali osa tulemas Smile

aga seda mõeldes lausa kahju et nüüd niikaua ootama peab enne kui Doctorit jälle näha saab

Sad
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Mul veel kauem Very Happy

Päris hea episood oli, kahju, et Doctor kõik nii kaotas...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Juul 08, 2007 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

3x13 - "Last of the Time Lords"

Väga hea osa minu arvates, alates näitlejatöö ja lõpetades eriefektidega. Ühtegi nõrka kohta ma ausalt öeldes leida ei suutnudki. Juba alustatud lugu sai hea lahenduse ning samuti meeldis mulle see, et Jacki abil Torchwoodi natuke sündmustesse põimiti.
Huvitav, mis nüüd Marthast edasi saab, kuskilt nagu olen kuulnud, et ta pidi mõnes Torchwoodi episoodis osalema ja siis uuesti Doctoriga liituma. Loodan, et ta igatahes lõplikult kadunud pole, sest mulle hakkas ta päris hästi meeldima.

Vabandan lühikese kommentaari eest, aga tõesti ei suuda hetkel midagi rohkemat öelda. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kristina
Kadett


Liitunud: 14 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Esm Juul 09, 2007 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen ka kuulnud, et Martha on Torchwoodi kolmes episoodis. Doctori uueks kaaslaseks saab Catherine Tate ehk Donna eelmisest jõulu episoodist. Kylie Minogue osaleb selle aasta Doctor Who jõulu episoodis. Ma mõnikord käin ikka Doctor Who kodulehel, et uuemat infot saada Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 21, 2007 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole küll Doctor Who vanemaid episoode näinud ning ei oska selle koha pealt sõna sekka öelda, kuid otsustasin siiski uuemale sarjale (2005) võimaluse anda ning kuigi alguses mulle sari üldse ei meeldinud, hakkas ta mulle järjest enam huvi pakkuma. Nähtud on hetkel vaid uue sarja esimene hooaeg.

Näitlejad on sarjas väga head (vähemalt esimeses hooajas) ning see britilikkus ja briti aktsent, mis on peaaegu kõigil näitlejatel, mõjub väga värskendavana kõigi nende USA ulmesarjade valguses. Sarja kõige parem pool oli esimeses hooajas loomulikult Christopher Ecclestoni näitlejatöö ning juba üksi sellepärast tasus see vaatamist.
Sarja puhul tulid mulle üllatusena väga head eriefektid (nii kosmose vaated kui kõik muu), mida ma mingil põhjusel brittidelt ei oodanud. Ilmselt oli mul eelarvamus, et britid ei pane oma sarjadele lihtsalt kunagi nii palju raha alla. Selles osas eksisin rängalt. Mitmed efektid olid lausa fantastilised. Smile

Sarja miinuspooleks pean aga liigset huumorit, mis kohati ei ole enam minu jaoks naljakas. Jah, mõned kohad on tõesti väga lõbusad, kuid vahel tundub huumor lihtsalt lapsik.
Lisaks häirib mind veel see, kuidas tulnukad ja teatud osa Tardise tehnoloogiast sarjas esitatud on. Vaatamata tegijate võimekusele jätavad enamus tulnukad ja tehnoloogia jupid liiga lihtsa ja lapsiku mulje. Jah, ma tean, see kõik peab olema naljakas, aga minu jaoks kahjuks mitte.
Leian seega, et kui sari ole natuke tõsisem ja tulnukad ning tehnoloogia oleks veidikese tõsiseltvõetavama välimusega, võiks sari olla tõeliselt kõrgel tasemel. Razz

Episoodidest jäid mulle kõige enam meelde teine "The End Of The World" ja viimane "The Parting Of The Ways", mis olid mõlemad nii põnevad kui ka sisukad. Huvitav ongi see, et kuigi sari on üldiselt väga kerge ja põhineb enamuses huumoril, on seal ka päris palju mõtlemapanevaid hetki. Esimese hooaja teise episoodi lõpp oli näiteks sisult nii võimas, et ma ei mäletagi viimasel ajal vaadatud ulmesarjadest nii tugevat hetke. Cool
Mainiks ära veel ka episoodi "Father's Day", mis vaatamata mõningasele etteaimatavusele oli väga kvaliteetne.

Sellesse ajas rändamisse ja muusse tehnoloogiaga seonduvasse ma igaks juhuks põhjalikumalt laskuma ei hakka, sest olgem ausad, ega me keegi ei tea, mis tegelikult võimalik on ja mis ei ole. Kuigi natuke häirib mind asjaolu, et Doctor räägib kõigist asjadest olevikus (näiteks "Time Lords are all gone"), kuigi samas on võimalik minna ükskõik millisesse ajaperioodi ajaloos ning sealseid sündmusi muuta.

Kokkuvõtteks siis veel nii palju, et üldiselt ei ole sellised sarjad minu maitsele, sest neid ei ole võimalik tõsiselt võtta ja päris huumoriks on neid ka raske pidada, kuid Doctor Who uusversioon väärib igal juhul vaatamist. Sarjas on piisavalt palju meeldejäävaid hetki, et selle vaatamist mitte ajaraiskamiseks nimetada.
Mis põhiline, USA ulmesarjadele on üks Euroopa toodang täitsa tore vaheldus.

Teine hooaeg, siit ma tulen! Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna esimene hooaeg suutis mind piisavalt kaasa tõmmata, siis otsustasin kohe ka teise ette võtta ja nüüd on seegi juba hüperkiirusel nähtud. Smile

Alustaks siis sellest, et alguses oli mul uue doctoriga väga raske harjuda ja Ecclestoni veenva näitlejatöö kõrval tundus Tennant veidi liiga lihtne ning kaugeltki mitte nii tõsiseltvõetav. Episoodide möödudes hakkasin aga Tennanti näitlejatööst järjest rohkem lugu pidama. Jah, Tennant oli Ecclestonist täesti erinev näitleja ning peaaegu võimatu oli teda samaks inimeseks uues kehas nimetada, kuid tal olid ka omad plussid.
Kõige rohkem meeldis mulle Tennanti juures sundimatus ja see kuidas ta oma rolli sisse elas. Isegi enamik huumorist kõlas tema suust loomulikuna ja mõjus hooajale vaid positiivselt.
Kahtlemata aitas uue doctoriga harjuda ka Billie Piperi jätmine teiseks hooajaks Rose'i rolli, sest nii oli oluliselt lihtsam doctorit eelnevaga siduda. Doctori ja Rose'i omavahelist suhet arendati ju isegi edasi ja seejuures väga hästi. Nagu juba Enterprise oma teise hooaja kommentaaris mainis, keskenduti seekord oluliselt rohkem emotsioonidele ja võibolla aitas ka see Tennantiga kergemini harjuda. Doctori kohta saime me oluliselt rohkem teada kui esimeses hooajas.

Mis puutub teise hooaja tasemesse, siis ei olnud see esimesest kindlasti nõrgem, võibolla osalt isegi parem ning eriefektide külje pealt olin ma mitu korda tõsiselt üllatunud. Cool
Kõige rohkem meeldisid mulle teisest hooajast "Christmas Invasion", 2x08 - "The Impossible Planet" ja 2x09 "The Satan Pit".
Christmas Invasion oli hea eelkõige teostuselt ja eriefektidelt, kuid mitte niivõrd sisult. Kõige muljetavaldavamad olid episoodi juures tulnukad, kes nägid minu arust esimestena sarjas tõsiseltvõetavad välja.
Hooaja tipphetk oli muidugi äsja mainitud kaksikepisood, mis nägi pigem välja nagu Hollywoodi film kui briti sari. Midagi nii suurepärast ei osanud ma tõesti oodata. Sisu, eriefektid ja näitlejatöö, olid kõik väga kõrgel tasemel ja kaksikepisood oli põnev algusest lõpuni.
Ka hooaja lõpetanud episoodid olid head ning lõpetasid Rose'i tegevusliini täitsa kenasti. Hooaja lõpp pidi olema liigutav ja seda tegijad ka saavutasid.
Ei suuda küll hetkel ette kujutada, kuidas uus doctori kaaslane mõjub, kuid Rose'i pole kindlasti kerge asendada.

Üldiselt olid valdav enamus hooaja episoodidest head, välja arvatud mõni üksik erand. Paraku oli teises hooajas ka seni sarja halvim episood, milleks oli minu aravtes "Love and Monsters", mida ma ei taha isegi eriti kommenteerida. Ütleks vaid nii palju, et episood, mis oli mõeldud naljakana, oli kõike muud kui naljaks, pigem lihtsalt jabur, kuid õnneks oli see ka ainuke nii halb osa.

Ei saa öelda, et Doctor Who kuuluks minu lemmiksarjade hulka, kuid seni nähtu põhjal võin julgelt öelda, et huvitavaid episoode on sarjas rohkem kui küll ja sundimatu atmosfäär mõjub paljude teiste ulmesarjade taustal väga värskendavana.

Nüüd asun siis Torchwoodi vaatama ning loodan, et see sari suudab mind samuti meeldivalt üllatada. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2007 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Sellesse ajas rändamisse ja muusse tehnoloogiaga seonduvasse ma igaks juhuks põhjalikumalt laskuma ei hakka, sest olgem ausad, ega me keegi ei tea, mis tegelikult võimalik on ja mis ei ole. Kuigi natuke häirib mind asjaolu, et Doctor räägib kõigist asjadest olevikus (näiteks "Time Lords are all gone"), kuigi samas on võimalik minna ükskõik millisesse ajaperioodi ajaloos ning sealseid sündmusi muuta.



Kui ma ei eksi siis see ütlus et time lords are all gone tuleneb sellest et neid tõesti ei ole enam mitte üheski aja perioodis sest Time War hävitas nii dalek-id kui ka Time Lord-id ajast täielikult... noh peaaegu... Laughing
kuid päris kindel selles nüüd ei ole... ehk kui viitsimist on sirving dr who wikit mõni päev ja vaatab asja üle Cool
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kolmanda hooaja esimene osa "Smith And Jones" on nüüd nähtud ja tuleks öelda, et väga meelelahutuslik osa oli, kuulub isegi senise Doctor Who paremikku ja teeb tuleviku suhtes väga optimistlikuks.

Ütleks, et Martha tundub esimese episoodi jägi olema isegi veel parem doctori kaaslane, kui Rose seda oli. Eelkõige juba sellepärast, et ta paistab natuke nutikam. Smile
Igal juhul esimene episood jooksis väga kenasti ja kordagi ei hakanud igav. Need jõehobu peaga tulnukad olid ka muidugi väga lahedad. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kolmas hooaegki sai nüüd nähtud ja teen väikse kokkuvõtte oma elamustest. Smile

Alustaks siis sellest, et keskmine tase oli hooajal väga kõrge, leian isegi, et kõrgem kui kahel eelneval. Tõeliselt halba episoodi polnudki, minu maitsele väga võõras oli vaid "The Shakespeare Code", mida ka just nõrgaks nimetada ei saa.
Lemmikuteks olid "Gridlock", "42" ja hooaja viimased kolm episoodi. Kõigis neis olid minu arust väga head eriefektid ja suurepärane näitlejatöö, millest paremat oleks lausa võimatu tahta.

Martha tegelaskuju meeldis mulle lõpuks veel rohkem kui Rose'i oma ning nagu ma eelkõnelejate postidest lugesin, näeme me teda veel vähemalt Torchwoodi sarjas. Mis kõige kummalisem, arvasin pärast sarja viimast episoodi kohe, et nüüd seotakse ta Torchwoodi sarjaga ning nüüd selgus, et nii see ka ilmselt on. Very Happy

Kapten Jacki oli muidugi väga tore kolmanda hooaja viimastes episoodides näha ja saime ka temaga juhtunust veidi rohkem teada kui Torchwoodi sarjast. Vihje, et tema näol võib olla tegu Face of Boe'ga oli minu arust lausa geniaalne, poleks ealeski selle peale tulnud, et neid kahte omavahel siduda. Wink

Midagi sisukat on raske hooaja episoodide kohta öelda, nad olid lihtsalt väga head. Very Happy
Parim kirjeldus hooajale oleks ehk sügavus, mida sai tunda mitmes episoodis. Sarja esimesed kaks hooaega ei sisaldanud nii palju mõtlemapanevaid episoode kui kolmas hooaeg. Ei hakka siin nüüd kõiki seiku üles loetlema, kuid näitena võiks tuua kasvõi arutelu elu mõtte üle, mida kolmanda hooaja viimastes episoodides käsitleti.

Eriefektidest tahaks veel esile tuua Timelordide koduplaneedi, mis nägi tõeliselt maagiline välja, just selline nagu selliste olendite maailm välja nägema peaks. Sellega oli ühendatud ka väga oluline lugu, mis esimest korda vähemalt uue sarja ajaloos, ütles midagi Timelordide olemuse kohta.

Huvitav, et kolmanda hooaja lõppedes oli mul selline tõeline lõpu tunne, et kõik vajalikud lood on olnud ja vaataja võib nüüd ise edasi mõelda. Pole seda ühtegi sarja vaadates veel tundnud. Ma ei teagi kas see on hea või halb. Lihtsalt kõik olulisemad küsimused said minu arust vastuse. Smile

Igal juhul põnev hooaeg oli ning loodan siiralt, et neljas hooaeg suudab samaga vastata. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 26, 2007 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Christmas Special 2007 oli väga hea, ma alguses arvasin, et jälle mingi Titanicu ajastu osa (Doctor ükskord ütles, et ta läks laevale, mis põrkas kokku jäämäega ja läks põhja), aga õnneks polnud. Väga põnev oli, nende tegelaste arvamus inimestest aga pani kohati naerma ("UK goes to war with Turkey, and people of UK then eat people of Turkey, such a barbarism" vms näiteks). 9/10, vana hea doktor Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

2007. aasta jõulu-eri oli minu arvates parem kui eelmise aasta oma, kuid jäi siiski alla David Tennanti esimesele täispikale rollile Doctorina 2005. aasta osas. Kuigi nalja sai palju ja samas oli ka piisavalt tõsiseid hetki, on paljud "tavalised" episoodid siiski oluliselt paremad olnud.
Eriefektid tundusid millegipärast veidi kehvemad kui tavaliselt ja uuendatud tunnusmuusika oli ka kuidagi harjumatu kuulata.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 22, 2008 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Dr Who järgmine osa tuleb arvatavasti väga hea. BAD WOLF.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juun 29, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

wow lihtsalt wow Shocked

üks episood seda hooaega veel jäänud ja ei suuda ära oodata seda viimast osa. 4-jas hooaeg kindlasti parim nuwho ajaloos.
ja kindlasti ka niiöelda parim ulme seriaal üle tüki aja tbh Very Happy

kahju et 2009 aastal aind 4 special episoodi tulemas aga vähemalt 2010 aastal on seriaal tagasi ja Russel T Davies-i asemel juhib asja juba Stephen Moffat mis loodetavasti teeb seriaali aind paremaks kuna Moffat-i episoodid alati head olnud. (Blink, Silence In The Library, Forest Of The Dead)

ja veel üks wow selle cliffhangeri peale mis 12 osa lõpus praegu õhku jäi Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group