Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Doctor Who
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin nüüd ära 2007. aasta jõulu eri ning peaks mainima, et päris hea elamus oli. Raske öelda kas tegemist oli just parima jõulu eriga, aga pettuma küll ei pidanud. Doctor Who oma endisel tasemel, pole midagi halba öelda.

Eks varsti hakkan ka neljandat hooaega vaatama ja nagu ma erinevatest kommentaaridest välja lugenud olen, peaks see päris hea olema. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

ok neljas hooaeg läbi nüüd Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mis siis selle viimase osa kohta öelda oskab et oli kindlasti tegu väga hea osaga. mõned pettumused mõne koha pealt aga üldjoontes ikkagi väga hea.

väga draamaks see sari ära tehtud Sad lõpus kui doctor üksinda jälle seal tardises oli tekitas tõesti tunde palju crappi see mees kannatama peab.
näitlemine oli jälle üli hea, nii mõnelgi teisel sarjal oleks üht teist näitlemise kohta õppida sellest sarjast ja näitlejatelt Laughing
Catherine Tate(Donna Noble) muutus vaata et lemmik tegelaseks hooaja lõpuks sest tõesti ta kuidagi täitsa sobis selles suhtes et vähemalt ei olnud mingi armuhaige kutsikas nagu rose ja martha olid. Ja täitsa kahju oli et pidi tagasi selliseks muutuma nagu ta Runaway Bride-is oli.

Rose sai kah oma niiöelda õnneliku lõpu kuigi sel tglt suht selline kibe maik juures imo.
Captain Jack sai vist lisa oma Torchwoodi tiimi martha ja võibolla ka mickey näol. võib täitsa huvitav olla neid seal sarjas näha:)


Egas midagi nüüd tuleb pikk ootamine jõuludeni ja Return Of The Cybermen-ini
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 17, 2008 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on ka mul siis lõpuks terve neljas hooaeg nähtud ja lõppkokkuvõttes oli täitsa tore vaatamine. Näiteks Donna suhtes olin alguses väga skeptiline, kuid lõpuks oli ta tegelane päris meeldiv ja omanäoline. Neljas hooaeg oli suuresti just tänu Donnale veidi teistmoodi kui kolm eelnevat, kuid mul on siiski hea meel, et edasi liigub Doctor taas puhtalt lehelt.

Hooaeg kulges tõusude ja mõõnadega, nagu ikka Doctor Who, kuid kolme viimase episoodi kohta pole tõesti midagi halba öelda. Väga hea näitlejatöö ja huvitavad sisupöörded tegid neist ühed parimad üldse.
Eriti meeldis mulle nende osade juures see, et Rose Tyler toodi uuesti mängu. Senistest Doctori kaaslastest on ta mulle kõige rohkem meeldinud, ei oskagi öelda miks, ta lihtsalt sobis sarja kuidagi eriti hästi. Siiski ei ole ma päris kindel kas see lõpp, kus ta jäi Doctori inimversiooniga kokku oli vajalik, võibolla oli esimene lahkuminek isegi meeldejäävam, kuid mis seal ikka. Smile

Dalekite kohta ütleks nii palju, et minu meelest on nad ennast nüüd ammendanud ja tõesti ei tahaks neid enam mitte kunagi üheski Doctor Who episoodis näha. Ma ei ütle, et nad on ebahuvitavad, aga ma lihtsalt ei näe enam viise kuidas neid jätkuvalt huvitavaks teha. Ja veel, nüüd peaks nad tõesti olema lõplikult hävitatud ja nende järjekordne esile kerkimine oleks rohkem kui kohatu. Razz

Torchwoodi suhtes loodan, et Martha ja Mickey saavad uueks meeskonna osaks, mõlemad on väga head tegelased ja annaks sarjale palju. Cool

Lemmikepisoodideks olid mul 4x08 - Silence in the Library ning 4x09 - Forest of the Dead. Minu jaoks olid just need kõige pingelisemad ning pakkusid ka eriefektide poole pealt kõige võimsamaid elamusi. Eriti jäi meelde muidugi Doctori tulevane kaaslane, kes andis mõista, et Doctori senine elu on alles olematu osa sellest, mis teda ees ootab.

Ega siis midagi, jääme ootama uusi lugusid. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2010 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Kas keegi ka Doctor Who 5. hooaja esimest osa vaadanud on? Seriaal tundub vägagi värske ja Matt Smithi doktor on äärmiselt kaasahaarav. Naerda sai igatahes kõvasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2010 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Alustasin samuti selle vaatamist nüüd. Esimesest hooajast seitse osa vaadatud ning kindlasti vaatan edasi.

Mitu korda olen vaaatamise pooleli jätnud ja muuga tegelenud, et siis uue hooga viimased seitse-kaheksa minutit ära vaadata. Doctor on väga värvikas tegelane eriti mõnusa jutuga, kes korvab mõned sisulised puudujäägid ja nõmedused.

Meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2010 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Üheksas ja kümnes osa olid väga kriipid. Gaasimaski kandev väike laps, kes kogu aeg oma ema otsib, tegevuspaigaks London, mida natsid pommitavad ning öö. Ning haigla, kus palju teisigi maskides vendi. Väga hea ja mõnusalt pingeline osa.

Endiselt kiidan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2010 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan 5ndat hooaega ja väga meeldivalt üllatunud. Tennant oli hea näitleja ning arvasin, et Smith ei suuda talle vastu, aga eksisin. Smith ei ole nii tõsine Doctor kui eelnevad on olnud ja nalja saab tõesti palju.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juun 20, 2010 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

väga väga 5+ hooaeg on eelvimase osa cliffhanger kah ülihea... moffat ikka kordi parem kui RTD. Smithi koha pealt jah et meeldivalt üllatunud kuigi noh Tennant ikka tibanatuke meeldis rohkem Very Happy

nädal veel oodata viimast osa... can`t wait
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2010 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Viiimane osa oli lihtsalt supper. Millegipärast arvasingi, et Doktor just nii käitub, et sealt välja saada.

Kuigi norimiskohti leiaks ka. Ma millegipärast ei usu, et maailm oleks just selline olnud nagu ta oli, kui taevas poleks tähti olnud. Lihtsalt tähed on pannud koguaeg üles vaatama. Lisaks merel seilamine jne oleks võimatu tähtede abita olnud. Samas Doktor ütles ka, et "peaaegu" sama maailm...

Aga kes on ikkagi River Song? [palun mitte vastata Very Happy]
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 2:21 am    Teema: Vasta viitega

Dr. Who christmas special siis ka vaadatud. Ja peab mainima ühtpidi üks parimaid jõulu specialeid, kuigi ilmselt paljudele ei pruugi meeldida selline osa Very Happy

6 hooaja treiler lõpus oli ka huvitav, tundub põnev uus hooaeg tulevat.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Christmas Special oli teistsugune .. ent mitte üldse nii halb. Isegi täitsa hea. Algus tundus üsnagi vähelubav, ent võttis end siiski lõpuks kokku. Smile

Tahaks juba järgmisi osasid..
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... Lugesin siin täitsa eespool kuidas mainiti titelikust.
Meeldetuletuseks peakski mainima, et Dr. Who loodigi algselt lastesarjana. Nüüdseks küll tiba suuremaks ehk kasvanud kuid siiski üritatakse olla niiöelda kogupere sari. Puhtalt laste osa on nüüd vist see Sarah Jane Adventures üle võtnud, mida ma ka ise vahepeal jälgin Embarassed , kuigi pole ammugi enam laps. Aga nagu ütlus on, jäävad kõik mehed lasteks oma südames vms. Wink

Ning eelmise kõnelejaga nõustun, et tahaks juba uusi osasi. Jällegi ei väsi kordamast, et minu jaoks on tegu praegusel hetkel jooksvatest sarjadest tegu 1 parimaga kindlasti. Kuna seal on vähemalt tegevust, nalja ja ka draamat vahepeal. Ja kõike seda parajates kogustes, et ära ei tüütaks Smile
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa. Ka minu jaoks hetkel nr 1 sari. Vähemalt nendest, mis hetkel veel jooksevad.

Titelikus on palju öeldud. Kohati on seal tõesti lapselikust, ent päris väikseid ja nunnusid mõmmibeebisid seal siiski pole Razz

Ja seda lapselikust mina näiteks naudin.
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Dru kirjutas:
Jaa. Ka minu jaoks hetkel nr 1 sari. Vähemalt nendest, mis hetkel veel jooksevad.

Titelikus on palju öeldud. Kohati on seal tõesti lapselikust, ent päris väikseid ja nunnusid mõmmibeebisid seal siiski pole Razz

Ja seda lapselikust mina näiteks naudin.


Mnjah niiöelda lapselikuse kohapealt tuletaks meelde episood Blink-i, mis nii mõnelgi õudukate fännajatel võttis kananaha ihule. Seega tõesti lastele ehk isegi võiks öelda mittesobiv kohati Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ütlesin "Kohati"! Very Happy Razz

Igatahes, minule isiklikult Blink väga meeldis. Palju-palju rohkem olid kriipid "The Empty Child". Ja "The Time of Angels".

Are you my mommy? Silenced
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Minul jäi Doctor Who vaatamine kahjuks mingil hetkel pooleli ja uusima Doktoriga ma polegi ühtegi osa veel näinud, aga kindlasti nõustuks, et lapsikuks seda sarja nimetada ei saa, kui ta just nüüd hiljuti selliseks muutunud pole. Lisaks siin juba välja toodud episoodile Blink, mis oli tõesti päris õudne, on mulle nii-öelda tumeda poole pealt meelde jäänud tugevalt ka episoodi The Family of Blood lõpp, kus Doktor pahalastele julma karistuse välja mõtles.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mulle on jäänud sarjast eredalt meelde just nimelt "Blink", kuid ka mitmeid teisi väga häid episoode, mille nime ma kahjuks enam ei mäleta.

Lõpetasin sarja vaatamise pärast neljandat hooaega ning pärast seda pole enam isegi proovinud vaatamist jätkata. Sihilikult ma asja pooleli ei jätnud, kuid ilmselt tekkis lihtsalt mingil põhjusel Doctor Who stiilist tüdimus. Samal ajal lõpetasin ka sõsarsarja Torchwoodi vaatamise.

Ei välista, et pöördun kunagi veel vaatamise juurde tagasi, kuid hetkel on prioriteediks hoopis teised vanad ja uued sarjad. Smile

Igal juhul jäi Doctor Who uusversioonist mulle väga häid mälestusi ning kahtlemata pakub seriaal vaheldust USA sarjadest kardinaalselt erineva lähenemise tõttu. Võimalik, et suur varieerumine klassikaliste sci-fi episoodide ning komöödia või õuduse poole kalduvate osade vahel ongi üks põhjuseid miks sari teiste hulgast nii teravalt silma paistab.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minul jäi Doctor Who vaatamine kahjuks mingil hetkel pooleli ja uusima Doktoriga ma polegi ühtegi osa veel näinud, aga kindlasti nõustuks, et lapsikuks seda sarja nimetada ei saa, kui ta just nüüd hiljuti selliseks muutunud pole. Lisaks siin juba välja toodud episoodile Blink, mis oli tõesti päris õudne, on mulle nii-öelda tumeda poole pealt meelde jäänud tugevalt ka episoodi The Family of Blood lõpp, kus Doktor pahalastele julma karistuse välja mõtles.


Siis pead kindlasti edasi ruttu ruttu vaatama hakkama Smile

Moffati saabudes muutus sari suht palju. Kas paremaks või halvemaks on muidugi juba maitseasi Cool
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt on konkreetselt õudsad need osad, mille on kirjutanud Steven Moffat.
Kes nüüd on executive producer Very Happy
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Hmm... Lugesin siin täitsa eespool kuidas mainiti titelikust.


Titelikkuse asemel kasutaksin sõna mängulisus ja just sisu mängulisus oli põhjus miks sari meeldima hakkas.
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group