Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Doctor Who
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 8:59 pm    Teema: Doctor Who Vasta viitega

Kummastusega märkasin et selle seriaali kohta pole siin foorumis veel midagi mainitud.Tegemist on väga kaua vastu pidanud (mõni aeg tagasi lõppes 29 hooaeg) seriaaliga, mille peategelaseks müstiline Doctor kes oma seadmes TARDIS rändab ajas ja ruumis et võidelda kurjusega.
Mida arvavad "Doctor Who"st need kes seda näinud on?
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ainult selle kõige viimase (mis paar aastat tagasi algas) Dr. Who esimest osa näinud. Polnud viga, kuid vaatama ka ei kiskunud. Järeldasin et sari pole minu maitsele tehtud.

Ulmehuumorist pean näiteks Red Dwarf'ist palju rohkem lugu.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
silenius
Lipnik


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Muide Soome YLE 2 alustab Doctor Who (selle 2005. aasta versiooni) näitamist:
Doctor Who pühapäeval 10.septembril kell 20.05
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 4:55 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimese osa ära. Meeldis.Teostuse osas meenutab mitmessuhtes TOS-i. , aga sisult tundub lapsemeelsem. Lahe vaatamine. Vanemast versioonist ei tea midagi.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nägin kunagi miskeid seeriaid kusagilt taevakanalilt... ei avaldanud muljet... miski punane telefoniputka jne.

Tegelikult on minu jaoks asjal vist kaks viga küljes: liiga titekas (pisem viga) ja liiga britilik (suurem viga).

*

Samas, midagi selles peab ju olema, kui alates 1963. aastast ja seniajani tehakse... ning kellegile on ju ka need sajad raamatud maha müüdud...

«In this longest-running UK sf tv series for children, the Doctor, generally known as Dr Who because of the show's enigmatic title (it is not actually his name), eventually revealed as a Time Lord, travels back and forth in time and space; he is accompanied by various people (sometimes children, sometimes men, usually young women), in his TIME MACHINE, the TARDIS, an acronym for Time and Relative Dimensions in Space.»
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 5:18 am    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Mina nägin kunagi miskeid seeriaid kusagilt taevakanalilt... ei avaldanud muljet... miski punane telefoniputka jne.

Tegelikult on minu jaoks asjal vist kaks viga küljes: liiga titekas (pisem viga) ja liiga britilik (suurem viga).


Progress - nüüd on putka sinine.
See et ta titekas on ma juba mainisin. Britilikkust mina reeglina veaks ei pea.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ära 2005. aasta seeria kaks esimest osa - "Rose" ja "The End of the World" - esimene osa eriti hea ei olnud minu arvates, kuidagi venis ja võõrastav oli ka, kuigi London Eye kasutamine oli päris leidlik. Very Happy
Teine osa meeldis palju rohkem, nii et üritan edasi jälgida.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks olen ära vaadanud mõlemad hooajad ja 25. detsembril eetris olnud jõulu-eri The Runaway Bride.
Esiteks tuleb kindlasti mainida seda, et kahest Doctorit mänginud näitlejast oli Christopher Eccleston (1. hooaeg) minu arvates kindlasti parem kui David Tennant, kuigi neil mõlemal olid oma plussid ja miinused. Eccleston suutis kuidagi veenvamalt oma rolli täita ja nagu kaasas ka vaatajat paremini toimuvasse. Tennant ei jätnud millegipärast eriti tõsiseltvõetavat muljet - asi oli minu arvates nii tema välimuses, hääles kui ka üldises olekus; igatahes tekkis mul teda nähes kohe assotsiatsioon oma filosoofiaõppejõuga, kes võis küll olla väga tark ja kogenud, kuid teda jälgida oli kohati siiski liiga naljakas. Teise hooaja eeliseks oli vast see, et rohkem pöörati tähelepanu emotsionaalsele küljele, kuid seda ei saa otseselt näitlejate arvele kirjutada.
Samas olid teise hooaja episoodid siiski üldiselt huvitavamad.
Kindlasti oli hea, et vähemalt Rose'i osatäitja ei vahetunud - sarjas, kus on ainult kaks põhitegelast, oleks mõlema väljavahetamine kohanemise tunduvalt raskemaks teinud. Billie Piper sobis sellesse rolli päris hästi, nii et mul on tema lahkumisest teise hooaja lõpus küll kahju, eriti seetõttu, et spoilerid, mida ma tema "asendaja" kohta lugenud olen, ei ole minus erilist vaimustust tekitanud. Aga no eks näis.

Parimaks osaks pean esimese hooaja viimast episoodi "The Parting of the Ways," mis oli väga võimas ning meeldejääv hea näitlejatöö poolest - nii Eccleston kui ka Piper olid mõlemad suurepärased. Üldiselt oli teises hooajas siiski episoodide keskmine tase minu arvates kõrgem - lemmikuteks olid kaks kaheosalist lugu: 2x05 - "Rise of the Cybermen" ja 2x06 - "The Age of Steel" ning eriti 2x08 - "The Impossible Planet" ja 2x09 - "The Satan Pit". Midagi halba ei ole öelda ka hooaja lõpetanud kaheosalise loo kohta, kuigi minu jaoks jäi see kuidagi natuke nõrgaks ja vähetähenduslikuks, arvestades infot, mida enne lugenud olin.

2006. aasta jõulu-eri "The Runaway Bride" ei olnud päris nii hea, kui eelmise aasta jõulu-eri "The Christmas Invasion". Küllap on põhjus selles, et episoodis ei toimunud midagi sisuliselt olulist tegevusliini jaoks ning ainuke tuttava tegelane oli Doctor ise.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sari on siiski väga hea ja sellest on saanud üks minu lemmikuid. Kui paljud uued sarjad on suhteliselt "tumedad" ja negatiivse vaatega, siis Doctor Who võlub oma värvikirevuse ja positiivse suhtumisega. Jään lootusrikkalt uut hooaega ootama. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Olen nüüd ära vaatand 4 esimese hooaja osa ja peab tõdema, et ma olen meeldivalt üllatunud. Arvasin, et see sari on väga lapsik, aga ei olegi, kena mõnus vaheldus teistele sarjadele.
Millal 3s hooaeg tuleb?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Millal 3s hooaeg tuleb?


Täpset päeva ei tea, aga kevadel. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Teadmiseks kõigile, et kolmas hooaeg on siis praegu käimas ning esimesed osad juba ära näidatud.


3x01 - "Smith and Jones"

Uus tegelane Martha Jones ei olnud üldse nii halb kui ma kartsin, lausa vastupidi - tundub, et ta sobib Doctori kaaslase rolli isegi tunduvalt paremini kui Rose ja seda võib juba öelda ainult esimese osa põhjal. Kuigi kohati tundus ta Rose'ile väga sarnane oma olekult ja maneeridelt - vol.2? Very Happy
Osa ise oli muidugi päris põnev, kuid seda tüüpilises Doctor Who stiilis oma kummaliste tulnukatega. Huvitav, miks kõik pahad tulnukad ilmuvad alati selles sarjas mingi vanemas eas naise näol? Very Happy
Eriefektid olid ka päris head, lemmikkoht oli see, kui Doctor ja Martha Kuule transporditud haigla rõdult Maad vaatasid.


3x02 - "The Shakespeare Code"

Veidi hullumeelne osa (kuigi eks seda on kõik selle sarja osad), mis sisaldas piisavalt komöödiat ning eriti huvitav oli just Shakespeare'i tegelaskuju käsitlus. Very Happy Suhteliselt uudne igatahes, sest tavakujutluses ei suudaks teda küll sellisena näha. Tundus kuidagi liiga moodne, aga nagu Doctor ise välja tõi, siis ehk ei olnudki minevikus asjad niiväga teistmoodi kui praegu - inimeste põhiolemus peaks ikka sama olema.
Muidu mulle eriti ei meeldi episoodid, kus minnake minevikku, aga see oli päris hästi välja kukkunud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Mai 10, 2007 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Dr. Who näol on minu jaoks isiklikult kindlasti tegu ühe parima sarjaga mida hetkel toodetakse. See britilikus ja väga head stoorid lihtsalt tõmbavad endasse nii hästi.

Uue sarja kolmas hooaeg tundub tulevat parim siiamaani. 6 osa mis hetkel ilmunud on ja ka vaadatud on näidanud et sellel hooajal võib tegu tulla vanadest sarjadest tuntud The Master-iga ja muidugi hooaja lõpu poole näeme ka Kapten Jack Harkness-i (Torchwoodist) ja lõpux ometi võib selgex saada kes ta siis õigupoolest on. kuulujutte on igasuguseid tiirlenud ringi üks tuntumaid variante on et ta Dr. Who lapselapse laps või midagi sellist aga ex seda näha ole.

3x01 - "Smith and Jones"

Väga hea hooaja avalugu. Enterprise juttu kordama ei hakkaks.


3x02 - "The Shakespeare Code"

suht sama arvamus nagu enterprisil aga tglt oli see dr.-i jaox vist neljandat korda Shakespeare näha aga shakespeare-i jaox oli see esimest korda.
aga jah väga meeldis see sõnade võimed sellest osast.


3x03 - " Gridlock"

Tegevus viib väga kaugesse tuleviku teisel planeedil nimega uus maa linna New New York. linn ise tuntub juba teise hooajast kus dr. käis koos rose-iga.
väga hea osa ja väga meeldis et näidati vanadest sarjadest tuntud Macra rassi jäänukeid.
Ja muidugi Face Of Boe paljastus lõpus tõstatab palju küsimusi Laughing
Muidugi ka Martha paremus Rose-i ees hakkab juba vähe paremini esile tõusma.

To Be Continued Razz
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

3x04 "Daleks In Manhattan"
Nagu osa nimigi ütleb jälle tegu Dalekitega.
ühtpidi on juba nagu natuke väsitav neid koguaeg näha. võidaks sisse tuua mingeid muid pahalasi vanadest sarjatest mitte ainult cyberman-id ja dalekid.
episoodis õnnestub pinge ja lugu suht tippu tõsta enne järgmist osa.


3x04 "Evolution of The Daleks"

Järg siis eelmisele osale. ei tea ei oskagi midagi öelda.
võrreldes eelmise osa hea pinge üleskruvimisega oli see osa kuidagi natuke pettumust valmistav. kindlasti 3-nda hooaja nõrgim osa siiani.
aga samas ei ole tegu mingi täiesti kohutava osaga. Confused Confused
ehk tulex veel paar korda läbi vaadata Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

olen nüüd mõned 2005 aasta osad ära näinud ja olin meeldivalt üllatunud. Täitsa lahe sari ja mõnus ajaviide. Algul kui lugesin selle kohta nettis, siis erilist huvi ei pakkunud, aga nüüd kui juba näinud olen, siis vaataks küll, kui vähegi saaks. Razz
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2007 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Suurepärane sari on, hetke lemmik Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kristina
Kadett


Liitunud: 14 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

See on ka minu lemmik hetkel. Ei suuda ära oodata järgmist osa, kus Captain Jack tagasi tuleb Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2007 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Esiteks tuleb kindlasti mainida seda, et kahest Doctorit mänginud näitlejast oli Christopher Eccleston (1. hooaeg) minu arvates kindlasti parem kui David Tennant, kuigi neil mõlemal olid oma plussid ja miinused. Eccleston suutis kuidagi veenvamalt oma rolli täita ja nagu kaasas ka vaatajat paremini toimuvasse.


Olen ka nõus, et Christopher Eccleston sobis Doctor Who rolli paremini. Ta oli kuidagi nii muhe tegelane ja mõjus usutavamalt. Smile
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

DOCTOR WHO 3x11 - "Utopia"

Bloody FANTASTIC and BRILLIANT!

Et nagu jah hetkel pole lihtsalt sõnu... kõik oli lihtsalt liiga hea.

midagi rohkemat hetkel ütlema hakata oleks spoilimine juba Very Happy

/otsib oma TARDIS-t et minna paar nädalat ajas edasi ja juba kiiremini näha järgmist kahte episoodi Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Chained Lady kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Esiteks tuleb kindlasti mainida seda, et kahest Doctorit mänginud näitlejast oli Christopher Eccleston (1. hooaeg) minu arvates kindlasti parem kui David Tennant, kuigi neil mõlemal olid oma plussid ja miinused. Eccleston suutis kuidagi veenvamalt oma rolli täita ja nagu kaasas ka vaatajat paremini toimuvasse.


Olen ka nõus, et Christopher Eccleston sobis Doctor Who rolli paremini. Ta oli kuidagi nii muhe tegelane ja mõjus usutavamalt. Smile


Tennanti fänn siin:D
ehk kui Ecclestone oleks rohkem kui ühe hooaja olnud meeldiks ta rohkem aga ma ei tea... kolmandas hooajas lihtsalt Tennant särab. ta näoilmed, ta kiire rääkimine kohati hästi imeliku jutuga ja muidugi ta suurepärane näitlemisoskus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kristina
Kadett


Liitunud: 14 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Utopia oli tõesti vapustavalt hea Very Happy Üks parim dr.who osa, mida olen näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group