Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Close Encounters of the Third Kind (1977)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mihkel
Kadett


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 9:40 pm    Teema: Close Encounters of the Third Kind (1977) Vasta viitega

Close Encounters of the Third Kind (1977)

See on kindlalt üks parimaid ulmefilme mida mina olen näinud. See oli film, mis pani aluse Steven Spielbergi tulnukatriloogiale, kuhu kuuluvad peale selle ka "Maailmade sõda" ja "E.T: sõber kaugelt". [Võimalik, et tuleb ka lisa, kuna hiljuti teatati sellest, et Spielberg teeb veel filmi "Interstellar", mis räägib teadlastest, kes satuvad läbi ussiurke teise dimensiooni, aga pole kindel, et seal kohtutakse teiste intelligentsete olenditega.]

IMDb - http://www.imdb.com/title/tt0075860/
Filmiveeb.ee - http://filmiveeb.ee/index.php?leht=filmid&tegevus=loe&id=1264

Ise annaks filmile 10/10, kuna see on lihtsalt suurepärane. Mis teie arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi ammu, aastaid tagasi, sai telekast vaadatud ja siis tundus kohutavalt põnev, sest sel ajal olin enda jaoks just avastanud UFOde ja tulnukatega seonduva temaatika. Nüüd see teema tuletaski meelde, et peaks leidma võimaluse see film uuesti üle vaadata. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 05, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui omal ajal esimest korda nägin, olin sillas - vägev. See on siiamaani üks väheseid filme,mille puhul ei ole oma arvamust teosest redigeerinud. Eriti meeldib mulle kuidas filmis käsitletakse tulnukaid. Pidevalt on tunda , et nad kusagil on olemas , aga täpsemaid vihjeid tuleb tükk aega oodata. Paremgi kui hilisem kontakt ise on minu meelest filmi algus põldude kohal kihutavate tulekeradega. Tõsi, tänapäevaste hittidega võrreldes võib film natuke venitatud tunduda, seda eriti teistkordsel vaatamisel.

P.S. "E.T." on mul siiani vaatamata, mingi tõrge on sees.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Nüüd see teema tuletaski meelde, et peaks leidma võimaluse see film uuesti üle vaadata. Smile


Sama siin. Olen paarkorda silmanurgast jälginud, kui televisiooni vahendusel on näidatud. Hetkel tundub küll, et peale helide ei mäleta midagi.

"E.T.-s" on minu nimega tegelane. Alles hiljuti kuulsin, et üks mu sõpradest naerab iga kord selletõttu südamest kui õelastega vaatab.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Hetkel tundub küll, et peale helide ei mäleta midagi.


Nõus. Helid (või nende puudumine )tegid filmi. Helikeel oli parajalt lakooniline ja täpne.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mihkel
Kadett


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Need helid olid küll sellised super hea teostusega ja spundtrack oli kah vapustav. Tänud Jonh Williamsile Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group