Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 10x06 "200"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
63%
 63%  [ 12 ]
9
21%
 21%  [ 4 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
5%
 5%  [ 1 ]
6
5%
 5%  [ 1 ]
5
5%
 5%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 19

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 6:21 pm    Teema: SG1 - 10x06 "200" Vasta viitega

Martin Lloyd otsib SG1 abi, kui tema ebaõnnestunud telesarjast tahetakse teha filmi.

Sisu:
Väga naljakas episood, kohe näha, et selle tegemist nautisid kõik tegelased ka ekraani taga:D. Päris naljakas oli näha, et Ben mängis korra Scorpiust ja Michael John-i, Amanda oli nii hästi tehtud Chiana nägu, et poleks aru saanudki kellega tegu, kui poleks teadnud Very Happy. Claudia mängis ikka Aeryn'i Razz
Thor Rygelina oli ka päris naljakas ja Chris Ka D'rgona
Farscape tekitas Farscape isu Very Happy
"SG1 as Team America" oli ka päris naljakas, eriti lõpp.
Igatahes andis see episood teada, et Martin Lloydist kuuleme vast veel, sest tema sari on ju eetris veel 10 aastat...
Furlingud... nägime Furlingud ära, aga nagu õeldi, ei saa seda vist päris nii võtta, et furlinguid näidatigi.
Päris hea nali oleks, kui 30185 ongi tõsi :d

Tehniline: annan siia ka maksimumi, sest eriefekte leidus ja need olid väga head, tehnilise poole peale võib ka "Team America" panna, sest näitlejaid seal pole olnud.

Näitlemine: Maksimum taas, näiteljad nautisid vist igat kaamera ees oldud hetke ja ülemängimist vms pole täheldanud.



Tehniline: 3
Sisu: 4
Näitlemine: 3
Kokku: 10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlad 10 punkti.

Mulle meeldivad sellised humoorikad vahepalad (on kõikide ulmesarjade juures meeldinud). Episoodi parimaks osaks pean Farscape lõiku. FLT, Ben näitles Starki osa, mitte Scorpiust. Smile Nõus, et Amanda oli Chianana väga mõjus. Eks Benil ja Claudial oli tore oma vana sarja parodeerida. Smile
Nõus ka sellege, et Farscape tekitas Farscape isu.

Teiseks pärliks oli Teal'c PI. Indeed. Kui aus olla, siis vaataks isegi sellist sarja kui kuskil tulema peaks. Smile

Zombie action oli ka väga hea. Ja muidugi paljud one-linerid ("It allegedly performed well on DVD" Laughing) Ning Star Trek.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/


Viimati muutis seda Sigma (Püh Aug 20, 2006 11:07 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
FLT, Ben näitles Starki osa, mitte Scorpiust. Smile


Õige jah, Scorpiuse osa pidi vist alguses mängima vms, aga jah, Stark ta oli Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 10:32 am    Teema: Vasta viitega

10/10 minu poolt.
Üks naljakamaid osi Stargate-i ajaloos. See osa näitas tegelikult seda, kuidas ei tohi scifi sarja teha. Zombied olid meelega naljakalt tehtud, kogu see"meil on 30 sekundit aega" jne. Paroodiad olid samuti head. Kahjuks ei saanud ma Farscape-i koha peal eriti naerda sest ma pole kunagi ühtegi osa näinud (kuigi väga tahaks). Nõustunud ka sellega, et Teal'c PI vaataksin ise kah, kui olemas oleks. See idee meenutas natke seda osa, kus Teal'c linnas elas ja naabruskonda aitas. Väga meeldis ka Jacki tagasitulek ja kujutlus tema ning Carteri pulmast. Kahju et tegemist oli jälle mingi nõmeda kujutlusega. Kõige rohkem ajas naerma võlur OZ. Nad nägid naeruväärsed välja Razz .


P.S. Järgmine nädal on SG-1es Morena Baccarin. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, ma ei tea, võibolla olen huumorivaene inimene, aga selline asi mulle eriti peale ei lähe. Ausalt öeldes on kogu Stargate'i sari sügava koomilise alatooniga ning ma ei leia, et selline episood vajalik on. Mulle pila tavaliselt ei meeldi ning seda episoodiks ma pilaks pean.

Antud episoodis oli minu jaoks ainult kaks tõeliselt positiivset faktorit ja need oli O'Neilli näitamine ning tavapärasest elavam näitlejatöö. Näitlejad andsid endast seekord tõesti maksimumi ja nagu FLT mainis, nautisid oma tööd.

Minu jaoks oli episood igav, kuid et mitte kaasfoorumlasi väga marru ajada ja tunnistades, et osa oli originaalne, annan hindeks ikkagi 7/10. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

See episood on väljaspool tavapärast hindamissüsteemi. 10 punkti ilma igasuguse kahtluseta. Terve episood oli lihtsalt suurepärane. Sõnad on ausalt öeldes liigsed, seda peab ise nägema. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kui seda episoodi nüüd kainelt ja tõsimeeli hindama peaks, siis vaevalt ma sellele väga palju punkte paneks. Aga tegu ei ole sellise osaga. Selle nautimiseks tuleb kogu Stargate'i põhilugu, kogu loogika, kehtivad reeglid ja jätkuvus (continuity) ära unustada ning vaadata seda kui täiesti eraldiseisvat humoorikat vahepala. Ja nalja sai, nii et 10 punkti lajatan ma kindlalt ära. Eriti meeldis Star Treki ja Team America osa, Farscape'i kohapealt ei oska kahjuks kommenteerida. Wizard of Oz ja Furlingud olid küll minu maitse jaoks natuke üle pingutatud, aga selles kohas pigistan hindamise jaoks silma kinni Wink
Ja lõpp oli super (tahaks tsenseerimata varianti ka näha Twisted Evil ).
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

10/10
See osa oli ikka täiega koom... Very Happy Naerda sai ikka kõvasti ja eriti meeldisid mulle need Furlingud... Shocked Ei ssanud aru, kas nad olid pandad või kaisukarud... Laughing Ja muidugi heatahtlik pilamine kõikvõimalike ulmekate üle oli kah hea...nii et 10 punni minu poolt ja kahju, et ei saa rohkem anda...
P.S. Lõpp meenutas rohkem morsekoodi, kui kõnet... Twisted Evil
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kui uue SG vaataja (hakkasin alles käesolevast hooajast jälgima) jaoks näitas käesolev osa ka näitlejate tugevust. Sarjal on tugev cast.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Hahaha! See on üks koomilisemaid episoode "Window of Opportunity" kõrval. Eriti hea oli see parodeerimine, Furlingud nagu Ewokid, Farscape, Star Trek jne.

Näitlejatöö on lihtsalt võimas ja kõik muu ka, imeline episood mida kavatsen tulevikus ikka ja jälle vaadata.

10/10. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 24, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Eneseiroonia meeldib mulle alati, võimaluse korral kasutan ka ise seda.Väikesed misanstseenid olid lahedad vaadata, nii mõndagi näitlejat sai näha uue nurga alt. Tundub,et Browderit annab ükskõik kelleks grimeerida. Näitleja jaoks väga tänuväärt omadus.
Ja lõpuks nägime juppi Jacki ja Carteri ( nii nad üksteise poole pöördusid ) laulatusest.
20/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

hehe...minu arust on sg-1'es olnud palju naljakamaid episoode aga jah...tegelt oli päris hea...eriti star trek ja star wars... (Y)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group