Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 Katkestatud
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 7:13 am    Teema: SG1 Katkestatud Vasta viitega

Tähevärav SG1l ei tule uut hooaega, teatas Scifi Kanal.
Pikem artikkel, inglise keelne loomulikult http://www.gateworld.net/news/2006/08/istargate_sg-1i_cancelled_iatlan.shtml

Eks näis mis saab, kas Atlantis üksinda peab vastu...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 10:18 am    Teema: Vasta viitega

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

*läheb nööri järele*
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Esmapigul arvasin, et tegu on ming naljaga, sest sari on tõesti juba meeletult kaua kestnud, kuid lõpuks jõudis kohale. Very Happy

Kui nüüd järele mõelda, siis ma ei leia, et antud sarja lõpetamine on halb idee. Sellest hoolimata, et sari on geniaalne ning korjanud läbi ajaloo palju vaatajaid, on viimastel hooaegadel selgelt näha, et ideid hakkab väheks jääma. Endist taset lihtsalt ei suudeta üleval hoida ning selle eest kõnelevad ka langevad vaatajanumbrid.

Stargate oma endisel kujul ei suuda enam minu arust ennast õigustada, kuid olen samuti arvamusel, et äkki suudab Stargate Atlantis iseseisvalt millekski paremaks areneda. Oleme juba ammu näinud, et kui kaks sarja samade tegijatega jooksevad paralleelselt (n. Star Trek TNG ja DS9), siis ühe tase paratamatult teatud hetkel kannatab.

Seega jah, olen seda momenti isegi natuke oodanud, sest olen kartnud sarja suurt allakäiku, mis jääb nüüd tulemata. Auga on alati parem lahkuda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

No minuarust ei ole siin küll miskit taga nutta, ideed hakkasid juba kergelt korduma ja 10. hooaeg ei ole küll minu ootusi täitnud, vaatan seda rohkem selle pärast, et midagi muud pole teha. Atlantis seevastu pakub rohkem pinget.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

*läheb nööri järele*


Too mulle ka üks.



See uudis tuli nüüd küll kuidagi ootamatult, tavaliselt nii vara selliseid asju ei otsustata. Tegelikult olulisem küsimus on see, et kas tegijatel on aega veel sobilik lõpuosa kirjutada või on juba kõik kümnenda hooaja episoodid filmitud?

Muuseas, õnneks ei ole siiski kindel, et SG-1 ekraanidelt lõplikult kaob. Robert C. Cooper, kes on SG-1'e peaprodutsent, väidab siin, et SG1 võib leida omale mõne teise väljundi.

Võimalik, et SG1'e tootmise võtab üle mõni teine telekanal, aga minu arvates on see võimalus äärmiselt väike, sest see lahutaks SGA ja SG1'e omavahel. Pigem on võimalik kas miniseeria või juba mitu korda plaanitud filmi tegemine. Aga üldiselt ei tasu unustada ka seda, et SG-1'e lõpp on ennegi surmkindel olnud, tuletaks meelde 6. hooaega, mis pidi kindlasti viimaseks jääma, kuid ometi uuendati viimasel hetkel sarja seitsmendakski hooajaks.

Muuseas, vahepeal ju levisid kuulujutud kolmandast Stargate'i sarjast - ehk on võimalik, et SG-1'e lõpetamisega üritatakse sellele teed sillutada. Et siis lastakse Atlantisel ühe aasta üksi olla ja sellest omakorda spin-off luua või siis pannakse uuele sarjale alus selle veel mitte teada oleva SG-1'e projekti abil.


Mina ei ole kindlasti nõus väitega, et SG-1 oleks väsinud või igavaks muutunud. Kõige suurem loominguline auk oli vast 8. hooaeg, kuid üheksas ja kümnes hooaeg on olnud tänu värkse vere lisandumisele väga head. Ben Browderi, Beau Bridgesi ja Claudia Blacki liitumine mõjus väga värskendavalt, tegelaste suhted on muutunud kuidagi dünaamilisemaks ja sarja üldine atmosfäär veidi tõsisemaks, kuigi samas on ka huumor paremaks muutunud. Mina arvan, et SG-1 võiks vabalt veel ~3 hooaega jätkata, et Ori tegevusliinile ja teistele lahtistele otsadele sobilik lõpp anda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu mõtlesin, et korra ju taheti sarja nimi ära muuta. VB on see mingi nõks, et näitavad, et lõpetavad sarja ära ja tulevad välja uue sarjaga (Stargate Command) ning seal on samad näitlejad, nimi ainult teine ja SG1 ei ole keskmes enam... aga see on ainult möte...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Praegu mõtlesin, et korra ju taheti sarja nimi ära muuta. VB on see mingi nõks, et näitavad, et lõpetavad sarja ära ja tulevad välja uue sarjaga (Stargate Command) ning seal on samad näitlejad, nimi ainult teine ja SG1 ei ole keskmes enam... aga see on ainult möte...


Huvitav spekulatsioon ning mulle selline asjade käik isegi meeldiks. Vähemalt mõned näitlejad võiksid küll alles jääda. Ma saan aru, kui Christopher Judge ja Amanda Tapping tahavad lahkuda, sest nad on ju juba 10 aastat sellega seotud olnud, aga Mitchell, Landry ja Vala võiksid küll jääda näiteks uude sarja. Väga meeldiks ka, kui Jonas Quinn, kes kuuendal hooajal asendas Jacksonit, tagasi toodaks.

Ja btw FLT, väga ilus avatar on sul. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Gateworldi leheküljel on 3 artiklit seoses SG-1 katkestamisega. Viimases artiklis ütleb üks sarja produtsentidest (Robert C. Cooper), et SG-1 elab mingit moodi peale 10. hooaja lõppu edasi (sarja 10. hooaeg kestab lõpuni ehk siis 14 osa saame veel).
Variandid, mis juhtub SG-1ega peale 10.hooaja lõppu:
1) SG-1 leiab endale uue kanali ja me saame 11. hooaja (põidlad pihku)
2) Tehakse SG-1 täispikk film (mini-series). Samamoodi tehti Farscapiga ja Fireflyga
3) See hooaeg jääb viimaseks ja peale seda ei tule midagi. Ühesõnaga me ei saa mingit lõpplahendust. Plaanid olid juba terve hooaja jaoks valmis nii, et hooaja lõppu ei saa enam kohandada. Väga loodan, et asi nii ei lõpe. Ma tahan sarjale korralikku lõppu. Mitte umbes nii, et mingi väga pinev koht, kõik on ohus jne. ja siis kõik. Läbi.


PS FLT-l on tõesti lahe Avatar. Kui ma ei eksi siis on see Stargate Worldsi üks concept art piltidest.

PS2 SciFi kanal võib põrgu kerida. Ma tõega loodan, et SG-1 elab edasi. Pealegi, MGM teab, et SG-1 toob neile meeletul hulgal raha sisse. MGM ei otsustanud sarja tegemise lõpetada. SciFi kanal otsustas sarja näitamise lõpetada.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 22, 2006 6:56 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Nööri järgi just ei jookse , aga kahju oleks küll. Õnneks olen ma paljudest õnnelikumas seisus. Olen seni näinud sarja ainult telekast (MTV3 ja TV3) , ehk viimases nähtud osas muutus Daniel selleks...eee.. energiaolendiks. Nüüd avanes võimalus sarja edasi vaadata, aga kuna polnud SG1 ammu näinud ,alustasin otsast peale. Hetkel lõpetan 4.-t hooaega, seega on mul üle poole sarjast alles ees ja Atlantiseni pole veel jõudnudki. Haa!

Loodame , et Atlantis üksi ellu jääb!
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti alustan ka SG1 algusest peale vaatamist... Kindlasti on episoode, mida eriti ei mäleta jne, terve 5-6 hooaeg on suht tühi maa...

Btw avatari vahetasin ära, sest see eelmine oli küll meeldejääv, aga mõni võib valesti aru saada (ikkagi Laillahaillallah ju). Praegune on jah Stargate Worlds concept art pilt.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaanuse
Kadett


Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Väga kurb. Kuid eks iga hea asi peab kord lõpule jõudma... Olgugi, et teema on selline, millel lõppu ei saa olla, kui just fantaasia otsa ei saa.
200. osa oli küll vägagi hea, pole mingit märki, et sari oleks väsinud vms. Võibolla on vaataja väsinud? 10 aastat ikka väga kõrge iga ühele seriaalile.

Olen lugenud, et sarja näitamise poliitika ka veidi veider olla. Või on siis MGM isu teha järjefilme nii suur?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Ma lugesin, et Stargate filmi ametlik järg võib välja tulla. St selle 94 aasta filmile võib tulla otsene järg ning ignoreeritakse seriaali universumit.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ahh, seda mula, et tehakse järjefilm 94 aasta filmile ajab ainult originaalse filmi tegija Dean Devlin. MGM ütles talle juba enam-vähem ära. Ja MGM ei taha sarja ära lõpetada. Nad proovivad uue kanali SG-1ele leida. SciFi kanal ei taha lihtsalt enam näidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

jaanuse kirjutas:
200. osa oli küll vägagi hea, pole mingit märki, et sari oleks väsinud vms. Võibolla on vaataja väsinud? 10 aastat ikka väga kõrge iga ühele seriaalile.


Võib-olla tõesti. Nii pikale sarjale ei tohiks saatuslikuks saada mitte kvaliteet, vaid vaatajad. Algsed fännid väsivad lõpuks ära, foorumitest võib pidevalt lugeda, kuidas paljud igatsevad esimeste hooaegade episoode, mis keskendusid lihtsalt uute planeetide uurimisele. Uusi fänne on aga keeruline ligi tõmmata, kui juba kümne hooaja paksune põhi all on. Selline kogus materjali mõjub lihtsalt hirmutavalt, inimesed tunnevad, et ei suuda end sellest läbi närida. Ja poole pealt vaatama asuda on ka keeruline. Sama probleem on minu arvates ka Star Treki languse üheks peamiseks põhjustajaks.


AlienX kirjutas:
Ma lugesin, et Stargate filmi ametlik järg võib välja tulla. St selle 94 aasta filmile võib tulla otsene järg ning ignoreeritakse seriaali universumit.


Olen ka seda juttu kuulnud, aga no offence, see oleks ikka eriti loll tegu. Laiema tuntuse on SG1 kogunud just sarjaga ning teha film, ignoreerides sarjas juhtunut, oleks vaatajate petmine. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaanuse
Kadett


Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 7:19 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nii pikale sarjale ei tohiks saatuslikuks saada mitte kvaliteet, vaid vaatajad


Aga mis hoiab vaatajaid kinni siis tavaseepides? "Malbed ja nilbed" jooksevad mitme(kumne?)tuhandendat osa ning keegi ei näi sellest väsivat... Nojah, tegemiskulud on küll teist masti, ja ega seal vist ei juhtu ka midagi vapustavat.

Tsiteerin::
SciFi kanal ei taha lihtsalt enam näidata.


SG-1 on ju ikkagi ulmekas, mida siis veel 1 ulmekanal näitama peaks??? Või soovivad nad äkki profiili muuta?

Tsiteerin::
Algsed fännid väsivad lõpuks ära, foorumitest võib pidevalt lugeda, kuidas paljud igatsevad esimeste hooaegade episoode, mis keskendusid lihtsalt uute planeetide uurimisele.

Sedasi läheks vist varsti igavaks. "Tulime, Nägime, Võitsime" malli iga kord uuesti... väikeste variatsioonidega. Selliste avastustega on sarja maailmale põhi alla tehtud. Ori'd on huvitav teemaarendus, tahaks väga näha, kuhu sellega välja jõutakse. See sari on mind aina enam huvitama hakanud, on järjepidevus... Algusaastate osi vaadates pole erilist häda, kui mõni osa vahele on jäänud või järjekord pisut sassis. Viimaste aastakäikudega nii ei saa. Näitlejad on edasi arenenud... ja sellega paremaks saanud. Vaataja peab samuti edasi arenema, ei tohiks algusesse kinni jääda.

Palun vabandust, kui offtopic''uks läks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Telefilmide tulek on tõenäoline. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Telefilmide tulek on tõenäoline. Cool


Vähemalt 1 positiivne uudis Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

@jaanuse
Minul ei ole SG-1'e suhtes mingeid erilisi etteheiteid, et kui sul vastupidine mulje jäi. Very Happy Aga paraku laiem publik (ja olgem ausad, sarja tootmine otsustatakse siiski vaid USA publiku suhtumise järgi) ei koosne meiesugustest fännidest. Seda näitab ka fakt, et SG-1'e vaadatavus on langenud võrreldes varasemate aegadega.

Kõiksugused seebiseriaalid püsivad seetõttu kauem, et esiteks on nende tootmine palju odavam ja teiseks on neil palju rohkem vaatajaid. Tuletame meelde, et Sci-Fi Channel on siiski kaabelkanal, millel on juba loomupäraselt väiksem leviala ja sellest tulenevalt väiksem vaatajaskond ja väiksemad rahalised võimalused. Kolmanda ja mitte vähetähtsa aspektina tuleb välja tuua ka see, et SG1 on siiski genre show, mis lihtsalt ei suudagi kõiki vaatajagruppe tõmmata.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 3:37 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise toob väga head pointid välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaanuse
Kadett


Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 6:26 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
@jaanuse...

Nõus kõige öelduga...

Meie siin ei tohiks üldse viimastest SG-1 osadest rääkida, sest kõikide autorikaitse seaduste ning kohalike TV kanalite käitumise järgi otsustades ei ole meie eluajal Eestis neid võimalik näha... Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group