Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 Katkestatud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 7:10 am    Teema: Vasta viitega

jaanuse kirjutas:
Tsiteerin::
@jaanuse...

Nõus kõige öelduga...

Meie siin ei tohiks üldse viimastest SG-1 osadest rääkida, sest kõikide autorikaitse seaduste ning kohalike TV kanalite käitumise järgi otsustades ei ole meie eluajal Eestis neid võimalik näha... Twisted Evil

MIna vaatan taevakanalilt, mille kogemata kinni püüdsin, mina ei tea muust midagi Rolling Eyes
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

yeah right FLT Razz
Sellist taevakanlit pole olemas, mis siia leviks ja näitab iga nädal uusi osi nagu USAs. Smile Või kas jälle räägin sellest millest me ei räägi? Vabandust a see pada ajamine hakkab ikka tõesti üle viskama. Ja kui asi on selles et kardetakse et foorumil tuleb mingi jama sellest siis plllliiiizzzzz. See on Eesti foorum. Kes selle ikka kinni paneb?



P.S. Ainuke legaalne võimalus oleks muidugi DVD osta. Näiteks Inglismaalt ja Ameerikast on jube lihtne tellida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
yeah right FLT Razz
Sellist taevakanlit pole olemas, mis siia leviks ja näitab iga nädal uusi osi nagu USAs. Smile Või kas jälle räägin sellest millest me ei räägi? Vabandust a see pada ajamine hakkab ikka tõesti üle viskama. Ja kui asi on selles et kardetakse et foorumil tuleb mingi jama sellest siis plllliiiizzzzz. See on Eesti foorum. Kes selle ikka kinni paneb?



P.S. Ainuke legaalne võimalus oleks muidugi DVD osta. Näiteks Inglismaalt ja Ameerikast on jube lihtne tellida.

Well, sina ju peaksid küll teadma mis teema sellega on Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ma tean Very Happy Embarassed Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 9:43 am    Teema: Vasta viitega

http://www.gateworld.net/news/2006/08/mgm_considers_isg-1is_future.shtml

11ndat hooaega ei tule, SciFi kanal ei luba seda...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Paganama reetur, ilma Stargate'ta oleks Sci-fi kanal hetkel merepõhjas ulpinud. Evil or Very Mad
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ebameeldiv uudis, aga seda oli oodata. Loomulikult ei taha Sci-Fi Channel, et nende käes olnud tulutoov sari kellelegi teisele võiks raha sisse tooma hakata.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaanuse
Kadett


Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 6:28 am    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt palun vabandust... et herilasepesasse torkasin. Pirada ei tohiks küll... kuid ega muul moel ei saa. Mis puutub sulgemisse, siis meie enda autorikaitseürituse vägitegusid subclubi juures meenutades... pole iialgi kindel.


Tsiteerin::
http://www.gateworld.net/news/2006/08/mgm_considers_isg-1is_future.shtml


Eks siit paistab välja väga hästi tegelik põhjus, miks sari katki jäi - kõik osapooled on läinud ahneks (ka MGM) ning vaatajast ei hooli keegi. Ning kui pappi ei tule, siis enam ei tee ning vaatajal pole erilist valikut - tahad ulmekaid, siis vaata, mis sulle ette söödetakse. Ma ei ole sugugi kindel, et ma seda sarja mingi muu nimetuse all edasi vaataks - ma olen nende tegelastega harjunud ning igasugu muid fantaasiaid sel teemal... ei tahagi näha. Võibolla sellepärast pole ma ka võtnud vaevaks SGAtlantist vaadata.

Tsiteerin::
Paganama reetur, ilma Stargate'ta oleks Sci-fi kanal hetkel merepõhjas ulpinud.


Reeturlus muidugi, kuid kui see ballast koormavaks muutus... tuleb maha visata, muidu oled põhjas tagasi. Kui Sci-fi oleks mittetulundusüritus, siis võibolla jätkuks see seriaal veel kaua... Paraku, jutt on rahast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vastavalt Ulmefoorumi kodukorra punktile 3 on Ulmefoorumis piraatlusest rääkimine keelatud.
http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=33

Ja ausalt öeldes ei olegi vaja seda kuidagi põhjendada. Seadus on seadus. Pealegi ei näe ma ka mingit vajadust piraatluse teemadel arutleda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Michael vist liitub Atlantise meeskonnaga, vähemalt reaalne oleks, terve SG1 vaevalt läheb Atlantisele...

Eks näis...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Michael vist liitub Atlantise meeskonnaga, vähemalt reaalne oleks, terve SG1 vaevalt läheb Atlantisele...

Eks näis...


Kust seda infot kuulsid?
Teoreetiliselt võiks mõni näitlejatest Atlantisega liituda ja Michael Shanks oleks teoreetiliselt kõige loogilisem valik.
Teal'cil poleks sinna asja, temal on jaffade asju ajada.
Carter ka vaevalt, sest McKay juba on seal.
Mitchelli tahaks küll näha, aga kaks kukke nagu Mitchell ja Sheppard ajaksid testosteroonitaseme ilmselt liiga kõrgeks. Very Happy
Valal pole vist jälle mingit ekspertiisi, miks teda sinna vaja oleks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Mingi uudis oli, et Scifi vb kaalub Sg1 näitlejate üleviimist Atlantisele või isegi Atlantise meeskonna väljavahetamist, aga see oli ka rohkem "kõlakas"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Lõppude lõpuks oleneb see ka näitlejatest, kas nad soovivad edasi jätkata või ei. Algselt oli ju Stargate kahehooajaliseks kirjutatud.
Ja üldse... Just enne Stargate oli RDA-ga film Firehouse, see oli mõeldud ka sarjana, kuid õnneks sai RDA pakkumise Michael Greenburgilt või Martin Woodilt).. edasist me juba teame: 10 hooaega maailma parimat sci-fi sarja. Wink

RDA on niikuinii pensionil, Amanda kohta saab oktoobris täpsemalt teada, teised mind niivõrd ei huvitagi.
Kahju on küll kui otsa saab.. Crying or Very sad
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.tv.com/tracking/viewer.html?tid=97315&ref_id=185&ref_type=101&tag=headlines;title;1
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
http://www.tv.com/tracking/viewer.html?tid=97315&ref_id=185&ref_type=101&tag=headlines;title;1


Ehh, eelneval lehel oli see uudis juba välja toodud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Eelmine nädal tuli mulle kiri kus kutsuti üles mitte tõmbama SG1 ja Atlantise osi vaid vaatama neid "live"... Tundub, et nii ongi, et enamus vaatab live ja reliise pole Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada sel nädalal sarju ei näidatagi, vist 8. septembril pidid järgmised osad tulema.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minu teada sel nädalal sarju ei näidatagi, vist 8. septembril pidid järgmised osad tulema.


Hmm, ma vist töötuhinas selle üldse ära unustanud Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Eelmine nädal tuli mulle kiri kus kutsuti üles mitte tõmbama SG1 ja Atlantise osi vaid vaatama neid "live"... Tundub, et nii ongi, et enamus vaatab live ja reliise pole Very Happy


Ma teekski seda, aga puudub Sci-fi kanal.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
FLT kirjutas:
Eelmine nädal tuli mulle kiri kus kutsuti üles mitte tõmbama SG1 ja Atlantise osi vaid vaatama neid "live"... Tundub, et nii ongi, et enamus vaatab live ja reliise pole Very Happy


Ma teekski seda, aga puudub Sci-fi kanal.


Vb hooaja teistpoolt ma näen live, juhul kui teine poole esilinastub Suurbritannias
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group