Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 3x07 "Common Ground"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
33%
 33%  [ 4 ]
9
50%
 50%  [ 6 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
8%
 8%  [ 1 ]
6
8%
 8%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 10:05 am    Teema: SGA - 3x07 "Common Ground" Vasta viitega

Genii komandör võtab Sheppardi kinni ja viib ta vanglasse kus on ka üks Wraith.

Tehniline: 2 puntki. Mingeid suurepäraseid effekte polnud, lõpus see Jumperisse astumine oli küll kena...

Sisu: 4 punkti. Arvasin, et see wraith saab lõpus kuidagi surma, aga võta näpust... Kolya ikka põgenes, mis tähendab, et tulevikus kuuleme veel temast. Rodney ergutus sõduritele oli koomiline ja päris naljakas oli "We wasted 2,5 hours... and a mouse"

Näitlemine: 3 punkti, midagi ülemängimislaadset ei olnud, Sheppard piinles, Rodney pabistas jne Razz

9 punkti kokku


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi lugu ei olnud iseenesest väga originaalne ja midagi täiesti üllatuslikku ma episoodi juures ei näinud, meeldis see mulle oluliselt rohkem kui paar eelnevat SG episoodi ja põnevusest küll puudust ei tulnud. Hea näitlejatöö ja huvitav sisupööre oleksid sellele episoodile parimad märgusõnad, hindeks samuti kõrge 9/10.

Põhjus, miks episoodi nii kõrgelt hindan, peitub eelkõige uue omaduse väljatoomises wraith'ide kohta. Wraith'id suudavad ka elu tagasi anda ning kuigi eeldasin sellist sündmuste käiku juba peale seda kui wraith Sheppardist viimati toitus, oli selline sündumste käik võrdlemisi ootamatu. Ise oletasin, et Sheppard taastub Becketti abiga.

Ka Geniide taaskordne nägemine oli tervitatav, sest tegu on ikkagi ühe olulisima jõuga Pegasuse galaktikas. Koylat mängiv näitleja mulle väga meeldib ning loodan, et ka teda saame tulevikus veel näha.

Ühesõnaga tugev episood oli, ka kulunud ideedega on võimalik midagi kaasahaaravat teha. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Laup Aug 26, 2006 10:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ise oletasin, et Sheppard taastub Becketti abiga.


Lisaks sellele arvasin veel, et wraith ainult teeskleb toitumist pärast jutuajamist Sheppardiga...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 2:05 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Koylat mängiv näitleja mulle väga meeldib ning loodan, et ka teda saame tulevikus veel näha.

Tundub, et Kolyaga (Robert Davi) kohtume episoodis nimega "Irresponsible"
Enda poolt hindeks üheksa, värskendav oli näha wraithide nö head külge!
Huvitav, kas sellesse elu tagasiandmisse ka pikemalt süvenetakse...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt päris tugev osa, sellise klassikalise bonding with the enemy episoodi kohta täiesti hea üritus, kus ei laskutud ekstreemsustesse (vaenlased saavad suurteks sõpradeks) ega samas jäänud ka täiesti tähenduseta.

Tehniline:
Korralik töö, kuid muidugi mitte võrreldav tippklassiga. Välja arvatud üks seik, mis mulle teravalt silma hakkas - ühel tüübil oli saksa lipp käisel tagurpidi: Evil or Very Mad

1/3

Sisu:
Episoodi esimestel sekunditel mõtlesin pettunult, et juba jälle mingi tulevahetus, kus keegi tiimist või siis terve tiim vangi langeb. Aga Kolyat nähes osa pettumusest kadus, pealegi oli see "harpuun", millega Sheppard kätte saadi, päris vahva leiutis. Cool
Wraithi sissetoomise nägin kahjuks kohe läbi, kui vana oma kähiseva häälega sealt pimedast nurgast rääkima hakkas. Aga sellepärast ma ei nurise. Väga hea oli, et tutvustati ka wraithide vaatenurka, sest tihtipeale jääb neist mulje kui arututest tapamasinatest, kuigi tegelikult tahavad nad vaid elus püsida. Samas ma ei ole kindel, kas sarja üldise arengu seisukohalt see oli väga tark tegu, sest näiteks Star Trekis olid borgid hirmsad niikaua, kuni inimesed polnud neid lähemalt tundma õppinud. Voyageri borgid olid hoopis nõrgemad tegelased kui TNG's. Razz
Suurim ebameeldivus seoses selle osaga oli Sheppardi roll antud loos. Tema heroiseerimisega on juba kaugelt üle piiri mindud, eriti ajas närvi see, kui wraith ütles, et Sheppard on kõige tugevam inimene, keda ta kohanud on.
Sheppardi taastumine oli loomulikult etteaimatav, aga selle täpset toimumisviisi ma päriselt ära arvata ei suutnud, kuigi ka lahenduse toonud viis käis mul peast läbi. Õnneks aeti asi enne piisavalt põnevaks, sest wraith tühjendas ta elujõust peaaegu täielikult.
Veel üks asi, mis segas, oli see, et Kolya mehed abi ei kutsunud, kui Sheppard ja wraith neile kallale tungisid ega sellest ka ei teatanud.
2/4

Näitlemine:
Hea esitus kõigilt, wraithi mänginud näitleja mõjus oma osas veenvalt; ka Tyr oli tagasi oma tavapärase mina juures, näidates agressiivsust. McKay muidugi oli episoodi koomiliseks täheks: meelde jäid kohad, kus ta Weiri pidevalt ümber sõnastas, et Kolya neid petta ei saaks ja täiesti imestusega vaatasin muidugi tema sõnavõttu sõdurite ees enne missioonile minekut. Kohe ei taibanudki, et see võiks McKay olla. Very Happy
Kolyast oli küll nagu sära kadunud, aga selle eest punkte maha võtma ei hakka ja loodan samuti teda edaspidigi näha.
3/3

Kokku: 6
Jah, võib-olla oleks isegi rohkem väärt, aga Sheppard ja mõned ebaloogilisused ei anna siiski paremat tulemust.
EDIT: Aga 6 punkti on ju ikkagi üle keskmise tulemus, nii et pole kurta midagi. Laughing
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Jätan hindamata, kuid väga tugev osa. Eriti meeldis Wraithi näitamine heast küljest ja eriti just see Wraith, veidike imelik olen kuid see Wraith meeldib mulle väga. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9. Ka mina võtsin punkti maha Sheppardist Supermani tegemise pärast. Muidu ei saanud nuriseda millegi üle, tipp-topp osa.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group