Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Harry Potter
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmekirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline Harry Potteri raamat pakkus sulle kõige enam huvi?
"Harry Potter ja tarkade kivi"
5%
 5%  [ 2 ]
"Harry Potter ja saladuste kamber"
0%
 0%  [ 0 ]
"Harry Potter ja Azkabani vang"
30%
 30%  [ 12 ]
"Harry Potter ja tulepeeker"
23%
 23%  [ 9 ]
"Harry Potter ja fööniksi ordu"
41%
 41%  [ 16 ]
Kokku Hääli : 39

Autor Teade
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Apr 28, 2006 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

shake kirjutas:
Wendelh kirjutas:
HP-d peaks lugema juba sellepärast, et oma silmaringi laiendada. Nii lapsed kui täiskasvanud.

Sellest ma nüüd küll aru ei saanud? Mismoodi HP raamatud silmaringi laiendavad? Jah, arendavad ehk fantaasiat, pakuvad emotsionaalset pinget, aga silmaring?
Väga palju on seal tegemist inimeste vaheliste suhetega nt. Harry-Tüdrukud, Dumbledore-Voldemort (osa 6) Ron-Harry tülid jne. See tuleb kindlasti ennem kasuks, kui kahjuks.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 2:39 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Harry Potter and the Deathly Hallows will be published on Saturday 21st July 2007

www.jkrowling.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Midagi naisfoorumlastele :)

Harry Potteri alastiroll on fännitarid hulluks ajanud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaanuse
Kadett


Liitunud: 17 Aug 2006
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Nelj Märts 15, 2007 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Parim seeria raamat siiamaale on kuues, "Segavereline Prints". Seitsmes ilmselt veelgi parem - osast osasse on aina mõnusamalt kirjeldatud pubekate omavahelist nägelemist ning Snape on igas raamatus tasemel. Kui lemmikkangelastest rääkida, siis... on selleks Snape. Mõnusalt irooniline... Kui siiamaale olen kannatanud, kuniks tõlge väljas on, siis seitsmes raamat läheb loosi inglisekeelsena.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Sedapsi siis :)
_________________
Exact - Web Development, Design & Branding, Search Engine Optimization, Internet Marketing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

!!!

Lihtne ja aktuaalne asi, lihtne juba olemasolevasse plotti siduda, päris huvitav Razz
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi kui noorem oli siis väga meeldis, lugesin esimesi kolme raamatut 2+ korda läbi. Praegu vaatan sellele kui lasteraamatule, enam absoluutselt huvi ei paku. Esimesed raamatud olid minu arust ka huvitavamad. Mida tahapoole seda igavamaks läks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Thor kirjutas:
Kunagi kui noorem oli siis väga meeldis, lugesin esimesi kolme raamatut 2+ korda läbi. Praegu vaatan sellele kui lasteraamatule, enam absoluutselt huvi ei paku. Esimesed raamatud olid minu arust ka huvitavamad. Mida tahapoole seda igavamaks läks.


Filmide poole pealt mida enam taha poole seda enam muutub ¾anr romantika teemaks mis üldiselt bullshit. Aka mõte kaob suht ära.
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
Thor kirjutas:
Kunagi kui noorem oli siis väga meeldis, lugesin esimesi kolme raamatut 2+ korda läbi. Praegu vaatan sellele kui lasteraamatule, enam absoluutselt huvi ei paku. Esimesed raamatud olid minu arust ka huvitavamad. Mida tahapoole seda igavamaks läks.


Filmide poole pealt mida enam taha poole seda enam muutub ¾anr romantika teemaks mis üldiselt bullshit. Aka mõte kaob suht ära.


Täiesti nõus. See müstiline 'Harry Potter'i fiiling mis alguses oli on ära asendatud mingi nõrga armastuslooga.
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Potter ongi lugu täiskasvanuks saamisest, millele nagu muuseas on juurde segatud eepiline hea ja kurja vaheline võitlus - nagu Rowling ise tihti öelnud on.

Seega suhtedraamade mängutulek oli igati ootuspärane areng, veidi kummaline oleks olnud, kui neid ei oleks üldsegi olnud.
Ja kuigi ma nõustun, et kuues film kannatas just selle pärast palju, siis raamatuseeria ise jäi - minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt Smile - täpselt sama nauditavaks.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Anomaly
Kadett


Liitunud: 9 Mai 2010
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2010 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olin kunagi Potteri suur fänn. Kõik 7 raamatut on olemas ja 2+ korda läbi loetud. Praegu enam nii hullult ei fänna, aga kui raamatu kätte võtan, siis ei saa seda ikka enne käest panna, kui on mitu peatükki loetud.

Kõige rohkem meeldib 3. osa. Sellest raamatust olen mõne koha võib-olla isegi 20 korda läbi lugenud. Kõige huvitavam on see dementorite teema. Smile
"Azkabani vangi" film ei meeldinud nii väga, sest seal olid mõned faktid muudetud.

"Surma vägised" oli ka päris hea. Ootan juba, millal film välja tuleb. Sellest osast tehakse kaks filmi. Võib-olla siis ei jäeta paljusid huvitavaid kohti filmist välja.
Aga võib-olla tehakse kaks osa ainult sellepärast, et fännidelt rohkem raha kätte saada. Confused Ikkagi viimane osa ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmekirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group