Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

RIP Ulmefoorum
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 03, 2009 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Mul on see asi, et võrreldes eelmise aastaga olen ma elukohta muutnud, nüüd pole uues kohas aega ega netti... Töö juures ei tohi kah niisama netis surfata, seega ongi ainus aeg, mil saan siin käia, vabad päevad.

Lootust on, et järgmine aasta asi paraneb ning saan uuesti aktiivseks liikmeks hakata, see aasta aga see arvatavasti ei juhtu...


Selle lühikese ajaga, mis on möödas eelmisest postitusest, on palju asju muutunud.
Nett on olemas nüüd, stabiilne kah. Töökoha vahetus oli just, enne olin firmas, mis läks pankrotti (andsin napilt enne lahkumisavalduse sisse tööandja poolse lepingu rikkumise tõttu) ja nüüd uus töö on tunduvalt keerulisem ja aeganõudvam. Nimelt olen õpetaja Very Happy
Paar nädalat olen juba kibelenud siia tagasi, aga mõtlesin, et ootan ikka SGU ära ja siis on mõnus tagasi tulla. Lisaks pole olnud sellist aega ka, et saaks rahulikult istuda ja lugeda ning mõtteid avaldada.
Eks ma üritan nüüd jälle saada aktiivseks liikmeks (olen seda vist 3x õelnud ja igakord on midagi vahele tulnud...)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Kolm Dets 30, 2009 1:00
Viimati külastasid Püh Juul 05, 2009 23:49


Ja poole aastaga on ikka kohutavalt vähe sõnumeid juurde tulnud. Tahaksin refleksist mõnele huvitavamale isegi vastuse postitada, aga siis näen kuupäeva ja arutlen, et kas on ikka mõtet...

Minu enda vabadus on see, et tegelikult pole ulme mulle kunagi väga sügavat huvi pakkunudki. Pean silmas sci-fid, mis siiski foorumi teemaks on. Olen rohkem fantasy vend. Teiseks on ülikooli tõttu aega vähemaks jäänud ja teatud leheküljed on igapäevasest klikist tasapisi ilma jäänud, hiljem sootuks vaateväljast kadunud.

Aga rahvas on siin tore, nii vähe, kui neid ka on, ja olen minevikus foorumile kaasa elanud, mistõttu tagasitulek on kergem. Nüüd kui see kavalalt saadetud uusaastameil foorumi järjekordselt mu tähelepanusse tõi, külastan seda ilmselt rohkem. Sest on ju, millest rääkida...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 12:39 am    Teema: Vasta viitega

Ma küll ei ütleks, et siin viimasel ajal fantasyle oluliselt vähem rõhku pandaks kui sci-file. Aga tore sind siin jälle näha, Olorin.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:

Ja poole aastaga on ikka kohutavalt vähe sõnumeid juurde tulnud. Tahaksin refleksist mõnele huvitavamale isegi vastuse postitada, aga siis näen kuupäeva ja arutlen, et kas on ikka mõtet...


Meil siin vist need kuupäevad väga ei loe, niiet postita terviseks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group