Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica TV3
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 9:00 am    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Kas keegi vaatab täna 02.20 Battlestar Galacticat? Mina küll olen piisavalt väsinud ja kustunud, et mitte vaadata.

Ei jõua tõesti nii kaua üleval olla ja sai juba mujalt esimene hooaeg muretsetud Twisted Evil
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 11:32 am    Teema: Vasta viitega

ma pole siiani veel ühtegi osa näinud. Aga missugused need cylonid välja näevad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Oleneb, neid on mitu erinevat
uus centurion

Vana centurion (A-rühma alguses on ka, Face näitab mõtlikult käega selle poole)

Inimkujulised:

Neid on veel, kokku 12 inimkujulist, aga teada on nendest pooled ainult (2 hooaja seisuga)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Peale käesolevat nädalat ma küll BSG kavas ei leia.

Ise ei leidnud ka pikka aega ja hakkasin juba heietama mõtteid sarja ja alafoorumi saatusest. Kava.ee ütleb: Laupäeval 04.03 01:45 Lahingulaev Galaktika: Patukahetsus. Kahe nädala pärast peaks olema, aga TV3 kodulehel pole sellest juttugi, nii et äkki on mõne fänni omalooming. Kava peaks vist nägema alates homsest, siis saab ka teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Sigma kirjutas:
Peale käesolevat nädalat ma küll BSG kavas ei leia.

Ise ei leidnud ka pikka aega ja hakkasin juba heietama mõtteid sarja ja alafoorumi saatusest. Kava.ee ütleb: Laupäeval 04.03 01:45 Lahingulaev Galaktika: Patukahetsus. Kahe nädala pärast peaks olema, aga TV3 kodulehel pole sellest juttugi, nii et äkki on mõne fänni omalooming. Kava peaks vist nägema alates homsest, siis saab ka teada.


Vabariigi aasta päev järgmine nädal, sellepärast ei olegi nagunii. Alafoorum jääb alles, kui nad tõesti ei näita edasi, siis võib vast teise hooaja üle ikka edasi juurelda (teemad iga episoodi kohta) ja esimese hooaja teemad kuni 13ndani välja ära teha... See aga jäägu praegu tegemata, sest me ju ei tea sarja saatust Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 8:13 am    Teema: Mõte... Vasta viitega

Küsimus: mida võiks sarja reitingust arvata juhuslikult siia foorumisse sattunud TV3 töötaja?

Kui vaadata esimese hooaja osade küsitlustulemusi, siis vastajate arv kõigub 14 (1X01) ja 3 (1X08; 1X09) vahel, keskmine seega 9. Ja seda 413 liitunud kasutajaga ulmefoorumis!

Kui võtta arvesse, et kasutajaid on juurde tulnud ja seega sarja näitamise hetkel võis liitunuid olla 390 ja võtta võtta aluseks keskmiselt 9 vaatajat, siis saame, et ulmehuviliste seas oli vaatajaid 2,5%. Väidetavalt on ulmehuvilised vaatajaskonnast üldse vähemuses, seega...
Mina programmijuhina hakkaks vist küll sarja näitamise otstarbekuses kahtlema.


Ma saan aru, et ei viitsita igale osale komentaare kirjutada (ei viitsi isegi), kuid hääle andmiseks hiirenuppu vajutada ei tohiks küll raske olla. Või oli vaatajid tõesti vähe?


P.S Natuke numbreid korrigeerides võiks sama juttu rääkida iga sarja kohta. Üle 20 vastanu tuli vist ainult paarile üksikule "Losti" episoodile.

FLT kirjutas:
"Me üritasime Eesti telekanalitele ulmet tuua, aga nagu näha kedagi ei huvita ulme" on vist TV3 sõnad pärast ühte hooaega BSG'd....

_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 9:50 am    Teema: Re: Mõte... Vasta viitega

padawan kirjutas:
Küsimus: mida võiks sarja reitingust arvata juhuslikult siia foorumisse sattunud TV3 töötaja?

Kui vaadata esimese hooaja osade küsitlustulemusi, siis vastajate arv kõigub 14 (1X01) ja 3 (1X08; 1X09) vahel, keskmine seega 9. Ja seda 413 liitunud kasutajaga ulmefoorumis!

Kui võtta arvesse, et kasutajaid on juurde tulnud ja seega sarja näitamise hetkel võis liitunuid olla 390 ja võtta võtta aluseks keskmiselt 9 vaatajat, siis saame, et ulmehuviliste seas oli vaatajaid 2,5%. Väidetavalt on ulmehuvilised vaatajaskonnast üldse vähemuses, seega...
Mina programmijuhina hakkaks vist küll sarja näitamise otstarbekuses kahtlema.


Ma saan aru, et ei viitsita igale osale komentaare kirjutada (ei viitsi isegi), kuid hääle andmiseks hiirenuppu vajutada ei tohiks küll raske olla. Või oli vaatajid tõesti vähe?


P.S Natuke numbreid korrigeerides võiks sama juttu rääkida iga sarja kohta. Üle 20 vastanu tuli vist ainult paarile üksikule "Losti" episoodile.

FLT kirjutas:
"Me üritasime Eesti telekanalitele ulmet tuua, aga nagu näha kedagi ei huvita ulme" on vist TV3 sõnad pärast ühte hooaega BSG'd....


Enne niisama lahmimist võiks nagu ise selle peale tulla, et umbes 350 kasutajat ei mäletagi seda foorumit.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ja samuti pöörata tähelepanu sellele, mis kellaajal sarja näidati. WinkSmile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ja samuti pöörata tähelepanu sellele, mis kellaajal sarja näidati. WinkSmile


Täpselt nii, ma ei vaataks ühtegi sarja kell 2 öösel, ükskõik millega tegu on. Madalatest ratingutest võime ikka rääkida siis, kui normaalsel ajal näidatavat sarja ei vaadata. BSG kommenteerijaid oleks siin foorumis vähemalt 20 olnud, kui seda oleks korralikult näidatud. Isegi kell 23:00 oleks olnud veel normaalne.
Sellist absurdi, nagu TV3 korda saatis, pole ma veel kusagil enne näinud (vabandage väljendust, aga mõte jääb samaks).
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 9:29 pm    Teema: Re: Mõte... Vasta viitega

padawan kirjutas:
Küsimus: mida võiks sarja reitingust arvata juhuslikult siia foorumisse sattunud TV3 töötaja?

Kui vaadata esimese hooaja osade küsitlustulemusi, siis vastajate arv kõigub 14 (1X01) ja 3 (1X08; 1X09) vahel, keskmine seega 9. Ja seda 413 liitunud kasutajaga ulmefoorumis!

Kui võtta arvesse, et kasutajaid on juurde tulnud ja seega sarja näitamise hetkel võis liitunuid olla 390 ja võtta võtta aluseks keskmiselt 9 vaatajat, siis saame, et ulmehuviliste seas oli vaatajaid 2,5%. Väidetavalt on ulmehuvilised vaatajaskonnast üldse vähemuses, seega...
Mina programmijuhina hakkaks vist küll sarja näitamise otstarbekuses kahtlema.


Ma saan aru, et ei viitsita igale osale komentaare kirjutada (ei viitsi isegi), kuid hääle andmiseks hiirenuppu vajutada ei tohiks küll raske olla. Või oli vaatajid tõesti vähe?


P.S Natuke numbreid korrigeerides võiks sama juttu rääkida iga sarja kohta. Üle 20 vastanu tuli vist ainult paarile üksikule "Losti" episoodile.

FLT kirjutas:
"Me üritasime Eesti telekanalitele ulmet tuua, aga nagu näha kedagi ei huvita ulme" on vist TV3 sõnad pärast ühte hooaega BSG'd....


Ja huvitav küll, mille kohta ma seda ütlesin? Kui nüüd eespoolt vaadata, siis tundub, et kasutaja FLT ütles seda kellaaja kohta mil sari eetris oli. See TV3 töötaja tulgu ja lugegu kõik kenasti läbi ja siis tehku omad järeldused, mitte niiet "Me pakkusime ju ulmet, te ei tahtnud". Kas sina vaatad kell 2.20 telekast sarja? Järgmine päev pead kooli/tööle/teenistusse minema???
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 12:11 am    Teema: Vasta viitega

Paistab, et ulmehuvilisi on Eestis siiski kõvasti rohkem, kui siin välja pakuti, sest eks ole ju TV3-e vaadatavuse langus sellest ju tingitud... Twisted Evil Aga kui tõsiselt rääkida, siis ega isegi seda sarja pole telekast vaadanud, sest need seeriad olid ju ammu mitugi korda nähtud, nii et... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Esm Okt 30, 2006 9:01 am    Teema: Vasta viitega

Olen nõus, et TV3 ajad ei olnud sobivad; vaatasin isegi Nelonenilt.

Kuid minu eelneva postituse rõhuasetus oli siiski, et kas toda hüpoteetilist TV3 töötajat oleks võimalik veenda, et sarjale on piisavalt huvilisi, et normaalsel ajal näidates võiks selle pealt reklaamraha teenida (selleks need reitingud minu arusaamist mööda on). Ning kui TV3 ei näita, siis leitakse see sari teisi teid pidi (ja reklaamrahad lähevad mujale).
_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Nov 07, 2006 11:10 am    Teema: Vasta viitega

padawan kirjutas:
Olen nõus, et TV3 ajad ei olnud sobivad; vaatasin isegi Nelonenilt.

Kuid minu eelneva postituse rõhuasetus oli siiski, et kas toda hüpoteetilist TV3 töötajat oleks võimalik veenda, et sarjale on piisavalt huvilisi, et normaalsel ajal näidates võiks selle pealt reklaamraha teenida (selleks need reitingud minu arusaamist mööda on). Ning kui TV3 ei näita, siis leitakse see sari teisi teid pidi (ja reklaamrahad lähevad mujale).


ega need ajad oli kergelt öeldes Crying or Very sad

kuid samas peab ikkagi TV3 tänulik olema, sest täna temale vast nii mõnigi ikkagi avastas (mina näiteks) et on olemas selline sari nagu Battlestar Galactica ning see on vaatamist väärt 100-ga Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

skycat kirjutas:


ega need ajad oli kergelt öeldes Crying or Very sad

kuid samas peab ikkagi TV3 tänulik olema, sest täna temale vast nii mõnigi ikkagi avastas (mina näiteks) et on olemas selline sari nagu Battlestar Galactica ning see on vaatamist väärt 100-ga Razz


Oleks sari inimlikul ajal olnud võinuks peale sinu veel hulga inimesi sarjale/ulmele juurde võita.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 2:05 am    Teema: Vasta viitega

TV3 on nüüd küll viimane kanal, kes mingeid riske julgeb võtta. Igasuguse ulme näitamine Eesti tingimustes on risk ja kui juba kanal 2 seda teha ei julge, siis tv3 ammugi mitte. BSG esimese hooaja said nad arvatavasti poolkogemata. Seotud ilmselt kaudselt sellega, et BSG on Universal Pictures toodang ja tv3-e omanikfirma on laias laastus sama kui eelpool mainitud Hollywoodi stuudiol.

Kahjurõõm hääles võime aga nentida, et taoline liigturvaline programm on lõpuks põhjustanudki tv3-e langemise vaadatavuse tabelites viimasele kohale eesti kanalitest. Ulmega pole sellel siiski pistmist. Kulub veel aastaid enne kui Eesti ühiskond oleks piisavalt küps, nii et siin mõni ulmeline sari populaarsust saavutaks ja et ükski kanal seda ka normaalsel ajal näidata julgeks. Seni olgem õnnelikud avalik-õigusliku televisiooni pakutava Star Trekiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ulkesh kirjutas:
TV3 on nüüd küll viimane kanal, kes mingeid riske julgeb võtta. Igasuguse ulme näitamine Eesti tingimustes on risk ja kui juba kanal 2 seda teha ei julge, siis tv3 ammugi mitte.


Imelik, just TV3 on julgenud päris mitut ulmeseriaali näidada... Hetkel meenub X-Files, Taken, BSG, stargate sg 1 ja laias laastus võib ka vampiiritapja buffi ja angeli sinna alla liigitada ja neid sarju on veelgi, nii et riske on küllalt võetud, iseasi kas need ennast õigustanud on.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Ulkesh kirjutas:
TV3 on nüüd küll viimane kanal, kes mingeid riske julgeb võtta. Igasuguse ulme näitamine Eesti tingimustes on risk ja kui juba kanal 2 seda teha ei julge, siis tv3 ammugi mitte.


Imelik, just TV3 on julgenud päris mitut ulmeseriaali näidada... Hetkel meenub X-Files, Taken, BSG, stargate sg 1 ja laias laastus võib ka vampiiritapja buffi ja angeli sinna alla liigitada ja neid sarju on veelgi, nii et riske on küllalt võetud, iseasi kas need ennast õigustanud on.



yep...ma ei saa aru miks nad midagi lõpuni ei või näidata...miks eestis nii vähe ulme fänne on???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 26, 2006 2:19 am    Teema: Vasta viitega

Eestis ei ole vähe ulmefänne, aga probleem on selles, et sellel ajal, kui TV3 ulmet näitab, ulmefännid ja ka potensiaalsed ulmefännid juba ammu magavad.Ehe näide BSG näitamise aeg: 2.20 öösel ... Brick wall Siis ju hea hiljem öelda: ...näete, Eestis ei olda huvitatud ulmest... Hea meelega tahaks TV3 juhtkonnast mõnele teha shoot to kill Aga nagu näha, on ulmehuvilised vastuseks TV3 mõnitustele, otsustanud kanalit boikoteerida ja TV3 on vaadatavuse edetabelist juba mitmendat kuud kaugel-kaugel eemal... Clapping Nice... Nice
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Püh Nov 26, 2006 8:48 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Eestis ei ole vähe ulmefänne, aga probleem on selles, et sellel ajal, kui TV3 ulmet näitab, ulmefännid ja ka potensiaalsed ulmefännid juba ammu magavad.Ehe näide BSG näitamise aeg: 2.20 öösel ... Brick wall Siis ju hea hiljem öelda: ...näete, Eestis ei olda huvitatud ulmest... Hea meelega tahaks TV3 juhtkonnast mõnele teha shoot to kill Aga nagu näha, on ulmehuvilised vastuseks TV3 mõnitustele, otsustanud kanalit boikoteerida ja TV3 on vaadatavuse edetabelist juba mitmendat kuud kaugel-kaugel eemal... Clapping Nice... Nice


smart move! Very Happy (Y) Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mõnes mõttes on sul õigus...
X-files jooksis mitu aastat prime time-l ja vaatajaid oli päris kõvasti, kuid siis muudeti kellaega ja samal ajal langes ka sarja kvaliteet ning loomulikult kadusid siis ka vaatajad. Täpselt jääb muidugi selgusetuks, mis oli vaatajate kao põhjus, kas kellaja muutus või sarja kvaliteedi langus(tõenäoliselt olid mõlemad sellega seotud).
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group